Ще не вирішив, чим саме зайнятися в житті?Ось перелік ніш, на яких можна заробляти великі гроші, оскільки вони зачіпають фундаментальні потреби та бажання людей. Ось як це працює:1. Чоловіча хтивістьВеличезний ринок, включно з індустрією розваг для дорослих, косметикою, модою, фітнесом і багатьма іншими продуктами та послугами, орієнтованими на чоловічі бажання.2. Жіноче прагнення до красиІндустрія краси та догляду, мода, косметологія, пластична хірургія і фітнес. Жінки часто інвестують у продукти та послуги, щоб мати кращий вигляд і почуватися впевненіше.3. Здоров'я літніх людейРинок медичних послуг, страхування, медичного обладнання, фармацевтики та догляду за літніми. Зі зростанням тривалості життя ця ніша тільки зростає.4. Освіта дітейВеличезна ніша, що включає школи, репетиторські послуги, онлайн-курси, освітні ігри та застосунки. Батьки готові вкладати великі кошти в освіту своїх дітей.5. Страх багатих людей перед втратоюНіша в страхуванні, фінансовому консультуванні, управлінні активами, а також охороні та безпеці. Багаті люди прагнуть зберегти своє багатство і знизити ризики.6. Бажання бідних людей швидко розбагатітиЦе вся сфера онлайн-курсів із заробітку, інвестицій, криптовалют, стартапів, лотерей і різного роду швидких схем успіху.Кожна з цих ніш має потенційно величезний ринок з можливістю побудувати успішний бізнес.#лайфхак
Який шлях ти обереш?У всі часи маса людей споживала пластмасове лайно. Це база. Маси не мають критичного мислення і завжди є об'єктом маніпулювання. Є два види створення контенту.Перший - такий, що обслуговує бажання мас. Це просто програмування, масова прошивка, яка працює через найдешевший спосіб. Варіант - відпрацювати біль цих мас. Це базовий двигун соціуму, так було в усі часи. Весь споживчий світ завжди будувався на цьому. Це просто колискова пісня для людства.Усі люди - це немовлята, які плачуть. Їм потрібне не вирішення проблем, а соска. І так, 95% світового контенту - це соска. Навіть робота, де продуктивність людей мінімальна, по суті потрібна для того, щоб зайняти їхній час. Щоб вони не плакали і не були фрустровані. Весь масовий контент, війни, політика - це все соска. Це просто велика рука, яка веде цих немовлят, що плачуть, за собою. І без цього нікуди, і на цьому заробляються капітали. У принципі, весь капіталізм - це система створення ефективних сосок.Але є й другий підхід. Це коли люди хочуть винайти щось круте і творче. Не заради заспокоєння натовпу, а заради заспокоєння себе, як немовляти. Вгамувати свій внутрішній запит на те, щоб зробити щось, що резонуватиме з тобою самим. Більш детально і тонко, а не просто створити масовий, дешевий продукт. І ось із цього будуються по-справжньому великі речі, але їх дуже мало. І тут питання в тому, який шлях ти обираєш.Якщо ти це робиш заради того, щоб стати багатим на тому ж рівні, на якому багаті ті, хто створюють соски, то ти програв. Ти вигориш і зійдеш із дистанції. А якщо усвідомлено приходиш до того, що твоя мета - зробити щось круте для себе, тому що ти це вмієш і в тебе є на це запит, тоді ти перемагаєш. Нехай інші кайфують, якщо їм захочеться, а якщо ні - то похуй. Головне, щоб це було круто для тебе. Тоді ти перемагаєш.Слова не мої, але дуже зрезонували всередині, тому вирішив поділитися.#думи