Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хуевая Полтава 🖤
Додано 06 гру 2025

Хуевая Полтава 🖤

@huevajapoltava
Кількість підписників: 15 456
Фото: 12,500
Відео: 3,750
Посилання: 6,220
Опис:
Все набагато гірше, ніж ти думаєш. Для співпраці пишіть у особисті повідомлення каналу. Чат: https://t.me/huevapoltava
Джерело

Хуевая Полтава 🖤 | Передаючи вітаннячка частині коментаторів. Адмін підтверджує — мусарну...

Логотип телеграм спільноти - Хуевая Полтава 🖤 Хуевая Полтава 🖤 @huevajapoltava
3 350 Охват/переглядів 2025-12-13 13:42 Повідомлення №18881
Передаючи вітаннячка частині коментаторів. Адмін підтверджує — мусарнулся, продався ОПешечкє, сидить на зарплаті в міндіча.Або зачекайте, можливо, адмін намагається не втратити критичне мислення? Хм, та ну, не може такого бути 🤔Дуже сумно бачити коментарі людей з «ауєшним» мисленням. Шо мужички, коли останній раз «брігаду» та «слово пацана» передивлялися? Ви праві, вранці адмін знаходить патруль з ТЦК та обслуговує кожного. Ввечері підставляє п'яту точку якомусь прокурору. Так і живе. А може окрім теорій та звинувачень поліції, спробуємо проаналізувати наявну інформацію? Пакування людей — ок? Ні, не те щоб. В пості із «затриманням» на Інституті зв'язку адмін дав це зрозуміти. Але й демонізувати військових з ТЦК та СП не збирається.Бійка ветерана з партулем — ок? Ні, ситуація — єбучий сюр. Але всі живі, нікого не пристрелили та не відвели на подвал, собака з господарем, ситуацію розбирають в правовому полі. Хоча відео з бодікамер дійсно дуже хочеться побачити.Також в коментарях згадали про страшну аварію в Прилуках, в контексті звинувачень поліції.Дивимось з іншої сторони — світлофор не працює, мама з малою дитиною саме перебігає дорогу (чого робити не можна було), коли бачить патруль, який кудись мчить, ловить ступор і панікує. Навряд хтось в тій ситуації міг зреагувати. Супермени тільки в кіно, вибачте.Маємо трагедію, в якій немає правих і всі винуваті, але крайніми роблять саме патрульних. На підтвердження — відео з інсти з «ACAB» на пів екрану. Ну, так переможемо.Всім важко, але інколи варто вимкнути емоції та подумати. Правоохоронні органі не ідеальні, бо в них теж працюють люди, але без них ми б всі ахуєлі.Підпишись | Хуевая Полтава 🖤