Джерело
Мартік Сквад | Моя думка про фільм «Любить не любить»Я думала, що це буде ще одна іст...
1 660 Охват/переглядів
2026-04-26 09:13
Повідомлення №8528
Моя думка про фільм «Любить не любить»Я думала, що це буде ще одна історія про кохання перед весіллям, але нєє))The Drama (оригінальна назва і звучить краще) це не дуже некомфортне кіно про стосункиПро момент, коли ви вже разом, але неочікувано починає вилізати те, що ви приховували і не встигли прийняти одне в одномуЗендея і Паттінсон дуже круто відіграли!! Нарешті я побачила всю красу Зендеї…Вона шикарна!🌟Основний посил для мене такий👇Цей фільм про правду, яку ми один від одного ховаємоПро момент, коли ти перестаєш бачити ідеальну версію людини і стикаєшся з реальноюМи часто закохуємось у образ, а не в реальністьІ коли ця реальність відкривається, не всі готові залишитись📌А ще.. в Україні багато хто фільм не викупив))у нас його оцінюють на 3-4/10, а IMDb - 7,5 І це теж має причину👇СПОЙЛЕР: стрілянина в школі це тема, яка для американської аудиторії ближча, ніж для нас. І через це може здаватись нашій аудиторії перебільшеннямВід мене оцінка - 6/10З іншими головними акторами була би - 3/10