Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - .i
Додано 06 гру 2025

.i

@iimiumy
Кількість підписників: 1 688
Фото: 687
Відео: 3
Посилання: 24
Опис:
працюю над комішками rus dni

👥 Кількість підписників

1 688
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: -2

📊 Кількість повідомлень на день

2.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 2.2

Історія змін назви

.i 2026-04-02
.i. 2026-04-01

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 749 26-06-14 14:31
Доброго дня! Прошу доєднатися до збору для моєї подруги Марії та Української волонтерської групи «Гілля», яка займається забезпеченням Сил оборони України транспортними засобами відповідно до конкретних запитів. Плани планами, а війна має власну думку. Тож сьогодні в нас:1. Корч для спецпідрозділу розвідки ГУР МО.2. Бусік для спецпідрозділу ударнихБПЛА НГУ.І якщо з першою машиною все більш-менш очевидно,то про другу варто сказати окремо. Бо щоразу, колихтось каже «ну це ж просто дрони», десь у світі один оператор намагається запхати в легковик половину складу обладнання і починає дуже сумувати.Ціль збору - 700 000 грн.сума не маленька. Ми знаємо, головна задача - перетворити ці 700к на дві машини. Ваша задача простіша: закинути будь-яку комфортну суму. ⬇️ https://linktr.ee/hillia?utm_source=linktree_profile_share&ltsid=088e19f3-7bf1-4d3d-bc28-d8a32b917ee1Дуже дякую за будь-яку допомогу (репости завжди будуть актуальні)https://www.instagram.com/p/DZhSh-ajM59/?igsh=cmg4bnI1MXlkMWk0
👁 365 26-05-25 14:30
хотілося б спитати як ви дійшли до такого стилю, що вас надихає малювати?? та чому саме традіш? хотіли б ви й надалі розвиватися в малюванні? якщо так то у якій саме сфері ви хотіли б розвиватися? (вибачте якщо такі питання вже були(´°‌‌‌‌‌‌‌‌ω°‌‌‌‌‌‌‌‌`) дуже люблю ваші малюночки бзв Дуже багато спроб було, на початку шляху часто копіювала стилістики інших, які дуже подобались, через що не мала якогось свого чіткого та особистого стилю, згодом почала більше практикуватися та розвиватися не через стилістику, а через базові знання анатомії, почала більше стадіти, через що мій стиль дуже спростився, потім захотілося навчитися малювати все, і більш анімешне, і семіреалізм, і молодих і старих/дорослих, різні типи фігури та м'язи, чібі, оформлення та елементи оточення/композиціюЗавжди надихало бажання стати кращою та люди, які мене любили та підтримували впродовж мого шляху, також мені подобається надихати іншихЧому традіш... Причина надто проста та очевидна, в мене від дитинства до 2 курсу університету не було можливості малювати у діджі, були спроби на телефоні, але марні, з часом я настільки полюбила та звикла до традішу, шо переходити в дідж стало дуже важко і я відтягувала цей момент, усі спроби закінчувалися зневірою та емоційним вигораннямЗвісно, я планую і далі розвиватися, дуже хочу розширювати свої можливості, щоб ще більше на цьому зароблятиНе вибачайтеся все добре! Навіть якщо і були, з часом світогляд та цілі змінюються, завжди корисно це переосмислитиДяккіі дуже :3Доброго дня, чи подобається вам спілкуватись з замовниками? Яких людей вважаєте приємними? Вітаю! Звісно, я дуже люблю спілкуватися з замовниками, це основа гарно виконаної в результаті роботи, бо в процесі багато чого обговорюється і створється приємна атмосфераУсіх, хто поважає чужі особисті кордони
👁 267 26-05-12 19:32
у якому стилі ви вдягаєтеся у ріал лайф? я тільки но згадала і дійшла висновку шоу мене стиль бомжа люблю як і шось більш спотривне та вільне(джинсові речі, футболки, топи, широкі штані) так і готичне та вишукане(плаття, рюші, піджаки, спідниці) носити в залежності від настрою та місця/подіїстиль бомжа теж кайф нашо заморачуватися взагалі, головне шо зручноможете дати пораду. У мене арти всі наче зі схожими ракурсами, мені дуже складно на рандом брати інші ракурси( більше стосується наклону голови),я не знаю як мені виправити ситуацію, бо хочеться, але ну не виходить взагалі ця ситуація виправляється дуже легко в плані наявності купи фото референсів в інтернеті, інше діло це вже час та можливістьпрактика - ключ до успіху, ви можете робити собі купу скетчів замальовок у стіл або просто відразу використовувати референс в процесі роботи, а також при необхідності робити собі референси самостійно, не завжди треба вигадувати щось самотушки та ломати собі головуякий ваш улюблений вокалоід? якщо шарите за них міку, лука та ленза дмс шарите? шарю зовсім трохи, бо ніколи не гралаЯка музика подобається? будь-яка без жартів, слухаю багато жанрів від j-попу, хіп-хопу та репу до панк року, дум та гот металу, та загалом дуже полюбляю довгі композиції, люблю коли одна пісня йде від 7 і більше хвилин та має характерні зміни у куплетах та приспівіПривіт, обожнюю ці ваші вечірні чати. Як ваші справи, сподіваюсь ви не образились на те порівняння вас з персонажем вашої роботи? І вам привіт!! Рада це знати :3Справи непогано, ні в якому разі, навпаки приємно знати шо мої роботи схожі на мене, всеж таки саме стилістика видає дуже
👁 380 26-03-19 19:34
Де ви публікуєтеся крім тг, і ваша позиція щодо твітеру якщо там публікуєтеся? Інста, тікток, девіант арт, блюскай, кара, твітер та тамблер... Суюся усюди, де тільки можнаНажаль в мене вже є аудиторія в тві, яку я дуже люблю, є замовники, тому я продовжую там публікуватися (була спроба кинути тві, через те шо там зараз коїться, але в мене там велика база для комішок, тому я повернулась)А де ви навчалися? Якщо це звісно не сильно відверте Навчалася у київському університеті культури, якщо ви саме про навчальний закладМалювали у кліп студіо колись? Як вам прога якщо користувалися? Якщо користувалися, то ви платили чи піратка? Була спроба, завантажувала якусь зламану піратку, але швидко видалилаСама прога класна, але саме мені, як людині яка рідко малює у діджі, немає сенсу купувати підпискуЧи є вас улюблена комп'ютерна гра? Я дуже полюбляю сайлент хіл (зараз проходжу 2 ремейк, мрію колись пройти і сайлент хіл ф), лефт 4 дед, аутласт тріалс, ліга (люблю і ненавіжу), валорант та усякі броділкі з друзями полюбляюВи навчались в художці чи ви самоучка? Навчалася 6 років, не можу сказати що художка дала мені багато, бо усьому шо вмію я вчилася сама
👁 379 26-02-26 14:46
Добрий день, я ваш фанат, дякую, люблю вас, любіть себе, в серці назавжди Дякую і я вас люблю дуже!!!! бережіть себе ❤️‍🩹❤️‍🩹у вас чарівні малюнки, мрію якось замовити один 🥹 Знали б ви як приємно це чути 😭 дякую величезне, сподіваюсь ваша мрія здійсниться!Іноді у мене виникає почуття наче щоб добитися массового прогресу у малюванні та взагалі бути на рівні треба витрачати уіесь свій час на малювання, прокидатися і малювати до вечора, більше нічого іншого не робити( в плані інші інтереси). Чи бувало у вас таке відчуття, що можете сказати щодо цього? Нажаль в малюванні нема меж досконалості, завжди є та треба чомусь вчитися, а щоб як мінімум підтримувати той рівень який маєш треба регулярно малюватиВ мене таке відчуття ПОСТІЙНО, але цей понурений, як мені здається, стан, стосується людей які занадто на себе тиснуть і вимагають від себе занадто великого та недосяжного, не вміючи розслабитися та насолоджуватися процесом, адже для чого ми малюємо? Аби передати свої почуття, емоції, своє бачення, показати шо в середині, а вже тільки після аби заробити на цьому, але це "після" виходить на передній план і з'являється купа комплексів та страхів, бо хтось крутіший і в нього більше замовників, хтось кращій і я маю його наздогнати і мій рівень/скіл/стиль/вміння/бачення гіршіВаш прогрес наздожене вас у будь-якому випадку, але чи помітите ви його за горою хейту та зневаги до себе? Насолоджуйтесь тим, що робите, і обов'язково робіть відпочинок і займаєтеся іншими речами, які вам подобаються
👁 528 26-01-15 19:33
Розкажіть про свій художній шлях плзззз🙏З чого починали просуватися, як довго малюєте з кого брали берете приклад😝 Ох він починається ще з самого дитинства, але якшо казати за більш серйозне ставлення, то почалося це років 5 тому, бо саме тоді я почала набирати аудиторію, вчитися анатомії та якійсь художній базі і це почало перетворюватися не на розвагу, а на щось серйозніше бо і комішкам я почала приділяти більшу увагуПросуватися активно я почала саме в цей момент, тобто початок вивчення усього з нуля, тоді я активно приймала участь у різних інтерактивах та конфах, пхала себе усюди та намагалася спілкуватися та бути в оточенні скілових худів аби цей запал стати краще не зникав а тільки підігрівавсяУ той момент я брала приклад з дуже дуже улюбленої художниці, чий колір, анатомія та стилістика були для мене ідеалом, зараз я більш вільна птаха зі своїм баченням і більш вільним світоглядом та бажаннями у творчості, тому надихаюся усім, що підходить під мій смак, а не чимось конкретним та окремимУ якому форматі ви зберігаєте свої роботи після сканування ? Png , jpg , bpm ? у форматі pngХто з осів є улюбленцем? люблю усіх, але зараз гіперфікс та почуття передаються тільки через 4 дівчаток, арти з якими ви бачите останній місяць-два
👁 768 26-01-03 23:20
як потрапити вам у ріпост? везіння? Ви маєте наувазі за якими критеріями я репощу худів?Якщо так, то я просто часто когось репощу, загалом це можуть бути друзі, знайомі, худи, яким я дуже хочу допомогти з аудиторією або просто дуже хочу поширити їх арти бо вони круті та заслуговують на більше, або набори комішок аби більше людей побачило, тому це дуже рандомне ділоЧи бувало у Вас таке, що от малюєте в якомусь сталому стилі і загалом з технічного боку все добре, але в якийсь момент починає накривати, що наче розвитку "нема" і цього не достатньо? Борюся зараз з демонами буквально, хочеться послухати інших досвід... Постійно таке відчуття, мені здається усе життя з цим борюся через шо на своєму шляху міняла стиль постійно, проте зараз є розуміння того шо мій стиль - він не про візуал, не про якісь окремі речі, а про мої почуття , лінії в які я вкладаю свої емоцій та особистість, що я завжди можу йти уперед, завжди можу рости, завжди можу навчатися та ставати краще, завжди можу доповнювати та додавати в нього все що забажаю Стиль - не в'язниця, а втілення вашого бачення, почуттів та емоцій#анонка