Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Igor Smelyansky/Ігор Смілянський
Додано 27 сер 2021

Igor Smelyansky/Ігор Смілянський

@igorsmelyansky
Кількість підписників: 21 885
Фото: 3,710
Відео: 658
Посилання: 564
Опис:
Офіційний канал гендиректора АТ Укрпошта - Ukrainian Postal Service https://choko.link/ismelyansky
Джерело

Igor Smelyansky/Ігор Смілянський | Сьогодні я вже вчетверте пригадаю, як 4 роки тому звернувся до клієнті...

Логотип телеграм спільноти - Igor Smelyansky/Ігор Смілянський Igor Smelyansky/Ігор Смілянський @igorsmelyansky
4 110 Охват/переглядів 2026-02-24 07:01 Повідомлення №4704
Сьогодні я вже вчетверте пригадаю, як 4 роки тому звернувся до клієнтів та працівників Укрпошти з проханням залишатися вдома. 24 лютого був єдиний день, за ці 1461 день чи 2 103 840 хвилин, коли Укрпошта не працювала. Вже з 25 лютого ми відновили свою роботу, почали евакуацію підприємств, налагоджувати міжнародну доставку, доставку гуманітарки і, звісно, свою звичайну діяльність: пенсії, посилки, продукти. Тоді, за перший місяць, багато сіл жили на наших продуктах, бо місцеві магазини не мали постачання.Сьогодні — день пам’яті. Сьогодні — день вдячності тим, хто віддав своє життя за незалежність України. День вдячності насамперед ЗСУ, Нацгвардії, прикордонникам, СБУ, ГУР МО, Нацполіції та добровольцям, всім, хто боронить нашу країну на фронті!Я неймовірно пишаюсь командою Укрпошти! Командою, яка втратила 45 бійців на роботі і в ЗСУ. Сьогодні 756 наших співробітників служать в лавах Збройних сил України. Я пишаюсь нашою командою, яка працює, щоб доставляти нашим бійцям посилки, їх батькам — пенсії, ліки та продукти. Команді, яка сплатила мільярди гривень до бюджету та зібрала сотні мільйонів гривень донатів, щоб у армії була зброя. Тоді, 4 роки тому, з майже безлюдного Майдану я сказав, що ми обов’язково переможемо. І так обов’язково буде. Звісно, повна перемога займе більше часу, ніж всім нам би хотілося, але ми маємо в неї вірити. І не просто вірити, а робити все, щоб вона ставала ближче!Слава нашим Героям! Слава Україні!🇺🇦