Статистика telegram каналу - @irobosheep

Я, робот та електровівці...

Subscribers: 3131
Photos: 17500  Videos: 1910  Links: 5420 
Суб'єктивні новини фананcтики, мальованих історій, ігор та кіно. Огляди, авторскі матеріали, арти та відеоролики. з апропонувати новину @Nexus666_bot Чатик: пишить в приватні Візуальне натхнення: @database2044 Особистий блог автора: @krugoobigyonansaniv
2021-12-12

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Нова серія коміксів із 12 випусків «БЕТМЕН і РОБІН: РІК ПЕРШИЙ» дебютує в жовтні від письменника Марка Вейда та художника Кріса Семні.

Серіая розповідає про перші місяці, коли Брюс Уейн усиновив Діка Грейсона, у той час як новий злочинний бос на ім’я Генерал приїжджає до Готема, щоб заволодіти містом.
Фото до посту
Фото до посту
Перший погляд на Ковбой Дедпула та Леді Дедпул
Фото до посту
Фото до посту
Анонсовано новий повний метр по Ґандаму, но є нюанс. Фільм буде розроблений для шолома віртуальної реальності Мета, обіцяють інтерації і сильне погодження.
Якщо вам було цікаво як сканують книжки
В Аргентині відбувся арешт «Хентайної Мафії»🚨

Таку назву собі придумала група молодиків, яка тероризувала країну останні місяці. Наприклад, вони зламали державний реєстр та виставили там всілякі анімешні жарти. Крім того, вони займалися телефонним тероризмом та повідомляли про замінування шкіл, станцій метро та урядових установ. Заробляла група на тому, що оформляла телефонні номери на зламані акаунти та перепродавала їх в даркнеті.

Було заарештовано трьох осіб, один із них виявився 18-річним сином поліціянта. На фотографії затримання можна побачити футболку із зображенням аніме Jojo's Bizarre Adventure. Судячи з усього, сила стендів була не на їхньому боці🙃

Поліція підозрює затриманих у спробі посіяти хаос та вплинути на результати виборів, які тривають в Аргентині. Ну знаєте, тих самих виборів, де одним із кандидатів виявився Почіта з «Людини-Бензопили», ми про це розповідали раніше.

AnimeStreetUA | Аніме спільнота
Новий проєкт по Покемонам від Нетфлікс, виглядає прям цікаво
Як пишуть в коментарях Армія Мерців і Бунтівний Місяць знаходяться в "одному" всесвіті, там достатньо спойлерів, тож глянути можете в коментах під постом.
Субтитри доречі до Плутона повна залупа, як і більшість перекладів на Нетфлікс
Ну і очікувано Плутон стає кращим аніме цього року. Прекрасний класичний кіберпанк в максимально актуальній для нас обробці з прекрасним візуалом. Післязавтра і про нього і про вбивцю дам більш розгорнуті думки, бо це треба трохи переварити
Другий сезон Аркейна вийде в листопаді 24го
Не знаю ще чи подобається мені ігролад, но драма як завжди на висоті. Неможу правда зрозуміти чому у Ічі дракон на спині. Но обігрівання назви через Драгон Квест це бриліант
Аналізатори з інтернеті кажуть, що скоріш за все це Азарі
Так тіпи, завдання з плюсиком, може хтось має ембієнт, що грає в Кіберпанку 2077 в квесті з розп'яттям?
Блін, треба пошити таку сумку. Це прям дуже хорошо