Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Igor Smelyansky/Ігор Смілянський
Додано 27 сер 2021

Igor Smelyansky/Ігор Смілянський

@igorsmelyansky
Кількість підписників: 21 900
Фото: 3,710
Відео: 657
Посилання: 564
Опис:
Офіційний канал гендиректора АТ Укрпошта - Ukrainian Postal Service https://choko.link/ismelyansky
Джерело

Igor Smelyansky/Ігор Смілянський | Сьогодні провів насичений день з командою та керівниками області на До...

Логотип телеграм спільноти - Igor Smelyansky/Ігор Смілянський Igor Smelyansky/Ігор Смілянський @igorsmelyansky
6 600 Охват/переглядів 2023-09-08 14:41 Повідомлення №2440
Сьогодні провів насичений день з командою та керівниками області на Донеччині. Покровськ - Костянтинівка - Лиман - Краматорськ + 1 місце (без деталей). Подякував нашим водіям та працівникам у Костянтинівці, які продовжують роботу попри ракетний обстріл. Інколи в самому прямому сенсі, як у тому відео.Почув, що треба змінити та покращити, де відкрити нові відділення (так, Укрпошта планує розвиток в цьому регіоні). Ну і вже подивився декілька нових обʼєктів в роботі. Щира подяка всій команді! Завжди залишаю Донеччину з позитивним настроєм і бажанням зробити більше і для команди, і для наших клієнтів, і для хлопців та дівчат із ЗСУ, багато з яких теж є нашими клієнтами. Сьогодні ще й особлива дата - 80 років звільнення Донеччини від німецько-фашистських загарбників. Разом з керівниками області, ПЦУ вшанували памʼять загиблих в тій війні і памʼять більше 260 загиблих українців у Лимані, 230 з яких ідентифіковано. А також погасили власну марку «Культурна спадщина Донеччини». Окупанти знищили всі освітні обʼєкти у Лиманський громаді та продовжують знищувати обʼєкти культури, нашу історію. Але у них немає шансів. І ми в Укрпошті були раді долучитись до цієї важливої ініціативи Донецької ВЦА. Протягом дня нас супроводжували постійні тривоги, тому побажаю всім гарних та спокійних вихідних! P.S. На прохання військових, враховуючи де ми були, фоток цього разу буде мало. Інші покажу після перемоги. І, як обіцяв хлопцям, рибку на честь нашої перемоги ми ще в Авдіївці посмажимо. Тим більш, з Авдіївки до Донецьку – 6 км.