Джерело
Інешка в моменті🧘🏼✨ | Я обожнюю осінь - це моя улюблена пора! Цього року вона почалась дуже ...
433 Охват/переглядів
2025-09-08 11:54
Повідомлення №1227
Я обожнюю осінь - це моя улюблена пора! Цього року вона почалась дуже хаотично, хоча все було так добре на початку...Ковід в дітей, потім в чоловіка - не знаю, що чекати вже для себе)Але все ж вірою і надією на краще стартуємо цей новий сезон - бо він обіцяє багато.1. Почали осінь в Клубі - додалось нових учасниць, зараз в Клубі 48 учасниць - таке коло крутих натхненних жінок, з якими будемо зростати разом!
2. Почався мій останній семестр на магістерці - і мені треба піднажати, бо магістерська тільки на початковій стадії.3. Починається навчання на КПТ програмі в УКУ, довгий і насичений та довгожданний шлях в 4 роки попереду - і я вже не можу дочекатись!4. Я нарешті орендувала класне приміщення під офіс і студію - і тепер мене чекає цей приємний етап облаштування, старт зйомок відео, які я давно запланувала і просто мій простір, який буде дуже теплим - і де я зможу приймати клієнтів офлайн, друзів і просто бути в тиші час від час. Хоча певна, що куточок для дітей там таки буде🤗5. Старт роботи з 6 новими клієнтами у супроводі на Осінь. Тут до речі ще є місця - якщо ви бажаєте здійснити свою трансформацію вже цієї осені, вийти із замкнутого кола невпевненості, хаотичності і думок замість дій - ви можете заповнити анкету і ми розпочнемо цю подорож до ваших результатів разом!Окрім цього - якщо ви берете участь в коучинговому супроводі ви АВТОМАТИЧНО стаєте учасниками Клубу -❤️🔥 і зараз це єдиний шанс потрапити туди❤️🔥 - тому що наступний відкритий набір буде в грудні😉 В мене багато проєктів на осінь - але все по порядку. Переконуюсь, що з дітьми рух не такий швидкий - але він можливий. І основне - не втрачати віру в себе і свої внутрішні орієнтири, свої цінності. Вони зараз ведуть і дають сил!А як ви на початку цієї осінь? Розкажіть, що плануєте? Якісь навчання, чи відпочинок?