Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хуёвый Киев
Додано 25 тра 2021

Хуёвый Киев

@hueviykiev
Кількість підписників: 19 277
Фото: 12,000
Відео: 11,200
Посилання: 15,000
Опис:
Ложка циничной иронии в нашей дохуя сложной и неспокойнлй жизни. Связь с админом - @ReconRaccoon
Джерело

Хуёвый Киев | Сьогодні, зараз, коли США офіційно визнали, що потребують наші ППО-дро...

Логотип телеграм спільноти - Хуёвый Киев Хуёвый Киев @hueviykiev
3 050 Охват/переглядів 2026-03-07 15:39 Повідомлення №25985
Сьогодні, зараз, коли США офіційно визнали, що потребують наші ППО-дрони і інструкторів в своєму регіоні, це golden opportunity moment, яким важливо правильно розпорядитися.З одного боку, щоб Зеленський і Буданов виходили і казали ми готові віддати все, оголити всі фронти, відправити кожен дрон-перехоплювач, тому що ваша війна це наша війна, ми розуміємо і знаємо, що 9 дронів від Ірана по бурж-халіфі це набагато важливіше, ніж 90 кожну ніч по нашим українським містам, ми захистимо вас, ми допоможемо США, ми віддамо останнє, ми відправимо до вас бригаду Скеля, всі 15 батальонів, так, у нас всі бригади саме такі, по сто тищ людей, і кожен з цих сто тищ людей все життя мріяв лише воювати куди Трамп покаже, тому що кожен українець це такий мага-американець з акцентом як у Залужного.А з іншого боку щоб на кожному брифінгу кожного трампівського хуя, від трампа і дали вниз щоб зустрічали журналісти і задавали одні і ті ж самі питання, які нас насправді цікавлять:- ви запросили допомогу у України?- у України все ще немає жодних карт?- вам потрібна українська зброя?- як саме США допоможе Україні, за її допомогу США?- вам потрібно, щоб українці вас захищали?- ви все ще вважаєте Україну цирком уродів П.Т.Барнума?і так по колу, бити їх трусами і хрестиком, щоб вони або визнали що велика непереможна запакована найкращою зброєю США потребує допомоги цирка уродів без жодних карт, або визнали, що Україна є найціннішим союзником США з військових питань, якому США по гроб жизні повинна допомагати.Час на це ще є, тому що коли їхні генерали кажуть що операція буде сто днів, то я б на місці їхніх військових почав закуповувати зимовий одяг.Головне щоб з офіційних осіб виходили лише сигнали як дуже сильно ми мріємо допомогти, а з усіх інших лише тралірованіє і бикування.Головне щоб не навпаки.Але я боюся що буде саме навпаки. Вот и я переживаю о том же 🫤Связь с админом / Донат