👁 5,040
26-03-13 12:43
Шановні колеги! Висловлюю всім свою подяку за довіру! За розуміння технічних моментів та зворотній зв'язок!🙏 Але вже вкотре я дивуюсь деяким людям, які пишуть погрози, не звертаються з проблемою відкриття файлів в технічну підтримку, хоча вже 100500 разів про це наголошувалось!Це я вже не пишу про інші нюанси, коли люди не хочуть вказувати свою пошту чи телефон для зворотнього зв'язку, бо я така шахрайка їх буду "взламувати". Або коли елементарно не вміють користуватись своєю поштою, не можуть завантажити файли, не пам'ятають, куди вони завантажились, не можуть їх знайти, але звинувачуюють у всьому мене.У НАС НЕМАЄ НІЯКИХ ОБМЕЖЕНЬ В ЧАСІ ПО КОРИСТУВАННЮ МАТЕРІАЛАМИ!!! ВОНИ БЕЗСТРОКОВІ!!! Якщо ви придбали комплекти на 1 семестр, то через півроку, через рік, через два і так далі - у вас буде доступ до матеріалів 1 семестру!2-й семестр автоматично у вас не з'явиться на диску! Тож, якщо у вас щось не працює - зверніться! і все запрацює! Обіцяю!P.S. Перепрошую у тих, кого це все не стосується напряму!