Джерело
.i | хотілося б спитати як ви дійшли до такого стилю, що вас надихає малюва...
365 Охват/переглядів
2026-05-25 14:30
Повідомлення №4644
хотілося б спитати як ви дійшли до такого стилю, що вас надихає малювати?? та чому саме традіш? хотіли б ви й надалі розвиватися в малюванні? якщо так то у якій саме сфері ви хотіли б розвиватися? (вибачте якщо такі питання вже були(´°ω°`) дуже люблю ваші малюночки бзв
Дуже багато спроб було, на початку шляху часто копіювала стилістики інших, які дуже подобались, через що не мала якогось свого чіткого та особистого стилю, згодом почала більше практикуватися та розвиватися не через стилістику, а через базові знання анатомії, почала більше стадіти, через що мій стиль дуже спростився, потім захотілося навчитися малювати все, і більш анімешне, і семіреалізм, і молодих і старих/дорослих, різні типи фігури та м'язи, чібі, оформлення та елементи оточення/композиціюЗавжди надихало бажання стати кращою та люди, які мене любили та підтримували впродовж мого шляху, також мені подобається надихати іншихЧому традіш... Причина надто проста та очевидна, в мене від дитинства до 2 курсу університету не було можливості малювати у діджі, були спроби на телефоні, але марні, з часом я настільки полюбила та звикла до традішу, шо переходити в дідж стало дуже важко і я відтягувала цей момент, усі спроби закінчувалися зневірою та емоційним вигораннямЗвісно, я планую і далі розвиватися, дуже хочу розширювати свої можливості, щоб ще більше на цьому зароблятиНе вибачайтеся все добре! Навіть якщо і були, з часом світогляд та цілі змінюються, завжди корисно це переосмислитиДяккіі дуже :3Доброго дня, чи подобається вам спілкуватись з замовниками? Яких людей вважаєте приємними?
Вітаю! Звісно, я дуже люблю спілкуватися з замовниками, це основа гарно виконаної в результаті роботи, бо в процесі багато чого обговорюється і створється приємна атмосфераУсіх, хто поважає чужі особисті кордони