Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їм, молюсь, люблю💕
Додано 14 лип 2024

Їм, молюсь, люблю💕

@inna_buturlim
Кількість підписників: 284
Фото: 844
Відео: 147
Посилання: 60
Опис:
Інна, яка завжди має ідеї 💡 Відкриваю світу свій світ ✨Живу вперше, тож необхідно вчитись 💛
Джерело

Їм, молюсь, люблю💕 | Інколи в мене зʼявляється бажання більше ніколи не спілкуватися з мама...

Логотип телеграм спільноти - Їм, молюсь, люблю💕 Їм, молюсь, люблю💕 @inna_buturlim
288 Охват/переглядів 2026-05-12 15:05 Повідомлення №1804
Інколи в мене зʼявляється бажання більше ніколи не спілкуватися з мамами на майданчику чи десь ще, де ми пересікаємося. Поясню чому. Хоча у нас спільні теми і рутина дуже схожа, тем для розмови однакових може бути купа, але не спільні думки та інтереси. Я все частіше ловлю себе на думці, що сама стаю ініціатором розмови, у інших - зацікавленість мінімальна, але проблем з якими мій досвід міг би допомогти - багато, вони жаліються, але рішення не шукають, коли я кажу «так, зроби так» - відмовки, навіщо тоді це спілкування? Мені подобається спілкуватися з тими, у кого я можу навчитися, перейняти досвід і збагатити власним. А просто слухати «ой у мене цвях в голові», не для мене. Тому все частіше я замовкаю, не навʼязуюся і даю людям проживати власний досвід. Я розумію, що кожна мама старається, але я також розумію, що багато хто допомагає своїм дітям бути закомплексованими, хворими та травмованими, замість того щоб звільнитися самому і не передавати це своїм дітям. І деяким мамам просто подобається бути жертвами, хоча в материнстві ітак доволі багато важких моментів, то додавати їх ще власними приколами - ну таке собі..А як у вас зі спілкуванням з іншими мамами на майданчиках?