Джерело
Кримський Розслідувач | 24-річний киянин перебрався на окуповану Херсонщину, бо не бачив персп...
2 200 Охват/переглядів
2023-10-23 15:46
Повідомлення №7388
😳24-річний киянин перебрався на окуповану Херсонщину, бо не бачив перспектив у столиці і «вирішив усе почати з нуля». Буває і таке.Окупанти призначили Садигова Ельнура «директором» ясла-садка №1 «Берізка» у селі Верхній Рогачик.Він народився 7 лютого 1999 року. Усе життя прожив у Києві, займався футболом у дитячо-юнацькій футбольній школі «Динамо» ім. Валерія Лобановського і, за його словами, має освіту дипломата.До Верхнього Рогачика колаборант приїхав уже після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. В цій громаді Садигов має рідних і друзів.Зараз в очолюваній ним «Берізці» відкрита лише одна група, де «виховується» біля 20 дітей і працює 2 вихователя. До початку великої війни тут було щонайменше в п’ять разів більше дітей.Працювати на окупантів місцеві освітяни відмовляються. У закладі немає технічного персоналу, тому нікому займатися навіть опаленням.«Ми набирали вихователів дуже важко і довго. Тому ми пишаємося тим, що взагалі відкрилися. Я вважаю це вже досягненням», – сказав Садигов.