Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Я, робот та електровівці...
Додано 12 гру 2021

Я, робот та електровівці...

@irobosheep
Кількість підписників: 3 252
Фото: 22,000
Відео: 3,460
Посилання: 5,870
Опис:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/E9xTJZ48fcHAiQ Суб'єктивні новини фананcтики, мальованих історій, ігор та кіно. Огляди, авторскі матеріали, арти та відеоролики. з апропонувати новину @Nexus666_bot Чатик: https://t.me/robosheepsaydeath
Джерело

Я, робот та електровівці... | Рівно 34 роки тому, 7 березня 1992 року, на японські телеекрани вийшла...

Логотип телеграм спільноти - Я, робот та електровівці... Я, робот та електровівці... @irobosheep
747 Охват/переглядів 2026-03-07 08:31 Повідомлення №34555
🌙 Рівно 34 роки тому, 7 березня 1992 року, на японські телеекрани вийшла перша серія Bishōjo Senshi Sailor Moon.Ніхто й не підозрював, що пригоди незграбної школярки Усаґі Цукіно стануть культурним вибухом, який назавжди змінить індустрію аніме.Авторка манги, Наоко Такеучі, спочатку створила історію про Сейлор Ві (Мінако Айно). Але коли постало питання про екранізацію, вона вирішила розширити концепцію до цілої команди героїнь. Такеучі поєднала два жанри: «махо-сьодзьо» (дівчата-чарівниці) та «сентай» (командні бої в стилі Power Rangers). Результат? Рецепт ідеального хіта. «Сейлор Мун» зруйнувала стереотип, що бойовики — лише для хлопців. Вона довела, що можна бути водночас жіночною та неймовірно сильною героїнею, що було не сильно типово для того часу, окрім того в серіалі піднімаються питання булінгу, неприйняття свого тіла та соціального тиску традиційного устрою суспільства на жінок.Саме цей серіал у 90-х став «вхідним квитком» у світ японської анімації для мільйонів глядачів на Заході та в Україні.