Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хуёвый Киев
Додано 25 тра 2021

Хуёвый Киев

@hueviykiev
Кількість підписників: 19 277
Фото: 12,000
Відео: 11,200
Посилання: 15,000
Опис:
Ложка циничной иронии в нашей дохуя сложной и неспокойнлй жизни. Связь с админом - @ReconRaccoon

👥 Кількість підписників

19 277
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -14
Середній/Місяць:: -75

📊 Кількість повідомлень на день

6.3
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 5.6
Середнє за день: 6.3

Історія змін лого

Історія змін назви

Хуёвый Киев 2024-10-05
Хуйовий Київ 2024-09-21
Охуенный Киев 2022-08-10
Охуєнний Київ (Війна в Україні) 2022-05-24

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,050 26-03-07 15:39
Сьогодні, зараз, коли США офіційно визнали, що потребують наші ППО-дрони і інструкторів в своєму регіоні, це golden opportunity moment, яким важливо правильно розпорядитися.З одного боку, щоб Зеленський і Буданов виходили і казали ми готові віддати все, оголити всі фронти, відправити кожен дрон-перехоплювач, тому що ваша війна це наша війна, ми розуміємо і знаємо, що 9 дронів від Ірана по бурж-халіфі це набагато важливіше, ніж 90 кожну ніч по нашим українським містам, ми захистимо вас, ми допоможемо США, ми віддамо останнє, ми відправимо до вас бригаду Скеля, всі 15 батальонів, так, у нас всі бригади саме такі, по сто тищ людей, і кожен з цих сто тищ людей все життя мріяв лише воювати куди Трамп покаже, тому що кожен українець це такий мага-американець з акцентом як у Залужного.А з іншого боку щоб на кожному брифінгу кожного трампівського хуя, від трампа і дали вниз щоб зустрічали журналісти і задавали одні і ті ж самі питання, які нас насправді цікавлять:- ви запросили допомогу у України?- у України все ще немає жодних карт?- вам потрібна українська зброя?- як саме США допоможе Україні, за її допомогу США?- вам потрібно, щоб українці вас захищали?- ви все ще вважаєте Україну цирком уродів П.Т.Барнума?і так по колу, бити їх трусами і хрестиком, щоб вони або визнали що велика непереможна запакована найкращою зброєю США потребує допомоги цирка уродів без жодних карт, або визнали, що Україна є найціннішим союзником США з військових питань, якому США по гроб жизні повинна допомагати.Час на це ще є, тому що коли їхні генерали кажуть що операція буде сто днів, то я б на місці їхніх військових почав закуповувати зимовий одяг.Головне щоб з офіційних осіб виходили лише сигнали як дуже сильно ми мріємо допомогти, а з усіх інших лише тралірованіє і бикування.Головне щоб не навпаки.Але я боюся що буде саме навпаки. Вот и я переживаю о том же 🫤Связь с админом / Донат
👁 3,700 24-11-05 10:36
Тут вот в чём дело - по идее, запрет был наложен на использование мессенджера педсоставом (и прочими сотрудниками) на рабочих устройствах.Ну, а во избежание искушения навалить хуй на это и продолжить "гонять телегу" как раз и залочили доступ через Wi-Fi. А то, что кроме преподов в ВУЗЕ шорхаются ещё и студенты - это просто досадное недоразумение 😉Такая же картина и с общагами, они же по сути, являются корпусами ВУЗА 🤷‍♂️Решение традиционно идиотское. "Запрет" по-любому связан с возможностью доступа к всякому "неугодному" контенту. Ну так а "он" только в телеге водится? В ютюбе, инсте, тиктоке его совсем нет? Своим запретом бараны лишь подстегнули интерес к приложению. Тут выход один - запретить богомерзкий интернет, ограничить образование тремя классами и принудить холопов ходить в "зеленую церковь" два, а лучше три раза в неделю. Там им подробно расскажут, как вокруг всё хорошо и кого следует искренне любить 🤝P.S. "Шевченко" не один такой, в НАУ телегу тоже ёбнули.Связь с админом / Донат