Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ільченко І Власна справа💰
Додано 10 жов 2023

Ільченко І Власна справа💰

@ilchenko_vlasnasprava
Кількість підписників: 3 370
Фото: 1,110
Відео: 213
Посилання: 1,140
Опис:
Підприємець про підприємництво, власний досвід, життя та думки. Про професійне, особисте і не тільки... Адмін - @manager_ilch Автор - @Ilchenko_Anton (не писати по рекламі)

👥 Кількість підписників

3 370
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: +16

👁️ Середній перегляд на повідомлення

422
Середній/День:: 356
Середній/Тиждень:: 423
ERR: 12.52%

📊 Кількість повідомлень на день

1.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 1.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2023-10-11

Стіна

Статистика telegram каналу

⚠️Зміни в розіграшах на цьому тижні✍️Друзі, на цьому тижні вирішив змінити формат й зробити неочікувану річ🎉. Ми зробимо розіграш преміум-доступів до наших 🤖АІ-ботів - тренера та нутріциолога Алекса🥗 (https://alex-team.com.ua) та психологині Софії (https://mysofia.com.ua).Головна особливість🔥 - це буде не зовсім розіграш, хоча все відбудеться так само. Ми не залишимо жодного з Вас без призу❗️. Кожен, хто під час розіграшу приєднається до боту🫴 - отримає 3 дні безкоштовного доступу, а 10 переможців, яких ми визначемо рандомно, отримають по 30 днів преміуму в кожному боті🤩.Єдине прохання🙏, напишіть у коментарях або у чаті свій фідбек по наших продуктах💬, дуже цікаво отримати відгуки від реальних користувачів💫. Саме за рахунок Ваших відгуків, ми покращимо свої продукти👨‍💻, зробимо їх більш корисними та цікавими👍, а також врахуємо зауваження в наступних розробках🚀, над якими ми вже працюємо, але це трошки згодом🤫. Так що нас з Вами очікує крутий та практичний win-win цього тижня.Ні в якому разі не пропускайте наші розіграші🚨. Бажаю всім удачі, легкого понеділка та приємного тижня🍀.Ільченко І Власна справа 💰
Погане життя дорого коштує💸Ділюсь з Вами ще однією суперечливою думкою💭. Чому так - бо за страждання доводиться платити.Британський есеїст Томас Біван описав📝, куди йдуть гроші людей, які стоїчно терплять свою роботу.Він назвав це "податком на страждання😓", коли нещасний співробітник спускає частину зарплати на речі, щоб просто триматися далі🙏.Імпульсивний шопінг🛍, втішний десерт🍰, алкоголь🍷 - це податок за важкий день в офісі.І найкошмарніше - з кожним разом все тільки посилюється🤷.Робота бісить 🔜 втішаєш себе покупками 🔜 менше відкладаєш 🔜 більша залежність від ненависної роботи 🔜 робота бісить ще сильніше 🔜 читай пункт 1.Додайте сюди почуття провини за зайвий келих, калорії чи незаплановані витрати.Чи багато радості залишається в результаті наших таких придбань🤔? 🗣"Багато того, що ми робимо заради задоволення, - лише механізми виживання. Це швидше олія для машини, ніж бальзам для душі», - пише Біван. ✍️Виходить, погана робота вартує двічі.Вперше ми оплачуємо її часом.Другий - стихійними витратами та почуттям провини.Цікаво, чи поділяєте цю думку💬?Ільченко І Власна справа 💰
💡Вайбкодінг, власний бізнес та ГутенбергДивлюсь🤔, як кількість застосунків в сторах, IT-продуктів, рішень, фіч, інструментів для просування зростає космічними темпами📈. Звичайно, що вайбкодінг частково зняв бар'єри для розробки, коло гравців кратно збільшилось. ❗️Але, у людини, яка все це споживає, залишилось 24 години на добу, мінус власна зайнятість, мінус побут, діти, родина, коректуємо на новосний фон. Тобто кількість уваги споживача не змінилась🤷‍♀️, а то й зменшилась📉, кількість продуктів зростає в прогресії, й тепер рулить не продукт, а здатність його продати, конкурувати з іншими. І ось вам цікава історія на цю тему👇.Йоганн Гутенберг👤 винайшов друкарський верстат - найважливішу технологію свого тисячоріччя, і розорився🤯. Кредитор віджав у нього і друкарню, і обладнання, і частину вже надрукованого тиражу.А інакше й не могло бути. Уявіть💭: ви живете у провінційному німецькому місті🇩🇪. Займаєте суму, яка в перерахунку на нинішні гроші тягне на півтора мільйона доларів💰, і купуєте папір (він теж коштував шалених грошей). Потім три роки друкуєте кілька сотень екземплярів Біблії. Ви горді, ви змінили світ😏.Але хто все це придбає? Кожен екземпляр вийшов за ціною трирічного заробітку тодішнього клерка 💼. Та й читати тоді могли переважно священики, а у вашому місті їх від сили десяток-два. У результаті тираж розпродавався надто повільно та утворився касовий розрив космічних розмірів📉. Ласкаво просимо у світ епічних фейлів, гер Гутенберг👋.Технологія та кінцевий продукт були вогонь🔥. Але без налагодженого збуту все це залишалось просто дорогим хобі💸.Тому що крута технологія - це ще не бізнес🏢. Можна бути геніальним інженером та поганим продажником. Гутенберг саме таким і був. Він ідеально підходить під архетип продуктолога, яких і зараз у бізнесі чимало, особливо завдяки ШІ та вайбкодінгу🤖.Тож якщо ви зараз пиляєте свій "друкарський верстат" і думаєте, що світ сам прогнеться під вас, то ні, це так не працює. Світ не прогнувся навіть під Гутенберга. Тому зважуйте й рахуйте всі фактори, щоб вивести свій проєкт в реальний плюс🚀.Ільченко І Власна справа 💰
💡Страхування та медіаТут в мене дві компанії 🏢 - ТОВ "Страхові системи" (insys.net) та ТОВ "Цифрові страхові системи" (d-insurance.com.ua). Перша обслуговує офлайн мережу страхових агентів🤝, а в другій ми будуємо онлайн-мережу цифрових страхових посередників🌐 (сайти, профілі соц. мереж, блогери, онлайн підприємці). Другу компанію запускали дуже довго та важко👨‍💻, декілька разів змінювали стратегію, але нарешті отримали перші продажі. Це просто кайф🔥, зробити щось, що несе цінність й за що люди реально готові платити.Зараз дивлюсь на часткову інтеграцію бізнесу📌. Ми почали на офлайнову мережу давати онлайнові інструменти. Не знаю, який буде результат, але я вірю тут у сінергію й точку зростання для офлайн агентів📈. А взагалі ринок підчиститься сильно👌. Компанії вже порахували збитковість по автоцивілці й цифри зовсім невтішні😕. Очевидно, що попереду перегляд тарифів та комісії в mass market сегменті. Все нове складно та важко. Звичайно хотілося б кращих результатів в цифровому напрямку, але вірю, що все ще попереду💫.Ну й медіа📹. Розвиваємо нашу мережу YouTube з 🤖ШІ-роликами (нагадаю, в нас 10 каналів), а також мій особистий канал "Ільченко. Страховий юрист", де ШІ не має від слова "зовсім".📌Ну й почали впроваджувати "лопати" - інфраструктуру для медіа. Розповім цікавий випадок. Мені написав підписник✉️ й звернув увагу, що ми розігруємо призи у російському рандомайзері. А виходить, що я пропустив й не звертав раніше на це уваги. Звичайно, що змінили відразу🫡, але з'ясувалось, що рандомайзерів якісних в України майже й не має🤷. Тому взяли й зробили свій. Тепер всі розіграші йдуть виключно через власний giveaway🎉. Ну а далі ми взяли й звернули його в окремий пет-проєкт💡 - prize.com.ua. Й на нього реально є попит↗️. Ось так і працюємо тут. Ну й поки робили - вже з'явилось ще декілька нових ідей. Ось так і живемо. Працюю, не зупиняюсь, кайфую від цієї роботи, бо це моє☺️.Ільченко І Власна справа 💰
↗️Мій бізнес на врегулюванні страхових збитківТут в мене все крутиться навколо двох компаній🏢 ТОВ "Гратіон Україна" (gration.in.ua) та ТОВ "Гратіон Стор" (gration.store).📌По суті Gration це ERP для процесу врегулювання страхових збитків. Сьогодні ми єдина компанія, яка має власний розрахунковий модуль👨‍💻, авторські та ліцензійні документи. Тобто зараз в Україні у врегулюванні використовуються калькуляції страхових збитків світового гіганта Audatex і наші. Як думаєте, чиї дешевше🙃?Окрім того в нас є купа власних іt-рішень💡 - модуль дистанційних огдядів пошкодженого майна на основі ШІ🤖 - https://gration.com.ua/smartins-info?locale=uk, модуль узгодження сум страхового відшкодування, перевірки страхової вартості та багато іншого.Ми сформували й утримали під час війни найбільшу провайдерську мережу в Україні🇺🇦, обслуговуємо левову частку страхового ринку💼, працюємо з лізинговими компаніями, на ринку фінок🤝. Ведемо закрите ком'юніті для наших корпоративних клієнтів й навіть маємо власний закритий месенджер.До речі також активно розвиваємо рітейл. Ось Вам наш канал📱 для індивідуальних клієнтів з юридичними порадами, модулем оцінки збитку в ДТП за 5 хвилин безкоштовно та без реєстрації🚗 - https://t.me/grationukraine. До речі в каналі виключно альфа🔥, яку навіть не знають та не використовують більшість адвокатів - обов'язково підпишіться👆.Проводимо багато конференцій та навчальних заходів - 🗓29.05 - закрита конференція для страхових компаній, 🗓19.06 - вебінар по ДТП та оцінці для адвокатів. Також запланована конференція для оцінювачів та внутрішній івент для наших провайдерів. 📌"Гратіон Стор" має контракти з ключовими імпортерами автомобільних запчастин, але в нас відбувся півот. Наймаржинальнішим бізнесом показала себе комісійна торгівля пошкодженими запчастинами після ДТП. Зараз в компанії є власні склади🏬, налагоджена логістика й здійснюється управління📄 шістьма онлайн-магазинами🌐. Дуже задоволений цим напрямком зараз😌. Чітко бачу, що ми зробимо на українському ринку, але вже зараз ведемо перемовини про спільний бізнес з мережевими європейськими компаніями🇪🇺.Ільченко І Власна справа 💰
Про мене👤Цьому каналу вже три с половиною роки🔥. Хочу подякувати всім, хто постійно мене читає, а також тим, хто нещодавно підписався🙏!На цьому тижні обіцяв писати про власні проєкти💼, тому вирішив оновити інформацію про себе - хто я такий й чому можу бути цікавий та корисний для Вас😉.серійний підприємець, співвласник 7 компаній й маю ще 5 бізнесів поки на рівні проєктів;успішно запустив більше 25 проєктів (страхування, оцінка, виробництво, навчання, юридичний бізнес, вендинг, арт, крипта);керував колективами 150 + осіб;досвід власних помилок зашкалює - більше 30 провальних проєктів, у 2025 році втратив компанію СК "Альфа-гарант" з оборотом більше 600 млн. грн. в рік, де був співвласником, але залишаюсь в морі;практикуючий інвестор (облігації, нерухомість, фондовий ринок, крипта, венчур);будував бізнес за межами України;кандидат юридичних наук;постійно навчаюсь, витратив на власний розвиток більше 65000 USD;маю власні TG та YouTube канали;продовжую займатись спортом;в мене прекрасна родина - дружина (у шлюбі 23 роки) та донька.Ільченко І Власна справа 💰
Порада на вихідні☀️Хочеться дійсно спокійних вихідних. Ось кілька простих способів розлабитись, релакснути й упоратися з тривожністю📌:1️⃣ Випийте три - чотири філіжанки кави, а краще п'ять - шість;2️⃣ Покуріть, а якщо не курите, то стрільніть у перехожого. Обов'язково у грубій формі. Якщо не дасть сигарету, то хоч прокоментує Ваше прохання;3️⃣ Поговоріть з найтривожнішим знайомим;4️⃣ Читатайте новини в Telegram-каналах кожного моменту, коли заглядаєте в телефон;5️⃣ Погугліть симптоми, які турбували нещодавно, почитайте чати на теми схожих прлблем;6️⃣ Почитайте новини перед сном, щоб спокійно заснути у курсі подій.Чим користуєтесь зі списку📝? Чи є ще ефективні методи🤨?Задумайдесь💡, більшість з нас обирає щось з цього списку для релаксу на вихідні або щось своє але в такому самому стилі🤔. А насправді нехай все буде рівно навпаки, мінімум інформаційного шуму🔕, максимум приємного спілкування, спокою та відпочинку🙏.Всім гарних, чудових та тихих вихідних. Бережіть себе та своїх близьких🫂.Ільченко І Власна справа 💰
Готові до нових обмежень для ФОП🏦?⚠️З серпня банки поширять обмеження на перекази, які діють на фізичних осіб, і на бізнес. Плани знову зафіксовані у меморандумі📝, що був у добровільно-примусовому порядку підписаний між банками🤝.Перш за все обмеження стосуватимуться новоствореного та неактивного бізнесу, який відновлює свою діяльність💼. Такі клієнти належать до високого ступеня ризику і для них запровадять ліміти на перекази💸:➡️для ФОП 1-ї групи - до 600 тис. грн. на місяць;➡️для ФОП 2-ї та 3-ї груп - ліміт до 3 млн. грн. на місяць;➡️для юридичних осіб - до 5 млн. грн. на місяць.Водночас ці ліміти будуть діяти лише на першому етапі. 📆А вже з листопада обмеження зростуть:➡️для ФОП 1-ї групи - до 400 тис. грн. на місяць;➡️для ФОП 2-ї та 3-ї груп ліміт в 1 млн. грн на місяць;➡️для юридичних осіб - до 1 млн. грн. на місяць.Загалом же для всього бізнесу буде ще активніше діяти 🔎фінансовий моніторинг банків. Фактично отримуємо беспецедентний рівень контролю🤔. Ключовий момент, що банки почнуть об’єднувати різних ФОП, ФОП та юридичних осіб у групу пов’язаних компаній🏢 і перевіряти їх сукупно👨‍💻.📌Об’єднання буде за низкою ознак: спільна адреса з юридичною особою, спільні власники чи бухгалтери, значні надходження від юридичної особи, використання спільного платіжного термінала. Це на доповнення до базової перевірки під час відкриття рахунку, для чого знадобляться навіть виписки з інших банків чи підтвердження руху товарів, тощо✍️. Тому нас всіх чекають зміни, від яких 1000% легше не стане😓. Все це відбувається ніби "під соусом" боротьби з дропами, які стали маскуватися під ФОП. Але мені все ж здається, що справа тут зовсім в іншому🤨. А як думаєте Ви💬?Ільченко І Власна справа 💰
36 000 USD за пляшку коли🥤Мабуть, це найсильніше з того, що ви прочитаєте сьогодні в інтернеті🌐.68-річний доставник Domino's Pizza🍕 Ден Сімпсон віз замовлення, але в піцерії закінчилася дієтична кола🥤. Клієнт не брав слухавку. Кур'єр міг просто викреслити позицію з чека, але натомість заїхав дорогою до супермаркету і купив напій за власні гроші💸.Виявилося, що замовник і його дружина - люди з вадами зору, для яких раптовий похід у магазин стає справжнім випробуванням😔. Готівки для чайових у будинку не знайшлося, і зворушений клієнт просто виклав запис із дверної камери в TikTok🌐, запустивши збір на GoFundMe💰.Далі інтернет зробив свою справу🔥.За кілька днів незнайомі люди з усього світу зібрали для кур'єра понад 36 000 USD🤯. Ден саме готувався до пенсії, а тепер планує велику подорож✈️.Ми з вами живемо в епоху, коли цифрові кордони ростуть швидше за фізичні📈.Але цей випадок нагадує, що основну людську емпатію заблокувати неможливо❤️. Доброта завжди знайде лазівку.Тому просто будьте добрішими😉.Всім гарних та тихих вихідних🙏. Бережіть себе та своїх близьких!Ільченко І Власна справа 💰
Темні фабрики🏭У соцмережах зараз хайпують 🇨🇳китайські "темні фабрики". Це максимально автоматизовані заводи/склади, з яких майже повністю виключено людський фактор. Їх ще називають lights-out factories✍️: типу, увімкнув роботів > пішов і "вимкнув світло" > повернувся перевірити через тиждень. Принаймні так має бути в ідеалі💡 - 100% операцій на роботах, а люди лише зрідка залучаються для налагодження, обслуговування чи чогось екстреного.Повна роботизація🤖 розганяє швидкість випуску до якихось космічних цифр🚀, а ще знижує фонд оплати праці до мінімуму📉. Але не лише. Ще роботам не потрібне світло, опалення, вентиляція повітря тощо (= серйозна економія на електриці💰).Круто? Ще б пак😎. Пишуть, що найбільші та крутіші dark factories у Foxconn, BYD, Xiaomi, Midea та Haier. А ще у JD.com і Cainiao - тільки тут не заводи, а склади.⚠️АЛЕ:📌По-перше, темні фабрики з'явилися не в Китаї, а у Японії🇯🇵 ще в 1980-х. У 2000-х тренд почали підхоплювати у США🇺🇸, Європі та Південній Кореї. І лише у 2010-х вони прийшли до Китаю. Хоча сьогодні, звісно, їх найбільше саме у Піднебесній📍. Що логічно, враховуючи китайські виробничі масштаби та фанатичне бажання роботизувати кожен чих.📌По-друге, хоча найбільші темні фабрики знаходяться в Китаї, найбільш автоматизована - японська. Є така компанія FANUC, вона робить верстати, ЧПУ та інші промислові машини. Так ось, на її заводі рівень автоматизації реально сягає майже 100%🦾. Втім, немає сумніву, що китайці скоро будуть першими і тут🙃.Зрештою, повністю прибрати людський фактор поки що не виходить🚫. Все одно роботів потрібно моніторити та контролювати👌. А якщо щось піде не так, то швидко втрутитись. А ще ремонтувати та обслуговувати. Тому люди на майданчику все одно є, і зовсім без світла, повітря та тепла не обійтися.⚠️АЛЕ знову АЛЕ:1. Людей потрібно значно менше📉;2. Не обійтися - це поки що.Ільченко І Власна справа 💰