Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - IK 📝
Додано 14 лип 2024

IK 📝

@ik_magazine
Кількість підписників: 271
Фото: 2,230
Відео: 258
Посилання: 103
Опис:
Ділюся тим, що мене надихає: кіно, стиль, музика. Іноді — своїми думками на різні теми. Допомагаю прокачати культурний рівень і знаходити нові ідеї для натхнення. Намагаємось жити красиво й глибоко. Автор - @ikproducer
Джерело

IK 📝 | Який шлях ти обереш?У всі часи маса людей споживала пластмасове лайно....

Логотип телеграм спільноти - IK 📝 IK 📝 @ik_magazine
120 Охват/переглядів 2024-10-01 18:45 Повідомлення №2343
Який шлях ти обереш?У всі часи маса людей споживала пластмасове лайно. Це база. Маси не мають критичного мислення і завжди є об'єктом маніпулювання. Є два види створення контенту.Перший - такий, що обслуговує бажання мас. Це просто програмування, масова прошивка, яка працює через найдешевший спосіб. Варіант - відпрацювати біль цих мас. Це базовий двигун соціуму, так було в усі часи. Весь споживчий світ завжди будувався на цьому. Це просто колискова пісня для людства.Усі люди - це немовлята, які плачуть. Їм потрібне не вирішення проблем, а соска. І так, 95% світового контенту - це соска. Навіть робота, де продуктивність людей мінімальна, по суті потрібна для того, щоб зайняти їхній час. Щоб вони не плакали і не були фрустровані. Весь масовий контент, війни, політика - це все соска. Це просто велика рука, яка веде цих немовлят, що плачуть, за собою. І без цього нікуди, і на цьому заробляються капітали. У принципі, весь капіталізм - це система створення ефективних сосок.Але є й другий підхід. Це коли люди хочуть винайти щось круте і творче. Не заради заспокоєння натовпу, а заради заспокоєння себе, як немовляти. Вгамувати свій внутрішній запит на те, щоб зробити щось, що резонуватиме з тобою самим. Більш детально і тонко, а не просто створити масовий, дешевий продукт. І ось із цього будуються по-справжньому великі речі, але їх дуже мало. І тут питання в тому, який шлях ти обираєш.Якщо ти це робиш заради того, щоб стати багатим на тому ж рівні, на якому багаті ті, хто створюють соски, то ти програв. Ти вигориш і зійдеш із дистанції. А якщо усвідомлено приходиш до того, що твоя мета - зробити щось круте для себе, тому що ти це вмієш і в тебе є на це запит, тоді ти перемагаєш. Нехай інші кайфують, якщо їм захочеться, а якщо ні - то похуй. Головне, щоб це було круто для тебе. Тоді ти перемагаєш.Слова не мої, але дуже зрезонували всередині, тому вирішив поділитися.#думи