Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ~ХвИлЬоВиЙ~
Додано 06 січ 2025

~ХвИлЬоВиЙ~

@hvylovove
Кількість підписників: 214
Фото: 11,000
Відео: 1,650
Посилання: 1,180
Опис:
Тривожність моє друге ім'я Інвестиція в крінж: 5168752145786235
Джерело

~ХвИлЬоВиЙ~ | Хотіла написати якийсь розгорнутий і трішки драматичний текст про очік...

Логотип телеграм спільноти - ~ХвИлЬоВиЙ~ ~ХвИлЬоВиЙ~ @hvylovove
80 Охват/переглядів 2025-12-31 21:19 Повідомлення №20975
Хотіла написати якийсь розгорнутий і трішки драматичний текст про очікування від 2026 року, але воно нікому не треба, тому коротко:Я люблю своїх друзів. Дуже сильно. І сподіваюся, що їм справді на мене не байдуже. І що наступного року ми будемо проводити більше часу разом. Це доволі наївно. Бо я доросла людина, як і вони. А в дорослих купа справ і проблем. І своє життя.А ще хотілося б менше хворіти. Що теж не зовсім в моєму контролі. Бо деякі проблеми виникають і зникають просто так. І ще це багато грошей. Просто, щоб не боліло. Я дуже сподіваюся колись буде доступна якась безболісна евтаназія за вибором для всіх. Це краще, ніж смерть від того, що ти не можеш купити ліки чи процедури.Загалом, це все, що я можу озвучити зі своїх сподівань.А чи було щось хороше в 2025?Ну трохи:- Спробувала себе в новій ролі в компанії і зрозуміла, що проблема не в мені;- Познайомилася з однією кумедною полячкою;- Маму звозила до Львову;- Прочитала багато цікавих книг;- Отримала на зимові свята загалом 4 чашки, 4 тарілки та 3 пари шкарпеток) Запишу їх в придане;Я знаю, що "все якось буде", тому я очікую найгіршого. Не хочеться зустрічати найгірше на самоті, тому мені треба більше книг, ігор та медичне страхування.От і все. Такі от підсумки-плани.Сподіваюся ваш рік був цікавіший. Бо я, за відчуттями, стала тільки депресивнішою.До зустрічі в 2026 )