Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Іллєнко || офіційний канал ✙
Додано 14 лип 2024

Андрій Іллєнко || офіційний канал ✙

@illienko
Кількість підписників: 15 543
Фото: 1,810
Відео: 449
Посилання: 634
Опис:
Телеграм канал Андрія Іллєнка Офіцер батальйону «Свобода» Народний депутат 7-8 скликань
Джерело

Андрій Іллєнко || офіційний канал ✙ | Українські війська відбили кілька хвиль активних штурмів російської ар...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Іллєнко || офіційний канал ✙ Андрій Іллєнко || офіційний канал ✙ @illienko
7 100 Охват/переглядів 2025-03-11 06:12 Повідомлення №3236
Українські війська відбили кілька хвиль активних штурмів російської армії на Сіверському напрямку, ЗСУ знищили та пошкодили 24 одиниці бронетехніки9 березня війська Росії активно штурмували на Сіверському напрямку. Про це повідомив речник оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» Дмитро Запорожець.За його словами, окупанти застосували понад 24 одиниці бронетехніки.«16 одиниць бронетехніки знищені, вісім – пошкоджені. Були задіяні три танки, два з яких знищені, один – пошкоджений. Ворог використовував багі та легку автомобільну техніку. Загалом минулої доби лише на Сіверському напрямку втрати ворога – близько 150 військових убитими та пораненими», – розповів Запорожець.Речник ОТУ «Луганськ» зазначив, що так активно вже давно не було на Сіверському напрямку.«І ось ворог, накопичивши сили, вдався до таких зухвалих штурмів. І відповідно у шевченківський день «отримав на горіхи». Техніка знищувалася плюс-мінус рівномірно. Штурми починалися з 06:00 до 08:00 – така активна фаза була протягом двох годин. Потім після обіду ще в деяких місцях противник штурмував виключно піхотою. Техніка рухалася в деяких місцях у дві хвилі, в деяких - по одній. Якщо говоримо про Білогорівку, там 6 одиниць техніки рухалися по одній лінії, щодо Верхньокам'янського та Спірного, то там були дві хвилі техніки. І вона активно знищувалася», – додав він.P.S. від себе додам: не лише ЗСУ, але й НГУ.