Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мартік Сквад
Додано 14 лип 2024

Мартік Сквад

@itsmartik
Кількість підписників: 4 483
Фото: 2,730
Відео: 358
Посилання: 483
Опис:
🔒 Закритий ТГ https://donatello.to/itsmartik/tiers ✨ GIF-канал https://t.me/MISS_MARTIK 👣 Бот для учасників «Челенджу 10к кроків» https://t.me/MartikStepsBot ⚡️ Забустити канал https://t.me/boost/itsmartik
Джерело

Мартік Сквад | Рівно 6 років тому я запустила свій перший стрімДо цього я працювала ф...

Логотип телеграм спільноти - Мартік Сквад Мартік Сквад @itsmartik
1 560 Охват/переглядів 2025-11-16 13:16 Повідомлення №7643
😢Рівно 6 років тому я запустила свій перший стрімДо цього я працювала фотографом, мала стабільну роботу, клієнтів… але всередині сиділа одна мрія – бути блогером))Можливо, для когось це звучить тупо чи наївно, але я реально знала, що у мене вийде😭Найбільше мене підтримав ТАТОВін абсолютно спокійно реагував, коли я казала:«Все, я пішла тренуватись грати в кс, мені треба буде набрати аудиторію» чи коли я сказала йому, що міняю свою професію, яка на той момент вже приносила нормальні грошіІ я продала свою камеру, щоб купити перший ПК.. свою любиму камеру, на яку я збирала дуже довго.. я це зробила спеціально, щоб кинутись з головою в нову справу і не повертатись до зйомок16.11 - Запустила стрім… і вже через пів року зʼїхала на свою першу квартируБо до цього все життя жила з братом в одній кімнаті і виганяла його на кухню, коли включала стрім 😂 (сорі, брат, люблю)І от коли згадую той час… сміялись і тикали пальцями реально ВСІЗнайомі, люди на вулиці, у кафе, просто де б я не зʼявиласьПідтримка була всього від трьох людей - але мені цього вистачилоБо як би складно не було в житті – стріми завжди заряджалиІ заряджали ви ❤️До речі, маленький факт:один із моїх перших підписників був ROOLEX🥹Крч… респект собі, що не здалась, не закинула, а тупо стояла на своєму, хоч всі сміялисьРеспект тим, хто підтримав.Респект тим, хто досі дивиться.І респект… нашій маленькій, але впертій історії🫶🏼