Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Секрети Адвоката з нерухомості
Додано 14 лип 2024

🇺🇦Секрети Адвоката з нерухомості

@igorbuzovsky_advocate
Кількість підписників: 4 129
Фото: 529
Відео: 7
Посилання: 399
Опис:
Все про Перевірки нерухомості та безпечні угоди. Інсайдерська актуальна інформація для продавців, покупців та ріелторів. Нові закони, бланки документів, зразки договорів. Facebook: @IgorBuzovsky
Джерело

🇺🇦Секрети Адвоката з нерухомості | ️ПОГАШЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ З ОЩАДКНИЖКИ.💡Це реальна історія про п...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Секрети Адвоката з нерухомості 🇺🇦Секрети Адвоката з нерухомості @igorbuzovsky_advocate
1 460 Охват/переглядів 2025-12-10 05:24 Повідомлення №1236
⚠️ПОГАШЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ З ОЩАДКНИЖКИ.💡Це реальна історія про принциповість на наївність!🤝Звернулась одна жіночка із задачею дуже терміново продати свою квартиру, яку вона отримала у спадок. Документів на руках немає, в ДРРП по цій квартирі інформації немає.⚠️Після кількох адвокатських запитів з’ясувалося, що квартира не її, в спадок вона її не отримала і продати її неможливо. 👉Як виявилося, наймачем квартири був її родич, який помер, а вона там просто зареєстрована. 😨Оскільки квартира не приватизована, то потрібно пройти весь шлях приватизації, а для цього для початку потрібно із архівів витребувати всі документи по історії квартири: від Ордеру до останнього переоформлення особового рахунку, а потім пройти весь процес приватизації (якщо вистачить документів і не буде потрібен суд), а вже потім продати її. ⚠️Але на шляху до приватизації з’явився ще один сюрприз: загалом по квартирі обліковується більше 200 000 боргів та 9 арештів, половина з яких за померлим, а половина за його родичкою, яка хоче все успадкувати. 👉Для початку приватизації потрібно зібрати певну кількість документів та переоформити договір найму, а зробити це можливо виключно після погашення боргів (принаймні, їх частини).👉Продати після приватизації можна тільки після погашення всіх боргів та зняття всіх арештів (деякі арешти архівні).😳А в чому причина? До чого тут ощадкнижка?👉Все просто! Коли розвалився совок і гроші з книжок зникли, той чоловік, будучи принциповим із підвищеним відчуттям справедливості, написав в усі інстанції заяви, щоби всю заборгованість за комунальні платежі списували у нього з тієї ощадкнижки, де грошей було дуже багато.Як бачимо, лайфхак не спрацював…😳Тепер все доведеться вигрібати спадкоємцю (якщо захоче).🆘Якщо Вам потрібна допомога, - звертайтеся!Бути добру)🇺🇦Адвокат Ігор Бузовський☎️095-897-11-18#адвокатігорбузовський