Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Huk Of The Day
Додано 06 гру 2025

Huk Of The Day

@hukoftheday
Кількість підписників: 4 627
Фото: 305
Відео: 12
Посилання: 16
Опис:
Золоті думки про моду, материнство, здоровʼя і життя, залаштунки HUKH & more

👥 Кількість підписників

4 627
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -32

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,330 26-02-15 14:32
RULES & RITUALSВідповідь на питання, як я все встигаю і не сходжу з розуму) Насправді далеко не все і трохи сходжу, але ))Зібрала тут трохи своїх принципів і ритуалів для продуктивного і спокійного життя, можливо комусь буде корисно.Варто зазначити, що в мене легка форма adhd все життя, я гіпервідповідальний високомотивований і дуже працездатний творчий перфекціоніст-контролфрік, я не можу думати в приміщеннях, де нема порядку, і не можу розслаблятись, якщо на мені щось висить, тому всі ці лайфхаки спрямовані на те, щоб зробити життя максимально впорядкованим (бо в голові в мене вихор і хаос) і звільнитись від тягаря відповідальності.Я люблю accomplishments, ставити галочки і завершувати великі і малі справи, люблю рух, багато встигати, бачитись з людьми, не люблю і не потребую валятись, киснути, хворіти, витрачати час на фігню. Це не дитяча травма (ну може трошки), а більше темперамент, тому ніяка терапія мені з цим не допоможе, доводиться вирулювати якось самій 😅💫 Готуюсь до продуктивного тижня в неділю, це завжди день прибирання, розкладання всього на місця, розбір прання, день порядку в гардеробі. Роблю все засвітла, щоб після обіду погуляти/зустрітись з друзями, повечеряти не вдома, на вихідні я не готую нічого крім сніданків.💫 Коли починається робочий тиждень і велика компанія заходить в робочі чати, мій рівень кортизолу фігачить не слабо, тому на понеділок ніколи не призначаю ніяких робочих зустрічей, зумів, стараюсь лайтово входити в тиждень, їжджу на процедури, приїжджаю в офіс, аналізую показники, планую свої справи, розбираю те, що накопичилось за вихідні. Каву перестала пити вдома, пʼю тепер тільки в офісі, якщо бачу, що тиску не вистачає, щоб розумово включитись.💫 Спеціальне місце, де я максимально результативна: офіс. Це моє місце сили, обладнане так, щоб я була максимально ефективна. Сюди я їду вирішувати всі справи, вони чекають, поки я доїду. Проводжу в офісі не більше 3-4 годин в день, дуже насичено і по списку генерую рішення, затверджую, роздаю задачі, завантажую в голову майбутні завдання, призначаю зустрічі. В такому темпі мозок довго не витримує, після офісу мушу поїздити поробити побутові справи, послухати музику, подумати, але більшість рішень фіналізую тільки в своєму кабінеті, так мені зручно.💫 Якщо я вже не в офісі, в мене починається інша фаза - не дія, а обдумування, яке в фоновому режимі крутиться, я вже нічого не вирішую, можу не брати до рук телефон, або не відповідати довго, в мене може бути сто пропущених після 17:00 🙈 Мозок мій працює, а руки вже ні. Завдяки цьому в мене не буває ніяких вигорянь чи творчих криз.💫 Всі складні задачі стають легкими, якщо їх виписати на папір - блокноти мої найкращі друзі, все, що я ганяю в своїй голові, виписую на листок і тоді розумію правильну послідовність кроків. В мене в роботі одночасно може бути 5-6 блокнотів для різних цілей.💫 Списки справ пишу звечора на завтра (так звільняю голову перед сном), поки збираюсь зранку, щось обдумую і дописую. Коли настане моє вікно ефективності, я зможу зробити все і більше. Якщо я без списку - день розмазаний, зʼявляється прокрастинація. Задачі команді часто роздаю перед сном, скедюлю повідомлення в месенджерах звечора назавтра, щоб не перетворювати ранкові збори на робочий процес. Люблю спокійно збиратись без телефона. 💫 Як тільки я встаю з ліжка, зразу приводжу себе в повний порядок. Навіть якщо вихідні або хвора. Маю бути при повному параді, тоді я спокійна і собі подобаюсь, це ресурсний для мене стан і я не хочу його відкладати.❤️ Продовження в 1 коментарі. Розкажіть, які ритуали вас підсилюють?
👁 3,130 26-01-17 09:56
Дозвольте нагадати, що ви підписані на канал людини, яка не лише створює бомбічний одяг і класні лучки, але і людини, яка народжує вдома, не вакцинує дітей, не користується дезодорантом, вмивається водою і маститься тваринним жиром, масло запиває сметаною, грип і застуду лікує температурою, а все, що серйозніше - натуропатією, гомеопатією і остеопатією.Упустимо ті моменти, що вона також любить ботокс, тоналку і коктейлі на основі рому 😅Мої погляди на здоровʼя почали формуватись 10 років тому. Велику частину свого життя я провела в хронічних і автоімунних захворюваннях, гормональних збоях, на таблетках, стероїдах, антибіотиках, гормонах, спілкувалась в різний час з купою лікарів з багатьох країн в пошуках якоїсь панацеї, мій шлях привів мене в точку тут і зараз, де я майже здорова без медицини, де в мене здорові і розвинуті діти, де я маю багато однодумців, і я продовжую свої експерименти, деякі з яких можуть шокувати))Тут я маю право і бажання публікувати те, що цікаво мені. Ви маєте повне право тихенько без анонсів відписатись, якщо це не відповідає вашим очікуванням, срачі в коментарях не вітаються і будуть зустрічатись з моєю тотальною апатією, бо навіть видаляти щось мені лінь, не те що вступати в баталії 😂До речі, хто не відписався - останні тижні я записую в нотатки свої ритуали для продуктивного життя, скоро опублікую, дуже корисне чтиво.
👁 3,370 25-12-20 12:55
Кілька цікавих фактів про наше відкриття в Києві Договір на приміщення на Золотих Воротах ми підписали ще на початку літа, а потім його розірвали. Це приміщення на Великій Васильківській знайшло нас випадково в останні дні літа і воно було набагато краще за перше. Велике, з великими вікнами і великими дверима, з купою необхідної площі, оригінальним паркетом, сквериком і парковкою. Раніше тут був офіс народного депутата і купа маленьких кабінетиків, які ми розбили і зробили опенспейс 🥰Ми обовʼязково мали відкритись до кінця року, бо пообіцяли вже нашим клієнтам, тому в вересні ми прийняли рішення робити ремонт своїми силами без дизайнерів, інакше б не встигли до кінця року. Тому всі дизайнерські рішення в новому просторі - суто моє і наше командне бачення естетики, простота з цікавими деталями і вишуканими матеріалами.Ми дуже хотіли привезти на відкриття Гомін, щоб поділитись нашим львівським теплом з київськими клієнтами. Гомін в своєму щільному гастрольному графіку мав лише 17 число, тому ми відкрились на тиждень раніше, ніж були готові. Через це в нас ще не було всіх меблів, не доїхала повністю новорічна колекція, але всі майстри працювали зранку до ночі і в вихідні, а ми з Вітою і нашою львівською і київською командами останній тиждень перед відкриттям носились, як ошпарені - в вівторок в нас ще стелили килими і дофарбовували стіни, а в середу вже все стояло на своїх місцях 🤪Зате наші львівські друзі і клієнти, які не могли купити квитки на Гомін, бо вони солд аут, потрапили на приватний міні-концерт в просторі HUKH ❤️ Купа клієнтів прийшли до нас з квітами, ми були неймовірно раді познайомитись вживу! Хоч це було дуже коротко, ми обовʼязково надолужимо в більш спокійні дні . Хто в Києві, приходьте до нас на Велику Васильківську 92 💋
👁 3,300 25-12-06 13:43
Останні 5 років я щодня працюю з італійськими тканинами. Я вже стільки про них знаю, що голова йде обертом, в моєму ватсаппі сто постачальників, в моїх посилках купа нових взірців щотижня, я вже по клаптику тканини можу здогадатись, звідки вона, який має склад і скільки коштує. Ви помітили, як останнім часом майже кожен український бренд, навіть той, що позиціонується як масмаркет, переходить або починає використовувати «преміальні італійські стокові тканини»? Ділюсь інсайтами.1. Італійська тканина чи не італійська - пересічний споживач перевірити не зможе, як і склад тієї тканини, тому це предмет спекуляції багатьох брендів, називати не буду. Пишуть натуральний склад там, де ним не пахне, видають турецький мікс за італійську вовну, дописують на бірках те, чого нема в реалі - але вигляд і поведінка таких тканин все рівно видає істину.2. Якщо ціна виробу з «італійської» вовни дуже доступна - це не італійська вовна або це пошито в підвалі і валялось на підлозі перед тим, як різати до клієнта (хоча за роки тестування різних підрядників я бачила і дорогі українські бренди в них на підлозі)3. Кіталія. Текстильні центри в Італії наполовину вже заселені китайцями, які шиють славнозвісний китайський Made in ITaly в своїх боксах, зі своєї китайської сировини. Тому і дешевий одяг і дешева тканина може бути з Італії.4. Італійські продавці тканин пишуть Balenciaga на рулоні маркером, і наївні покупці вірять, що так і є, і це транслюють далі своїм клієнтам. По факту це може бути старий неліквід якогось ноунейму, мають бути документи, які підтвердять походження тканини. 5. Ткати великі метражі в Італії, про що заявляють бренди масмаркету, - це не дешевше, ніж купити сток, це в кілька разів дорожче! Коли ми це робимо в Hukh, маржинальність таких виробів сильно страждає, бо цінова політика в нас стала. Ткати під себе може бути комерційно вигідно тільки величезному люксовому бренду з дуже високими цінами.6. Навіть якщо всі зорі зійшлись, і бренд таки привіз і пошив італійську вовну, для якісного виробу цього недостатньо. Для якості потрібне вивірене лекало і бездоганна обробка. Часто в тих виробах, які мені потрапляють на очі, пропущено етап якісної проклейки вовни (верхній одяг). Для неї потрібні дорогі сучасні високотемпературні промислові преси (в нас такий є). Багато великих фабрик навіть не мають такого обладнання, не те що маленьких виробництв. Через це піджак з італійської вовни виглядає як маспошив - в бульбашках і нерівностях, лацкан не тримає форму, груди завалюються, рукави крутить, шліца стирчить. Хороша тканина не дорівнює хороший виріб, на жаль. Помічали?