👀🎙 Хто виграє ⚽️ЧС-2026: прогнози, фаворити, відкриття та сенсації від гравців «Динамо» 🇺🇦🇺🇦 Віталий Буяльський: «Хотілося б, щоб турнір виграла одна з трьох збірних - 🇦🇷 Аргентина, 🇪🇸 Іспанія або 🏴 Англія. Мені імпонує 🐐 Ліонель Мессі. Щодо сенсацій, то мені сподобалася 🇰🇷 Південна Корея».
🇺🇦 Володимир Бражко: «Якщо говорити про фаворита турніру, то назвав би 🇪🇸 Іспанію. А серед можливих несподіванок - 🇳🇴 Норвегію, у цієї команди хороший склад».
🇺🇦 Денис Попов: «Вболіватиму за 🇧🇷 Бразилію або 🇵🇹 Португалію. За 🇵🇹 Португалію виступає 🐐 Кріштіану Роналду, якому дуже хотілося б виграти цей турнір».
🇺🇦 Матвій Пономаренко: «Вболіватиму за 🇵🇹 Португалію. Особливо хотілося б, щоб 🐐 Кріштіану Роналду зміг виграти чемпіонат світу та завершити кар’єру з усіма трофеями».
🇺🇦 Микола Михайленко: «Найбільші шанси на успіх має 🇪🇸 Іспанія, вона демонструє якісний футбол. Щодо сюрпризів, варто звернути увагу на 🇲🇦 Марокко».
🇺🇦 Константин Вівчаренко: «Вболіватиму за збірну 🇦🇷 Аргентини, бо за неї виступає 🐐 Ліонель Мессі. Також цікаво поспостерігати за дебютантами - 🇺🇿 Узбекистаном та 🇨🇼Кюрасао».
🇺🇦 Назар Волошин: «Вболіватиму за 🇧🇷 Бразилію або 🇫🇷 Францію. «Темна конячка»? Можливо, приємно здивує 🇲🇽 Мексика - це одна з країн-господарок».
🇺🇦 Олександр Піхальонок: «Вболіватиму за 🇫🇷 Францію, вони мають хороші шанси. А щодо сенсацій, назвав би 🇳🇴 Норвегію з такими футболістами, як 🇳🇴 Холанд і 🇳🇴 Едегор».
🇺🇦 Владислав Кабаєв: «🇫🇷 Франція традиційно буде серед головних претендентів, у них є два-три рівноцінні склади. Мені подобається іспанець 🇪🇸 Ламін Ямаль своєю неординарністю».
🇸🇷 Джастін Лонвейк: «В 🇳🇱 Нідерландах живе багато людей з 🇨🇼Кюрасао, сподіваюся, обидві ці команди добре виступлять на ⚽️ ЧС-2026, вболіватиму за них обох».
@idealnoedynamo
🎙 Тарас Михалик: «Якщо 🇺🇦 «Динамо» хоче грати у єврокубках, то 🇹🇩 «Університатю» треба обігрувати»— Прогноз, як то кажуть, — справа невдячна. А суперник? Я зараз про нього конкретно нічого не скажу. Пам’ятаю цю команду з того, що бачив раніше. Це був цікавий, непоганий колектив, а от як він виглядає зараз — не знаю. Але якщо 🇺🇦 «Динамо» хоче грати в єврокубках, думаю, цю команду треба обігрувати.— Насамперед, мабуть, хлопці вже трохи зігралися. Хотілося б, щоб молодь трохи зміцніла й закріпилася. Все одно дуже важко грати лише своїми вихованцями, це сто відсотків. Але думаю, що вже якийсь досвід отримали й нові футболісти — умовно той же 🇺🇦 Пономаренко. Він набрав хід.Мені й самому цікаво, плюс тренер проведе з командою повноцінні збори. Це дуже важливо. Для наставника це великий плюс, адже він приймав команду під час сезону, а зараз може підбирати тактику й стратегію під себе. Якщо люди хочуть грати в 🏆 Лізі Європи, то однозначно треба перемагати, а там уже буде видно.
@idealnoedynamo
⚡️Півзахисник 😀"Динамо" Джастін Лонвейк в ексклюзивному коментарі "Динамоманії" розповів про свої подальші плани у київському клубі.– Як пройшов твій сезон у "Фортуні"?– У першій частині сезону я забивав м'ячі, грав у кожному матчі. Потім я отримав травму у січні та грав не так багато.
– Що відчуваєш після повернення до Києва?– Все добре. Я радий. Сьогодні я побачив своїх нових партнерів та нового тренера. З нетерпінням чекаю на роботу з ними.
– Ти вже розмовляв із тренером? Він сказав тобі, що ти потрібен йому?– Так, він сказав, що хоче бачити мене у команді. Хоче, щоб я повернувся до "Динамо". Я щасливий бути тут і тепер маю показати свої найкращі якості.
– Які твої очікування від майбутнього тренувального збору?– Я думаю, що це завжди добре, щоб привести себе у форму, краще пізнати одне одного і бути готовим до сезону.
– Чи плануєш залишитися в "Динамо" наступного сезону, незважаючи на війну та бомбардування?– Так. Я почуваюся впевнено і не боюсь. 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
🎙🇺🇦 Роман Саленко: «У мене є велике бажання залишитися в „Динамо“ 🇺🇦»Півзахисник київського 🇺🇦 «Динамо» Роман Саленко, який провів минулий сезон в оренді в луганській 🇺🇦 «Зорі», розповів Dynamo.kiev.ua про відновлення після травми та амбіції закріпитися в рідній команді перед виїздом на збори до Австрії:🎙 Про відпустку та самостійну підготовку: «Офіційно три тижні, але я почав готуватися набагато раніше, тому що в мене була травма, і я дуже багато пропустив. Тому близько двох тижнів я був у самостійному тренувальному процесі».
🎙 Про індивідуальну програму від 🇺🇦 Ігоря Костюка: «Мені цю програму не одразу видали. Там же спочатку вирішувалося, хто з гравців 🇺🇦 „Динамо“, які були в оренді, поїде на збір, хто — не поїде. Так що програму індивідуальної підготовки я отримав два тижні тому».
🎙 Про стан здоров'я після травми: «Так, я навіть останні два з невеликим тижні перебування в 🇺🇦 „Зорі“ тренувався з командою, але просто в ігрових процесах не поспішав ризикувати. І команда теж усе розуміла. [Відпочинок проводив] у Києві та в Одесі».
🎙 Про повернення в 🇺🇦 «Динамо» та амбіції: «Поки можу сказати тільки те, що я їду з 🇺🇦 „Динамо“ на збори. І після цього буде ясно. Але в мене, звичайно ж, є велике бажання залишитися в 🇺🇦 „Динамо“... Звичайно [є бажання поборотися за місце в першій команді]. До того ж я під керівництвом 🇺🇦 Ігоря Володимировича працював три роки, так що, сподіваюся, що це теж буде якийсь плюсик для мене».
🎙 Про розмову з головним тренером: «Сказати, що ми багато говорили, я не можу, але я був на останньому матчі 🇺🇦 „Динамо“ минулого сезону, з 🇺🇦 „Кудрівкою“, і після гри ми трохи поговорили, тому що мені було цікаво дізнатися думку тренера щодо моїх найближчих перспектив. Але я думаю, що в подальшому будемо спілкуватися більше». 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
🎙 Журналіст Сергій Тищенко поділився думками щодо необхідної літньої трансферної кампанії київського «Динамо» «на вихід». «Якщо ми говоримо про літню трансферну кампанію 🇺🇦 „Динамо“, то треба думати не лише про посилення, а й про звільнення гравців.Пішов Моргун, який був потрібний для кількості. Втрата 🇺🇦 Караваєва серйозно вдарить по глибині складу. Але точно мають бути нові трансфери на вихід.Потрібно визначатися з долею 🇺🇦 Яцика та сумою, за яку його буде продано.Потрібно шукати команди так званого "баласту" - 🇺🇦 Попов, 🇺🇦 Тимчик, 🇷🇴 Бленуце, 🇵🇦 Герреро, 🇸🇳 Тіаре.Найголовніше – треба робити дорогий трансфер влітку. Спробувати продати 🇺🇦 Шапаренка за 10 плюс, бо далі ціна падатиме. Якщо є клуби, які готові заплатити добрі гроші за 🇺🇦 Волошина, 🇺🇦 Бражка чи 🇺🇦 Михавка, слід продавати. Значного зростання у Києві для них вже не буде. Якщо буде пропозиція 25 плюс за 🇺🇦 Пономаренком - треба продавати. Для англійських клубів це не великі гроші», - написав Тищенко у своєму телеграм-каналі.
👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
⚡️Основні думки по цьому трансферу:🔵Це дуже великий успіх, що гравця в 23,5 роки при оціночній вартості від Transfermarkt в 1.000.000 євро вдалося продати за 3 млн у валюті. 🔵Цей трансфер дає дорогу більш молодим гравцям, як Осипенку, Саленку, а головне Люсіну ( про якого дуже багато гарних відгуків та якому потрібно робити новий крок після ю19 )🔵Також слід пам’ятати й про Джастіна Лонвейка, якого повертають, як додаткову опцію. Можливо, йому вдасться гарно себе проявити, набравшись більше досвіду в Ередівізії. 🔵Яцик провів лише 34% від загально-можливого часу в УПЛ, це не дуже багато, що дає нам зрозуміти, що продали гравця резервного складу. 🔵Тепер головна і можливо для деяких вболівальників здається «непосильна» задача, щоб ці кошти грамотно реінвестували. Сподіваємось, що цей продаж допоможе здійснити якийсь якісний трансфер на вхід. ✍️Пишіть, що ви думаєте про цей продаж у коментарях!
👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
‼️Колишній захисник 😀"Динамо" Олександр Романчук був би готовий розглядати повернення в київський клуб.- Чи було б тобі цікаво розглянути такий варіант, якби він був - 😀«Динамо" або 😀"Шахтар"?- У будь-якому випадку мені цікаво, бо тому що це "Динамо" і "Шахтар", це гранди українського футболу. Це те, про що ти, як дитина, мріяв. На даний момент я в ситуації такій, що дійсно говорять про якісь зацікавленості з Європи. Немає ще нічого конкретного, якоїсь офіційної пропозиції. Просто на рівні агентів хтось щось спілкується. І це нормально в моєму випадку. Чи це мені цікаво? Так, це мені цікаво. Дай Бог, закінчиться збір збірної, буде відпустка, тоді напевне буде якраз час для прийняття якихось рішень, будуть якісь офіційні, можливо, пропозиції. І я відкритий до цього. Ми будемо сідати з моїм агентом і дивитися, вибирати і з дружиною, сім'єю вибирати кращий розвиток моїх подій. Я не можу сказати зараз, що б я вибрав: чи середнячок Бундесліги, чи "Динамо" або "Шахтар", образно. По-перше, такої пропозиції немає на даний момент. По-друге, ми можемо про це тільки мріяти і загадувати собі, як буде, - пояснив Романчук на ютуб-каналі "Трендець".Джерело: Ютуб-канал Трендець
👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
🎙 Журналіст Олександр Шпірко в ефірі ютуб-каналу «Взбірна» пояснив логіку призначення Анатолія Безсмертного до тренерського штабу київського «Динамо» 🇺🇦:«У 🇺🇦 "Динамо" зараз величезні проблеми в захисті. 36 пропущених м'ячів за 30 матчів - це просто ненормально для команди із чемпіонськими амбіціями. Тому, напевно, була дійсно проблема в людині, яка працюватиме саме із захисниками, працюватиме над роботою команди на оборону».«Це була одна із найкращих оборонних ліній чемпіонату в Першій лізі. Менше ударів по своїх воротах, ніж 🇺🇦 "Вікторія", дозволили завдати лише 🇺🇦 "Лівий Берег" і 🇺🇦 "Буковина". За індексом очікуваних голів суперника ситуація, в принципі, дуже схожа».«Багато скепсису в коментарях, мовляв, де працював Безсмертний, а де 🇺🇦 "Динамо". Але давайте не забувати, що він приходить асистентом. Він приходить із реально величезним досвідом і дуже глибоким знанням нашого футболу».
👑
Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK
Ідеальне Динамо | Підпишись
🇺🇦 Ілля Ольховий vs Руслан Нещерет 🎥Гра у воротах🔵 - Ольховий у Першій лізі 2025/26 (2686 хвилин та 28 ігор)⚫️ - Нещерет в УПЛ 2025/26 (2662 хвилини та 27 ігор)Отож, просте порівняння, щоб зрозуміти можливості:• Ілля на рівні Першої ліги явно більш включений у захист (захисні дії відбуваються вище, їх більше, є і виноси, і перехоплення із більшою частотою), і це непогано, враховуючи хто та як грає в захисті киян. Із цими людьми спати у воротах не можна, тож тут метч.• Начебто Нещерет проти кросів успішніший та перевищує очікування за ловлею/відбиттям, але в повітряних дуелях Ольховий зі своїми 199 см зросту в нинішньому сезоні був успішнішим.• Усе, що стосується відбиття ударів, - повна і беззаперечна перевага Іллі.Нещерет у цьому сезоні УПЛ відбив лише 61.1% усіх ударів у площину. Мало. Ілля відбив 79.8%.Ольховий теж пропускав з-за меж штрафного (94.6% вказують, що такі прильоти були - двічі), але після того голу Мендози, коли Нещерет виправдовувався вітром, гол Вітенчука вже не виглядає настільки печальним.🔻 З ближньої дистанції Нещерет майже не рятує. Матч із Буковиною - якась випадковість, глюк, флюк, збіг. Підтвердити такий рівень він не здатен. Протягом сезону Руслан відбивав лише 54.9% ударів з меж штрафного майданчика: фактично один із двох. На ворота Нещерета створили 31 момент категорії big chance (понад 0.30 xG) - відбив лише 13 (41.9%). Пропустив аж 18.🔺 Ольховий тягнув з ближньої майже три з чотирьох (73.6%) - і мені це подобається значно більше. Загалом по воротах Іллі завдали 35 ударів категорії big chance, з яких він відбив 24 (68.6%). Пропустив 11. Це вже солідно.Динамо зараз на такому етапі життєвого циклу, що гра ногами для кіпера - радше недолік, ніж перевага, бо в полі ногами теж далеко не всі вміють. Тож пріоритетом мають бути фізичні дані (зріст та стрибок) і реакція:• Ольховий на дистанції сезону Першої ліги відвів від власних воріт 10.9 очікуваних голів• Нещерет за підсумками сезону УПЛ привіз -1.43. Навіть Різник навесні вийшов у плюс (1.07) після від’ємної осені. Руслан не зміг: просто стало трішки краще (-0.02/90).👶 Славі треба більше досвіду. Чемпіонат U21 дасть йому його для подальшого розвитку та самовдосконалення.Нещерету потрібна конкуренція, бо не вивозить без тиску втрати місце. Моргун не зміг. Доля дала йому шанс усього життя, а він пустив ту залупу від Мірошніченка у Львові. Значить буде легендою Колоса.В Ігнатенка теж віри небагато. Тому я особисто не проти якщо комусь нададуть шанс. Ціна питання - не мільйони доларів.#ДКмікроскоп #Нещерет #Ольховий
🔰 Ілля ОльховийКіпер, 23 роки 🇺🇦Стало цікаво, через кого там стільки пристрастей: спочатку «Тернополянин переходить в Карпати!», а потім «Динамо підписало нового воротаря!».Зрозуміти логіку галасу можна, бо оку дійсно є за що зачепитися:• 79.8% відбитих ударів - третій показник у Першій лізі• формально попереду лише Антон Задерейко з Маріуполя та темношкірий кіпер Чорноморця, але Задерейко провів лише 571 хвилину, тому серед воротарів із повноцінною вибіркою Ольховий фактично другий• має високі показники відбиття ударів як із ближньої (73.6%), так і з дальньої дистанції (94.6%)• його профіль побудований саме на відбиттях: лише 37.5% сейвів завершуються фіксацією м’яча, що є одним із найнижчих показників ліги• щоб гарантовано пробити Ольхового, потрібно майже 5 ударів у площину та 1.44 очікуваних голи• частка відбитих очікуваних голів до очікуваних голів у площину становить пристойні 0.72 на фоні Нещерета і його 0.47• за відведеними голами Ольховий фактично ділить перше місце з воротарем Чорноморця - по 0.37/90Якщо без лірики, то на ринку дефіцит воротарів, які стабільно можуть щось відбивати. Тому коли на горизонті з’являється хтось із подібним профілем, одразу розгортаються такі Санта-Барбари в ЗМІ.Нива допускала 4.86 удару в площину за 90 хвилин, Динамо - 2.97/90, як і Полісся. Тож тут працює давня математична історія, чому кіпери грандів не так часто видають видатні перформанси, а інколи взагалі сидять у мінусах:• коли в окремих матчах ти отримуєш один удар у площину, і він же стає гольовим, важко бути героєм; навіть якщо ударів два, а пропущений лише один, статистика вже не виглядає вражаюче• у клубах із прохідним двором біля власних воріт значно більше можливостей набити сейвову статистику, що й трапляється найчастішеНіхто не може дати гарантії, що нинішній рівень відбиття вдасться перенести в команду, яка допускає менше ударів по воротах, але спробувати можна. Пішов Моргун, мінімум одне місце звільнилося. Турбує, що зі своїми 199 см гра проти кросів і подач не виглядає видатною:• у повітряні дуелі вступає нечасто• індекс ловлі кросів взагалі негативний. Значення вище за 1 демонструє, що воротар виграє більше повітряних м’ячів, ніж очікується. Ольховий до одиниці трохи не дотягнув, тоді як, наприклад, у Антона Жилкіна з Інгульця цей показник становить 1.47, тож проти кросів він вправніший (але відбиває удари гірше, тому воротарська позиція часто про компроміси)Я б не став тут давити на шовінізм, бо пристойних гравців часто знаходять і в більш глибоких сраках. Прям заінтригований, чим завершиться ця історія в підсумку. #ДКмікроскоп #Ольховий #ПершаЛіга