Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іронічний історик
Додано 14 лип 2024

Іронічний історик

@ironic_historian
Кількість підписників: 1 761
Фото: 410
Відео: 18
Посилання: 229
Опис:
Блог Івана Міщука, дипломованого історика, випускника КНУ ім. Шевченка. Розказую про історію та літературу. Роблю людей розумнішими. Інші мої соцмережі: https://linktr.ee/ironic_historian Співпраця - @mi_shchuk
Джерело

Іронічний історик | Ті, хто на каналі давно, можуть пам'ятати, що у мене є друг Микола, як...

Логотип телеграм спільноти - Іронічний історик Іронічний історик @ironic_historian
1 300 Охват/переглядів 2025-02-01 19:28 Повідомлення №571
Ті, хто на каналі давно, можуть пам'ятати, що у мене є друг Микола, який служить командиром відділення зв'язку у 46 бригаді. Фото з Миколою я прикріплю, щоб ви точно знали, що це реальна людина.Микола і його підрозділ займаються ремонтом рацій, прошивкою старлінків, навіть свій власний РЕБ зробили. Значна частина старлінків у бригаді — волонтерські, які оплачуються або волонтерами, або самими військовими.Зараз борг за старлінки складає 350 000 гривень. Микола вирішив цю ситуацію змінити, і запустив збір на 100 000 гривень, щоб хоча б частково оплатити роботу старлінків.Щоб замотивувати вас задонатити (хоча для мене мотивація донатити очевидна — інакше ми не вигребемо), Микола придумав призи:1) За найбільший донат - розписана гільза від 105мм гармати, а також мерч.2) Троє найбільших донаторів, а також двоє випадкових переможців отримають мерч 46 бригади.🎯 Ціль: 100 000 гривень☠️ Дедлайн: 5 лютогоКидати кошти можна і треба сюди:🫙 Банка Монобанк|✉️ Конверт ПриватбанкНема грошей? Закиньте цей допис друзям, це вже посильна допомога.P.S. Микола, окрім того, що мій друг, ще й мій однокурсник. Тож якщо завтра до 12:00 опівдні на банці буде 70 тисяч гривень, я розкажу історію про найдивніший залік у житті, коли мене відправили на перездачу (а у мене червоний диплом, тобто вчився я дуже добре).P.P.S Якщо потрібно, усі документи є, а детально про збір сам Микола написав отут