Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Я, робот та електровівці...
Додано 12 гру 2021

Я, робот та електровівці...

@irobosheep
Кількість підписників: 3 252
Фото: 22,000
Відео: 3,460
Посилання: 5,870
Опис:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/E9xTJZ48fcHAiQ Суб'єктивні новини фананcтики, мальованих історій, ігор та кіно. Огляди, авторскі матеріали, арти та відеоролики. з апропонувати новину @Nexus666_bot Чатик: https://t.me/robosheepsaydeath
Джерело

Я, робот та електровівці... | Це був лише другий випадок за останній час, коли я малював персонажів,...

Логотип телеграм спільноти - Я, робот та електровівці... Я, робот та електровівці... @irobosheep
526 Охват/переглядів 2026-05-22 14:54 Повідомлення №35140
Це був лише другий випадок за останній час, коли я малював персонажів, яких розробляв не сам. Спочатку представники Blizzard звернулися до мене із пропозицією створити постер для релізу Diablo II, але я не зміг узятися за цей проєкт, оскільки мій графік уже був повністю розписаний. Наступного разу вони вийшли на мене, коли готували подальше доповнення. І знову з мого боку виникли проблеми з розкладом. Це було дуже прикро, адже я й сам хотів попрацювати над цим, а мої діти взагалі були на межі істерики. Вони були палкими фанатами Diablo і благали мене намалювати обкладинку, щоб вони могли потрапити на бета-тест! Першого разу, коли мені довелося відмовитися, вони були просто розлючені, а другого — готові рвати й метати. Хлопці з Blizzard поставилися до моїх проблем із графіком із розумінням, але постер їм усе одно був потрібен, тому вони сказали: „Гаразд, нехай його не буде до релізу доповнення, але намалюй його, коли зможеш. Ми знайдемо, де його використати“. Так я і зробив, і це був чудовий досвід роботи з ними