😉 До речі, історія з Алабугою не закінчилася на Twitch-стримерах.Небайдужі громадяни почали перевіряти YouTube-канали російських блогерів і виявили величезну кількість зроблених ними рекламних інтеграцій цього "навчального закладу". Сотні відео, в тому числі на каналах з мільйонною аудиторією.YouTube мало чим відрізняється від Твіча і не може ігнорувати того факту, що на їхньому майданчику рекламується підсанкційна організація. Тому бани вже потроху починаються. Страх в очах заплямованих рекламою фабрики вбивств русачків змушує їх терміново чистити свої канали. Наша з вами задача — сприяти пришвидшенню процесу банів за допомогою репортів! Кожен може долучитися, це займе лише декілька хвилин. І треба це робити якнайшвидше!Ось документ зі списком руснявих каналів з посиланнями на інтеграції або цілі рекламні відео про Алабугу. Обирайте жертву на ваш смак, шукайте кнопку "поскаржитися" під відео, обирайте "пропаганда тероризму" і вставляйте цей текст.This video is promoting and advertising «Alabuga Polytechnic» (Alabuga Special Economic Zone), an entity currently under US, EU, and UK sanctions for its direct involvement in manufacturing military drones for the Russian Federation’s invasion of Ukraine. Advertising a sanctioned military-linked entity violates Terms of Service regarding illegal content and global compliance laws. Please investigate and remove this content to comply with international sanctions regulations Дозволяється зарепортити хоч всіх. Якщо вам буде мало, то ось тут є ще один документ, ще більший!Ютуб вже видалив декілька каналів з цього списку. Повністю! Треба, щоб посипалися великі теж. Все в наших руках.Репост буде доречним!
Моя думка про фільм «Любить не любить»Я думала, що це буде ще одна історія про кохання перед весіллям, але нєє))The Drama (оригінальна назва і звучить краще) це не дуже некомфортне кіно про стосункиПро момент, коли ви вже разом, але неочікувано починає вилізати те, що ви приховували і не встигли прийняти одне в одномуЗендея і Паттінсон дуже круто відіграли!! Нарешті я побачила всю красу Зендеї…Вона шикарна!🌟Основний посил для мене такий👇Цей фільм про правду, яку ми один від одного ховаємоПро момент, коли ти перестаєш бачити ідеальну версію людини і стикаєшся з реальноюМи часто закохуємось у образ, а не в реальністьІ коли ця реальність відкривається, не всі готові залишитись📌А ще.. в Україні багато хто фільм не викупив))у нас його оцінюють на 3-4/10, а IMDb - 7,5 І це теж має причину👇СПОЙЛЕР: стрілянина в школі це тема, яка для американської аудиторії ближча, ніж для нас. І через це може здаватись нашій аудиторії перебільшеннямВід мене оцінка - 6/10З іншими головними акторами була би - 3/10
тільки що зідзвонювались з СТБ, познайомились, обговорили все шо несеться. вони дійсно знали, що ми стрімимо холостяка і їм було це ок, але страйки прийшли від авторів оригінального bachelor, про страйки команда СТБ була навіть не в курсі (така сама історія, як була у нас зі зрадниками, хто пам'ятає).більше страйків точно не буде, в понеділок будуть зв'язуватись з правовласниками з запитом на прибирання цих страйків, можна сказати все мирно порішали.в цілому добре поговорили, мені розказали скільки процесів всі ці погодження займають і як воно взагалі в них працює, але на майбутнє можна буде навіть домовлятись про подібні стріми.але також розказали, скільки гамна зараз на Решетніка несеться, прямо з погрозами йому та дітям. жодні реплаї в тредсі такого не варті, будь ласка, будьте людьми і не переходьте такі межі. він навалив звісно в тредсі, з цього максимум можна крінжанути і зробити свої висновки про людину, але не погрожувати.одне діло говорити щось про телеканал в коментарях, зовсім інше - лізти в реальне життя людини за те, як він щось там прокоментував.дуже сподіваюсь, що мене почують ті, хто це робить і припинять. ми навіть не починали всю цю історію і побачили це все в тредсі, коли воно вже неслось цілий день, але виглядати це може наче я натравив людей на Грішу.давайте залишатись людьми. і ще раз дуже всім дякую за підтримку, я в ахуї від масштабів цієї історії, але головне, що розібрались ❤️
😢Рівно 6 років тому я запустила свій перший стрімДо цього я працювала фотографом, мала стабільну роботу, клієнтів… але всередині сиділа одна мрія – бути блогером))Можливо, для когось це звучить тупо чи наївно, але я реально знала, що у мене вийде😭Найбільше мене підтримав ТАТОВін абсолютно спокійно реагував, коли я казала:«Все, я пішла тренуватись грати в кс, мені треба буде набрати аудиторію» чи коли я сказала йому, що міняю свою професію, яка на той момент вже приносила нормальні грошіІ я продала свою камеру, щоб купити перший ПК.. свою любиму камеру, на яку я збирала дуже довго.. я це зробила спеціально, щоб кинутись з головою в нову справу і не повертатись до зйомок16.11 - Запустила стрім… і вже через пів року зʼїхала на свою першу квартируБо до цього все життя жила з братом в одній кімнаті і виганяла його на кухню, коли включала стрім 😂 (сорі, брат, люблю)І от коли згадую той час… сміялись і тикали пальцями реально ВСІЗнайомі, люди на вулиці, у кафе, просто де б я не зʼявиласьПідтримка була всього від трьох людей - але мені цього вистачилоБо як би складно не було в житті – стріми завжди заряджалиІ заряджали ви ❤️До речі, маленький факт:один із моїх перших підписників був ROOLEX🥹Крч… респект собі, що не здалась, не закинула, а тупо стояла на своєму, хоч всі сміялисьРеспект тим, хто підтримав.Респект тим, хто досі дивиться.І респект… нашій маленькій, але впертій історії🫶🏼