Віталій Кварцяний висловився про покоління молодих гравців «Динамо»: Захарченко, Редушко, Пономаренко – це майбутні лідери Динамо чи ще зарано про це говорити?– Захарченко і Пономаренко – це 100%, якщо їх не зваблять київські бари та ресторани. Вони ще будуть прибавляти. Я бачу, що Пономаренко хоче імпровізувати, іноді втрачає м’яч, але головне, що він пробує. А це крок до розвитку. Нападник повинен працювати з м’ячем і якомога більше тримати напругу.Характер у Пономаренка точно є. Я з ним зустрічався, розмовляв.
Які поради давали Пономаренку?– Ми зустрічалися два роки тому на Мальті, де юніорська збірна грала відбіркові матчі на Євро. Я йому сказав: «Не бійся обігрувати, нападник повинен це робити». Він подякував за пораду, відповів, що намагається, але не завжди тренери це дозволяють. Кажу: «Візьми трьох-п’ятьох дітей на тренування, років 12-14, і обігруй їх поки не впадеш. Загубив м’яч – біжи відбирай». Потрібна інтенсивність. От тоді це буде ляля, а не гравець.
Джерело: Sport.uaЗабирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
@idealnoedynamo
⚡️ Ігор Костюк — повноцінний головний тренер «Динамо» Зібрали головні тези з пресконференції коуча напередодні матчу в ЛК:👔 Статус головного тренераПризначення: Ігор Костюк офіційно очолив команду без приставки «в.о.». Про це йому повідомив президент клубу.Контракт: Офіційне підписання паперів відбудеться після завершення сезону.Кредо: «Не обіцяю чудес, але обіцяю чесну роботу, за яку не буде соромно».🏥 Кадрові новини та лазаретТравмовані: Буяльський, Попов, Біловар, Бражко (всі поза грою).Дискваліфікація: Тіаре пропустить матч через перебір карток.Центр захисту: Тренер робить ставку на Михавка та Захарченка.🔄 Склад та ротаціяБленуце: повернеться до тренувань після вирішення сімейних проблем; зараз у команді три рівноцінних форварда.Ярмоленко: позиція на полі залежатиме від максимальної користі для тактики.Молодь: курс на залучення вихованців триває — гратимуть ті, хто готовий перемагати.🇦🇲 Про суперника («Ноа»)Команда має велику кількість якісних легіонерів.Особлива увага — форварду Ноа.Цитата: «Джеко нам не забив, зробимо все, щоб і нападник "Ноа" не зміг».Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
@idealnoedynamo
Виконувач обовʼязків головного тренера «Динамо» відповів на запитання представників ЗМІ під час пресконференції після матчу з «Вересом». - Ігоре Володимировичу, ви вже чотири гри на чолі команди і в кожному матчі суттєво змінювали склад. Це повʼязано з тим, що ви рівномірно розподіляєте сили гравців чи хочете побачити можливості кожного?- Тут скоріше «два в одному». Хочеться і побачити можливості і, як ви знаєте, у нас дуже щільний графік, тому потрібно робити ротацію. Я вважаю, що у нас гравці високого рівня і вони всі мають підтримувати цей рівень в іграх. - Яка задача стоятиме перед командою в останній грі Ліги конференцій, яка вже нічого не вирішуватиме?- Наш клуб має імʼя, тому ми не маємо права виходити на цю гру байдужими, навіть якщо вона нічого не вирішує. Є честь клубу, яку ми маємо захищати. Незважаючи на те, що «Ноа» це вірменська команда, по суті там грають одні легіонери. Вірменські гравці там тільки на заміні. Ми маємо виходити на матч з максимальною концентрацією та захищати обличчя клубу.
Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
@idealnoedynamo
🇮🇹 Фіорентина 2:1 Динамо 🇺🇦Усереднені позиції, розподіл атак та передач 🏆Дивна секта «Фіорентина віддала м’яч киянам». От виходять вони на поле й такі:— Ей, Динамо, ми віддаємо тобі м’яч!А Динамо таке:— Ок, Фіорентино, дякуємо, давай!Дивує, що наприкінці 2025 року в таке досі вірить чимало людей. У вас же Кудрівка перед очима, а до того - Полтава…А в Динамо хіба не було опції відмовитися від подачок італійців? Бо виглядає дивно: • у перші 15 хвилин матчу м’яч у киян 74% ігрового часу; • частка лонгболів Фіорентини в цей період - лише 5%, у киян - 8%, тобто Динамо якось не дуже намагалося запульнути м’яч супернику назад.Добре, давайте перевіримо ще одне кліше - «команди придивлялися одна до одної». Наступна 15-хвилинка: • Фіорентина проводить 11 атак і забиває (до того - лише 2 атаки); • проте кияни все одно частіше з м’ячем (57%), але мають лише 5 атак за 15 хвилин (7 у першій третині тайму) - суцільна стерильність.Тому більше підстав говорити не про «хтось віддав», а про певну запланованість того, що ми побачили. Ще раз: Костюк знає про форму гравців. Чи логічно використовувати Шапаренка в нинішніх кондиціях та Піхальонка для бий-біжи? Абсолютно ні. Костюк уже бачив Піхальонка з Буяльським у матчі з Полтавою. З іншого боку, чи логічно ставити Яцика в пару до Піхальонка та грати в контроль? Теж ні.Чи лупив Нещерет навмання вперед, як із Полтавою? Ні.Чи лупили за будь-якої нагоди в глибину ЦЗ та Піхальонок, як із Кудрівкою? Ні.Висновок простий: Динамо не грало на старті в бий-біжи. Тому правильно казати «Динамо взяло м'яч». Костюк зрікся динамівського футболу.Ви можете уявити альтернативний всесвіт Marvel, де Яцик виконує 71 передачу за матч? Я - ні. Чувак усе життя грає в діапазоні 25–35 штук.Шапаренко в першому таймі: • 42 передачі з точністю 98%; • 8 передач уперед із точністю 88%; • 11 передач назад (100%).А після перерви, схоже, дали сигнал до бий-біжи: • 29 передач із точністю 83%; • 13 передач уперед із точністю 85%; • 3 передачі назад (100%).Різниця надто велика, щоб говорити про випадковість: • 00:15 середнього володіння з Кудрівкою - 00:20 проти Фіорентини; • 4.25 передачі за середнє володіння з Кудрівкою - 6 проти Фіо; • 169 передач уперед із 455 проти Кудрівки (37.14%) - 182 із 600 проти Фіо (30.3%).Костюк вірить в інший футбол: • де менше м’яча (52%), але більше глибоких передач (13), як із Кудрівкою; • а не більше м’яча (59%), але менше глибоких передач (6), як учора.Мораль? Спробую спростити вибір для Динамо, якщо в клубі досі не розуміють. Вони мають нарешті визначитися: • або Динамо й далі штампує тугеньких на голову центральних півзахисників, грає бий-біжи скрізь і завжди за рахунок м’язів; • або Динамо розвиває в дітях не лише м’язи, а й мізки, щоб контроль не був стерильним. Щоправда, тоді потрібен щонайменше новий фізрук, бо зараз гравці фізично виглядають недієздатними.#ДКмікроскоп #ФіорентинаДинамо #ЛігаКонференцій