Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Я, робот та електровівці...
Додано 12 гру 2021

Я, робот та електровівці...

@irobosheep
Кількість підписників: 3 249
Фото: 22,000
Відео: 3,460
Посилання: 5,870
Опис:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/E9xTJZ48fcHAiQ Суб'єктивні новини фананcтики, мальованих історій, ігор та кіно. Огляди, авторскі матеріали, арти та відеоролики. з апропонувати новину @Nexus666_bot Чатик: https://t.me/robosheepsaydeath
Джерело

Я, робот та електровівці... | ReVOLUTION (2002)Розроблена румунською студією FUN Labs та видана Acti...

Логотип телеграм спільноти - Я, робот та електровівці... Я, робот та електровівці... @irobosheep
504 Охват/переглядів 2026-06-22 06:03 Повідомлення №35514
🎮 ReVOLUTION (2002)Розроблена румунською студією FUN Labs та видана Activision, ReVOLUTION — це маловідома FPS-гра, яка поєднує похмурий кіберпанк із біомеханічним горором у дусі робіт Гігера.За сюжетом Земля виснажена екологічною катастрофою, а життям людства керує мегакорпорація під простою назвою The Corporation. Гравець починає звичайним техніком-прибиральником, але поступово дізнається про генетичні експерименти, трансгуманістичні жахіття та змову, пов'язану зі створенням «нової раси» людей.Візуально гра вирізнялася для свого часу:- кіберпанковими мегаструктурами у стилі;- мутантами та кібернетичними істотами з - - виразною біомеханічною естетикою;- похмурими лабораторіями, заводами та підземними комплексами.Попри цікаву атмосферу, гра отримала дуже слабкі оцінки від критиків через заплутаний дизайн рівнів, баги, незрозумілі цілі місій і проблеми з балансом. На Metacritic її середній бал склав лише 29/100.Втім, з роками ReVOLUTION здобула певний культовий статус серед шанувальників «євроджанку» — дивних, недосконалих, але атмосферних східноєвропейських шутерів на кшталт ранніх проєктів із пострадянського регіону