Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ⚡️INFOFAKT УКРАЇНА
Додано 14 лип 2024

⚡️INFOFAKT УКРАЇНА

@infofakt_ukr
Кількість підписників: 192 061
Фото: 39,800
Відео: 21,000
Посилання: 56,100
Опис:
✔️Офіційний канал🇺🇦 Питання, пропозиції сюди @boduk111

👥 Кількість підписників

192 061
Середній/День:: -453
Середній/Тиждень:: -1181
Середній/Місяць:: -3432

👁️ Середній перегляд на повідомлення

23 550
Середній/День:: 23,200
Середній/Тиждень:: 23,514
ERR: 12.26%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 15
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 21,400 26-06-22 17:26
НАБУ та САП перетворились на PR-агенції: бачать своє покликання у створенні фільмів, а не у серйозній слідчій роботі У тимчасовій слідчій комісії парламенту зазначають: НАБУ і САП перетворилися у PR-агенції, які більше часу проводять на пресконференціях, ніж проводять розслідування. Замість професійної слідчої роботи вони займаються виготовленням фільмів та монтажем аудіозаписів. Вважають, що це їхнє покликання. При цьому зарплата навіть звичайного детектива НАБУ втричі більша, ніж у народного депутата України — від 140 тис. грн на місяць. Все, що відбувається з НАБУ і САП, дуже нагадує сталінські суди 33-го року. До всіх справ вони застосовують дві тактики. Перша: ставлять якусь «прослушку». А далі всім розповідають: «Нам більше доказів ніяких не треба. У нас є плівки». Друга: беруть провокатора («торпеду»), якого заряджають апаратурою та засилають до людини. Він витягує її на якісь необережні слова. Після цього вони відрізають усі попередні розмови, вихоплюють одну фразу і навколо неї починають людям вішати «локшину» на вуха. Плюс у перший же день «зливають» у ЗМІ максимальний компромат. «Представники НАБУ, САП і ВАКС разом проводять вільний час. За одним столом збираються суддя, який розглядає справу, слідчий, який цю справу веде, і прокурор, який нібито цю справу контролює. У нормальному суспільстві це називається «конфлікт інтересів». Керівники НАБУ та САП всюди ходять разом. У той же час САП створена для того, щоб наглядати за законністю розслідувань, які проводять детективи НАБУ. А потім ми дивуємося, що САП не здійснює ефективне процесуальне керівництво над тим, що витворяє НАБУ», — обурився голова парламентської ТСК з питань розслідування корупції в правоохоронних органах та судовій владі Сергій Власенко.✍️ Підпишись на офіційний канал
👁 21,500 26-05-18 15:05
😱 Українці продовжують нелегально перетинати кордон через Карпати: в Румунію з 2022 року нелегально втекли 32 тис українців, 39 загинули в горах , — BILDНімецьке видання випустило репортаж із румунських Карпат, через які чоловіки з України намагаються потрапити до Румунії. Журналісти разом із румунськими рятувальниками пройшли одним із маршрутів через гори: ➡️ Головним героєм матеріалу став 26-річний Василь з Івано-Франківщини. Під час переходу через Карпати його знайшли біля гірського струмка з сильним переохолодженням — температура тіла впала до 30 градусів. ➡️ Чоловік пережив кому та зупинку серця, але через наслідки переохолодження втратив обидві нирки й тепер живе на діалізі.➡️ За словами румунських рятувальників та прикордонників, з початку повномасштабної війни через гори до Румунії незаконно потрапили близько 32 тисяч українців.➡️ Люди часто йдуть без нормального спорядження, аби не привертати увагу.➡️ У горах регулярно знаходять загиблих або травмованих людей.➡️ З початку війни в румунських Карпатах загинули щонайменше 39 українців. ✍️ Підпишись на офіційний канал
👁 21,500 26-04-21 16:03
РЕЗОНАНСНЕ ВИКРИТТЯ! До переслідування Юлії Тимошенко може бути причетна ФСБ Росії Під час розгляду скасування підозри проти Юлії Тимошенко у Вищому антикорупційному суді, розкрилися шокуючі факти. ▪️З’ясувалося, що експертиза, яку проводило НАБУ, здійснювалась на російському програмному комплексі Justiphone.Це російський комерційний програмний комплекс для виявлення монтажу та підробок аудіофайлів, проведення аналізу, обробки, шумоочистки та ідентифікації мовця. Він включений до Єдиного реєстру російського програмного забезпечення та рекомендовано для використання у державних експертних організаціях РФ. Серед замовників: Центральний банк РФ, Мін’юст РФ, МВС РФ, ФСБ РФ, Міноборони РФ, Федеральна митна служба РФ. Іншими словами, обвинувачення НАБУ ґрунтувалися на експертному висновку, до якого причетні ворожі спецслужби. І це ще не все. ▪️Цілком зрозуміло, що результати експертизи, зробленої з використанням ворожого програмного забезпечення, не можна вважати об’єктивними. Такі методи роботи НАБУ і САП несуть загрозу витоку чутливих даних і доводять факти стороннього впливу й змови. Окреме питання – як на це відверте порушення українського законодавства будуть реагувати правоохоронні органи. Адже використання програмного забезпечення країни-агресора в державних органах і установах заборонено законом про кібербезпеку , а також постановою КМУ від 09.04.2022 №426 «Про застосування заборони ввезення товарів з російської федерації». ✍️ Підпишись на офіційний канал
👁 28,700 26-04-06 12:28
👈«Довічне» зняття з обліку ТЦК в Україні коштує $9000, «вихід» з будівлі ТЦК — $5000, бронювання — до $20 000, — ЗМІ 🔥$300-2000 — зняття з розшуку.🔥$2500 — «безперешкодне» оновлення військово-облікових даних.🔥$3000 доларів — зняття з військового обліку за станом здоров'я через документи та зміни в системі.🔥$4000 — за те, щоб не вручати повістку.🔥$5000 — «вихід» з будівлі ТЦК без ВЛК, бойової повістки та адміністративної відповідальності;🔥$6000 — щоб не доставляти людину в ТЦК.🔥$6000 — фіктивне робоче місце на об'єкті критичної інфраструктури;🔥$7000 — відстрочка через підроблене рішення суду про "опіку";🔥$9000 — "пожиттєве" виключення з обліку;🔥$10000 — "спецборт", тобто схема фіктивної медичної евакуації: людину обіцяють вивезти під виглядом пацієнта в реанімобілі, з кисневою маскою та супроводом;🔥$12000 — "зелений коридор" через Молдову, Румунію, Польщу або Угорщину;$16000 — вплив на рішення ВЛК та пакет документів для перетину кордону;🔥$18000 — фіктивний діагноз;До $20 000 — бронювання;🔥$25000 — виключення з військового обліку / оформлення непридатності в окремих випадках;🔥$50000 — фіктивна інвалідність, зняття з обліку та виїзд за кордон. ✍️ Підпишись на офіційний канал
👁 22,900 26-02-20 07:33
Майже 4 роки пройшло…Це не просто роки — це фронти, окопи, чорні пакети. Це Україна, яка тримається на крові своїх дітей.💔 Усі ці збори стали частиною нашого пекельного життя.Не витрачайте час на казки про перемовини — там ні хєра немає для тих, хто зараз під дронами.Подивіться на екіпажі, які згоріли після атаки. Вони теж хотіли додому.Збір від МБФ "Р.Н.М"На 5-й рік війни в нас майже недосяжна ціль — до кінця місяця закрити 12 евакуаційних автівок.🙏🏻 Це ще 6.4 млн грн. Чому маєте задонатити саме зараз? Ми не знаємо...Але якщо втомляться ті, хто в окопах — кінець війни побачать вже не вони. І не ми. Я задонатив. Ти задонатив.І хтось ще раз усміхнеться своїй дитині у воцапі замість того, щоб його номер залишився без відповіді.Не менше 30 гривень.👇Це не «дрібниця». Це участь:- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected]- Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoКерівник фонду передасть комусь із вас свою Audi Q5 за донат від 90 гривень.Але головний приз — не авто.🇺🇦 Поки жива наша єдність — живі наші воїни.Поки вони живі — жива Україна 🇺🇦
👁 25,200 26-02-06 07:31
⚡️ Запорізький, Донецький, і вже Дніпровський напрямки тріщать. І по зведенням, і по пораненим, і по загиблим...Ворог підсилив тиск. Втрати ростуть. Часу на помилки немає.💔 Українські захисники стримують навалу — ціною власного життя. Один з шансів зберігати життя це — евакуаційні пікапи, яких катастрофічно не вистачає.Хлопці кров'ю платять за кожен метр нашої землі.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🔻31 ОМБр, 115 ОМбР і 21 бригади потребують 6 пікапів більше ніж повітря. Бо це реально те, завдяки чому вони дихають.Це не просто збір — це шанс. Шанс жити. Шанс повернутися. Шанс не почути ще одне "Вічна пам’ять". Кожна сотня гривень — це їх шанс жити.Бо коли вони кричать “допоможіть” — саме ми маємо відповісти, бо ми обираємо життя. ❤️‍🩹🙏 Благаємо кожного 🙏Закриємо збір за 2 дні. Це реально — коли ти з нами, коли кожен по 30-60-90 гривень. Не стій осторонь. Долучайся.❤️Вмикайся, Країно!- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoПоки ми гортаємо стрічку новин у пошуках новин і спокою — вони шукають машину, щоб встигнути врятувати побратима.Війна триває. Але й допомога — теж має тривати👆
👁 22,200 26-01-23 07:34
⚡️Рація не говорить — вона хрипить останньою сповіддю "Передайте рідним..."Медики чують останні слова хлопців частіше, ніж рев двигуна на евакуації. Бо двигуна немає. Є лише спалений метал і чорна порожнеча.💔 Запорізький напрямок. Через морози вірогідність вижити при поранені скорочується у декілька разів... Штурмовики на відео рвуть зв’язки, кричать у порожнечу, намагаючись дотягнути брата до порятунку, але вони впираються у безсилля.Збір від МБФ "Р.Н.М" ❗️Потрібні 2 евакуаційні машини. Два залізні звірі, що вирвуть наших пацанів із пащі пекла!Ціна питання — 760 000 гривень. Це не цифри в банку. Це вартість телефонного дзвінка: «Мамо, я встиг». Це вартість обіймів, які можуть не відбутися. 30, 60, 90 гривень — це оберт колеса. Це ковток гарячого повітря в легені, що вже почали замерзати.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoВідчуй цей холод на своїх руках. Або ми закриваємо цей збір, або фронт проковтне ще чийогось сина. Давай зробимо так, щоб плакала русня, а наші поверталися додому.
👁 22,600 26-01-16 07:30
💔 Сумщина. Засніжені поля — повітря тут не прозоре, воно густе, як сира нафта, і пахне залізом.Вже цього року більше 400 чоловіків залишили свої життя в цьому чорному снігу. Їхній останній подих не розчинився — він замерз. 🤬 Ворог дивиться в монітор. Він бачить Червоний Хрест на автівці і для цих покидьків це не знак порятунку. Це ідеальна мішень. Б'ють навмисно по евакам.Медики 21-ї ОМбр стоять у цьому пеклі! У них немає права на втому. У них є тільки порожнеча замість машин, які спалив дрон.Збір від МБФ "Р.Н.М" Нам не потрібні співчуття. Нам потрібне залізо, щоб врятувати життя на Сумському:3 евакуаційні пікапа + РЕБ, які мають можливість вивезти 300х з-під дронів1.1 млн гривень❗️ Це вартість квитка назад із того світу, де вже стоять у черзі сотні тих, хто ще дихає. 👉🏻 Твій донат — це не благодійність. Це твій власний палець на артерії, що фонтанує. Твої 30, 60, 90 гривень — це секунди роботи серця. Це електричний розряд, що змушує легені знову штовхнути повітря.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoМи знаємо: це не останній збір.Але кожен закритий — це менше тіл, які не встигли вивезти.
👁 23,200 26-01-08 06:24
⚡️ Блекаут у Дніпропетровській та Запорізькій областях: як змінилася ситуація за нічДніпро: ➡️На Дніпропетровщині було пошкоджено енергообʼєкт, що живив більшість районів області. Відновлювальні роботи енергетики почнуть одразу після стабілізації безпекової ситуації.➡️ Зранку електротранспорт у Дніпрі максимально замінять автобуси, повідомив мер Борис Філатов. Для цього місто збільшить кількість їхнього рухомого складу на маршрутах. Запоріжжя: ➡️ Очільник Запорізької ОВА повідомив, що напругу вже відновили на ключових об’єктах.➡️ Усі котельні у Запоріжжі забезпечені електроживленням та працюють у штатному режимі, повідомив очільник ОВА Федоров. Подача тепла в оселі мешканців триває.➡️ «Укрзалізниця» також оперативно зреагувала на масштабні знеструмлення: поїзди в регіонах перейшли на резервну теплотягу, а системи сигналізації та зв’язку тепер працюють від резервного живлення. Рух поїздів не зупиняється. На фото — як виглядало вночі знеструмлене Запоріжжя.✍️ Підпишись на офіційний канал
👁 27,400 25-12-26 07:30
💔 Різдво тут не пахне ялинками.Тут пахне гарячим металом і кров’ю, яку намагаються зупинити в темряві.Три секунди тиші після вибуху.У ці три секунди хтось перевіряє, чи рухаються пальці.Хтось шукає ногу.Хтось кричить — і одразу замовкає, бо повітря вибило з грудей.❗️ Покровськ, Гуляйполе — КАТАСТРОФА! Втрачено за 1 тиждень одразу 2 реанімобіля! Кожний витягував чийогось сина живим додому!До сліз боляче дивитися, як хлопці на відео під оточенням – прощаються та далі мовчки чекають евакуацію, бо ніякого сенсу кричати про допомогу - її просто немає… Конченеобхідні на заміну — 2 реанімобіля 963 тис.грн до новорічних вихідних!🙏 Не ігноруйте, благаємо, це життя тих, хто чекає кінця війни не менше нашогоЗа донат від 100 гривень ми подвоюємо шанси кожного на виграш IPhone 17 Pro, якщо це допоможе зібрати кошти! Різдво тут — це не диво.Диво це в рації замість тиші чути:“Є пульс. Їдемо.” І в святкові дні — ми можемо допомогти пораненим це почути по 30, 60, 90 грн кожний!❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoНе шукайте правильних слів.Це не «швидкі». Це момент, коли людина ще не стала спогадом 💙💛