Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хуевая Полтава 🖤
Додано 06 гру 2025

Хуевая Полтава 🖤

@huevajapoltava
Кількість підписників: 15 456
Фото: 12,500
Відео: 3,750
Посилання: 6,220
Опис:
Все набагато гірше, ніж ти думаєш. Для співпраці пишіть у особисті повідомлення каналу. Чат: https://t.me/huevapoltava

👥 Кількість підписників

15 456
Середній/День:: -19
Середній/Тиждень:: +16
Середній/Місяць:: +202

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 753
Середній/День:: 3,210
Середній/Тиждень:: 3,996
ERR: 24.28%

📊 Кількість повідомлень на день

5.3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 6.4
Середнє за день: 5.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,410 26-06-22 12:08
Епопея з полтавськими «Гаваями» завершилася: пляж віддали в оренду втричі дешевше, ніж могли.Багатостраждальні 7 гектарів зони відпочинку на березі Ворскли у мікрорайоні Затишний нарешті отримали офіційного орендаря. Договір на 5 років підписали з Тетяною Нестулею — родичкою Олександра Нестулі, який фактично утримував цю територію понад 10 років.Ціна питання — трохи більше ніж 612 тисяч гривень на рік. І тут криється головний фейл для міського бюджету. На одному з попередніх аукціонів сам Олександр Нестуля пропонував за «Гаваї» понад 2 мільйони гривень. Але через постійні зриви торгів та участь підставних кандидатів, які збивали ціну і відмовлялися підписувати папери, місто втратило купу часу. У підсумку ділянка пішла з молотка втричі дешевше від свого потенціалу.Сам Олександр Нестуля вже опублікував переможний допис на сторінці в інсті. Підприємець подякував тим, хто підтримував його роками, та передав своєрідний «привіт» хейтерам, зазначивши, що їхні гучні слова завжди програють реальним справам.Цікаво, що тепер родина підприємців зосередила у своїх руках дві найбільші зони відпочинку Полтави. Окрім «Гаваїв», вони також є офіційними орендарями пляжу «Мальдіви» на Вакуленцях. Загалом це близько 10 гектарів пляжів, які приноситимуть до бюджету міста сумарно майже 1 мільйон гривень щороку.З одного боку — територія нарешті увійшла в законне русло. З іншого — історія чудово показує, як полтавська громада втрачає мільйони через діряву систему земельних аукціонів.Підпишись І Хуевая Полтава 🖤
👁 4,090 26-06-19 08:21
🤬 Королі полтавської корупції: поліцейський з Кобеляк накупив елітного майна на 22 мільйони, а його дружина Яніна Аранчій оплачувала особисту няню з держбюджету.Слідчі ДБР взялися за т.в.о. керівника Кобеляцького відділу поліції Сергія Балашова. Суд вліпив йому заставу у понад 10 мільйонів гривень за розкішне життя, яке він ніяк не міг би собі дозволити на офіційну зарплату в 1,1 млн.Схема надійна, як швейцарський годинник: все переписав на маму і вітчима. За два роки родина успішно обзавелася автопарком із Volkswagen Touareg, Tesla Model S та Lexus GX 460, а також скупила квартири у Полтаві, на Закарпатті й навіть у Варшаві.Але найцікавіше в цій історії — його цивільна дружина Яніна Аранчій, яка керує обласною Держпродспоживслужбою. Балашов тупо не вписував її в декларацію, щоб приховати від сторонніх очей її майно на майже 30 мільйонів гривень, серед якого елітні квартири, новенька Audi Q7 та цілі гори готівки.І просто вишенька на торті цього сімейного підряду: Аранчій влаштувала до себе в службу фіктивну працівницю, яка роками отримувала зарплату з наших податків, а по факту працювала їхньою приватною нянею. До того ж ця солодка парочка намагалася оформити фіктивну інвалідність на власну дитину, щоб Балашов міг спокійно та легально звалити до Польщі. Цього разу система має спрацювати до кінця, і 10 років тюрми за незаконне збагачення повинні стати реальністю, а не просто рядком у кримінальному кодексі.Підпишись І Хуевая Полтава 🖤
👁 4,150 26-06-17 13:18
🤡 33 мільйони — це задорого: полтавський депутат Бражник, якого взяли на дорожніх відкатах, торгується з судом.Адвокати депутата міськради Юрія Бражника подали апеляцію до ВАКС. Хочуть скасувати йому тримання під вартою і космічну заставу у 33 млн грн (яку він, до речі, так і не вніс). Головний аргумент захисту просто топ: Бражника треба відпустити, бо в нього «міцні соціальні зв’язки» і він типу не буде тиснути на свідків. Ну-ну.Нагадаємо, що цього персонажа НАБУ підозрює у тому, що він збирав 10% «відкату» з підрядників за ремонт полтавських доріг. Тих самих ямкових ремонтів, на яких полтавці щодня залишають колеса.А тим часом у міськраді почався класичний парад лицемірства і перевзування в польоті: 🐀 В.о. мера Катерина Ямщикова різко умила руки: мовляв, нічого не коментую, я тільки за правоохоронців. 🐀 А голова фракції «Слуга народу» Антон Ярмолюк взагалі пообіцяв зібрати колег, показово засудити корупціонера Бражника і влаштувати чистки в управлінні ЖКГ.Коротше, як пиляти бюджетні мільйони з асфальту — то всі свої, а як запахло СІЗО і НАБУ — то «ми його не знаємо, він сам».Запасаємось попкорном і спостерігаємо, чи скинуться ті самі «міцні соціальні зв'язки» Бражнику на 33 мільйони застави 🍿Підпишись І Хуевая Полтава 🖤
👁 3,760 26-06-16 14:19
У Кременчуці скандал навколо пам'яті загиблих в «Амсторі». Місцева влада зібрала топонімічну комісію і під крики та обурення активістів протягнула встановлення меморіалу за 600 тисяч гривень.Історія максимально показова для нашого чиновництва. На вулиці Халаменюка, куди містяни несли іграшки та квіти, вирішили поставити пам'ятний знак із 22 викривлених металевих балок — за кількістю жертв російської ракети. Але як саме це робиться? Ніяких прозорих тендерів, ніяких відкритих конкурсів для архітекторів чи обговорень із громадою. У міськраді тупо заявили, що професійні скульптори просять мільйони, тому вони самі щось там погодили й виділяють 600 штук з бюджету.Паралельно чиновники вирішили офіційно обізвати шматок Парку Слави біля пам'ятника Шевченку «Місцем вшанування жертв ТЦ Амстор». На логічне питання громадськості, нащо ліпити меморіали один на одному і давати кожному кущу гучне ім'я, секретар міськради сказав, що це треба суто документально, щоб «Благоустрій Кременчука» мав офіційну підставу там прибирати. Територію самого згорілого «Амстора» взагалі не чіпають. Влада розводить руками, мовляв, це ж приватна власність, ми нічого зробити не можемо. А власник ділянки вже давно не приховує планів вліпити там новий торговельний центр.Виходить ідеальна картина: влада під шумок і без тендерів освоює 600 тисяч на пам'ятник в одному місці, дерева садять в іншому, називають сквери суто заради комунальної звітності, а на місці самої трагедії згодом знову спокійно зароблятимуть бабки.Підпишись І Хуевая Полтава 🖤
👁 3,330 26-06-15 13:08
🚌 Маршруткова монополія для друзів: як «Фарго» і Ямщикови поділили транспортний ринок ПолтавиПам’ятаєте солодкі обіцянки влади про чесні транспортні конкурси та створення прозорої комунальної диспетчерської? Забудьте. Міськрада знайшла геніальніший шлях: право відбирати перевізників на маршрути віддали приватній конторі.Співпадіння чи ні, але переможцем (без жодної конкуренції, бо більше ніхто не подався) стало ТОВ «Фарго Сістемс» — монополіст-оператор е-квитка.І тут починається найцікавіше: ця фірма належить Сергію Веренкіотову, якого пов'язують близькі дружні стосунки з родиною Ямщикових. Тепер одна приватна компанія з орбіти очільниці міста і відсоток з квитків збирає, і одноосібно вирішує, чия маршрутка виїде на рейс. Бінго! 💸Ще навесні Антимонопольний комітет дав міськраді по шапці за те, що маршрути роздаються в ручному режимі за нескінченними «тимчасовими договорами». Влада зробила вигляд, що виправиться. Тепер «Фарго» має прописати умови для майбутнього конкурсу, а міськрада їх затвердити. Оскільки це регуляторний акт, бюрократична тяганина триватиме ще щонайменше 2-3 місяці.На папері можна прописати що завгодно: обов'язкові великі автобуси, єдиний колір, водіїв у краватках та жорстку заборону на шансон і куріння в салоні. Але є два жирних «але»: місцеві перевізники не мають великих автобусів, а серйозні іногородні гравці на наш ринок не зайдуть. І в умовах тотального дефіциту водіїв та темпів мобілізації диктувати умови просто нікому. Якщо маршрутнику зробити зауваження за цигарку, він просто кине ключі і піде. Ким його замінити? Ніким.Якщо ніхто не відповідатиме «суворим європейським критеріям» від «Фарго», міськрада розведе руками і... знову укладатиме старі-добрі тимчасові договори в ручному режимі.Два роки казок про транспортну реформу відправлені у смітник.
👁 3,940 26-06-13 08:56
10 років тюрми за вбивство чоловіка-ветерана: жителька Полтавщини вигадала історію про «таємних кілерів у формі», але суд не повіривУ селі Ряське (Михайлівська громада) сталася класична, але від того не менш трагічна побутовуха, яка в суді перетворилася на дешевий кримінальний детектив. Жінка отримала 10 років в'язниці за те, що зарізала свого співмешканця — ветерана АТО з інвалідністю, з яким прожила понад 20 років.У серпні 2025 року чоловік прийшов додому п'яний у мотлох (експертиза показала 2,9 проміле). Парочка, яка за словами сусідів і до цього любила випити та поскандалити, знову сильно посварилася. Жінка виштовхала співмешканця на двір, де той не втримався і впав. Після цього вона просто пішла на веранду за кухонним ножем, притиснула чоловіка до землі, щоб не встав, і вдарила в спину.Коли дійшло, що наробила — кинула ніж і обійняла пораненого. Перед смертю він попросив підкласти йому куртку під спину. Помер прямо там, до приїзду швидкої.Під час слідства жінка у всьому зізналася і навіть показала на манекені, як била ножем. Але в суді раптом різко «перевзулася» і видала байку: мовляв, нікого вона не вбивала, а у двір зайшли якісь «кремезні мужики у військовій формі без шевронів» і зарізали чоловіка за те, що він нібито вирощував і продавав наркотики. А перші зізнання з неї нібито вибили копи, які ще й закривавлений телефон підкинули (хоча весь цей час вона була з адвокатом).Судді цю історію про полтавських наркобаронів і невидимих кілерів не оцінили. Експертиза чітко показала кров убитого на халаті самої жінки, а знаряддя злочину спокійно лежало в будинку.Як підсумок, 10 років за ґратами за умисне вбивство обтяжене тим, що жертва — член родини та особа з інвалідністю. До набуття вироком сили сидітиме в СІЗО.Підпишись І Хуевая Полтава 🖤
👁 4,310 26-06-12 10:21
О, Антон Ярмолюк, голова фракції «Слуги народу» в міськраді, вийшов з тіні.Каже, що дає час Юрі Бражнику «набратися розуму» і самому здати мандат, щоб не ганьбитися виключенням із фракції. Цікава стратегія: людина вже в СІЗО з підозрою на 33 мільйони застави, а йому ще дають паузу на роздуми. Сподіваємося, в камері Юрі буде достатньо часу, щоб усвідомити всю глибину свого «розуму».Ярмолюк відхрещується від «команди Ямщикової». Мовляв, він давно з ними не спілкується і взагалі їх постійно критикував.Але головне — Ярмолюк нарешті озвучив те, про що в кулуарах говорять уже пів року: пора вводити військову адміністрацію. Бо з такими темпами «розбудови міста», коли депутат-слуга сидить за дорожні відкати, а профільні заступники по ЖКГ теж фігурують у справі, від Полтави скоро залишиться тільки назва на карті.Схоже, «Слуги» почали відчувати, як під ногами плавиться асфальт, який вони так активно курирували. Чекаємо, хто наступним згадає, що він «не спілкувався з Бражником» і взагалі був у цей час в іншому вимірі.А застава у 33 мільйони поки що лежить недоторканою — ніхто чомусь не поспішає викуповувати нашого куратора тротуарів. Який сюрприз!Підпишись І Хуевая Полтава 🖤
👁 4,390 26-06-10 10:37
👌 Детективи НАБУ сьогодні влаштували ранкову пробіжку кабінетами Полтавської міськради. Шукають так звану дорожню десятину. Це ті самі 10 відсотків відкатів, які наші чиновники стабільно вимагають з підрядників за право сяк-так латати дірки на полтавських дорогах.Гості завітали до заступників Пархоменка, Панасенка і, звісно ж, до кабінету Катерини Ямщикової. Але сталось диво. Наша в.о. мера раптово опинилася на лікарняному. Звісно, здоров'я не витримує так тяжко керувати містом. За рік ця влада так і не спромоглася вирішити жодної реальної проблеми, розбиті будинки стоять як і стояли, люди чекають на допомогу, зате збирати майже 27 мільйонів хабарів з дорожніх тендерів сили і час завжди знаходилися.Схема там проста як двері. Підрядник отримує сотні мільйонів з бюджету, а десяту частину слухняно заносить у правильні кабінети, щоб йому без проблем підписали акти виконаних робіт.Ще у квітні НАБУ вже трусило управління ЖКГ та депутатів Бражника, Диканя і Чепурка. Бражник тоді ще весело іронізував, що в нього вдома знайшли тільки 8 тисяч гривень і керамічний унітаз. Дійсно, дуже смішні жарти на фоні того, як Полтава під їхнім чуйним керівництвом перетворюється на суцільну руїну.Але найпрекрасніше в цій історії навіть не лікарняний Ямщикової. Власник фірми ДРСУ Полтава вже отримав офіційну підозру за роздачу цих самих хабарів. І що ви думаєте? Ця контора прямо зараз спокійно подає заявки на нові конкурси з ремонту доріг. Схеми ж самі себе не прокрутять, а чиновникам потрібні гроші на нові унітази.Підпишись І Хуевая Полтава 🖤
👁 3,980 26-06-08 13:38
Донька Іллі Киви у російському суді розповіла про останні хвилини життя батька.У Росії триває суд над Араїком Амірханяном — колишнім фактичним власником «Полтавабудцентру», якого звинувачують у допомозі українським спецслужбам у ліквідації Іллі Киви. У залі суду виступила донька зрадника Катерина.Катерина розповіла, що вранці 6 грудня 2023 року, в день вбивства, батько надіслав їй фото лісу. Вона відповіла «красиво», а вже невдовзі побачила в новинах, що його застрелили під час прогулянки. За словами доньки, Кива боявся за власну безпеку, тому приховував від рідних адресу свого проживання, обмежуючись лише фото природи чи кімнати.Катерина Кива поскаржилася присяжним, що в Україні політики та ЗМІ «відкрито раділи» ліквідації її батька. Наразі Араїк Амірханян перебуває в СІЗО. Ще на початку літа суд у РФ засудив його до 6 років колонії за хабарництво — він переказав кошти приставу за незаконне зняття арешту з рахунків фірми. Тепер, окрім вироку за хабарі, він проходить фігурантом у справі про пособництво у вбивстві екснардепа.Підпишись І Хуевая Полтава 🖤
👁 4,010 26-06-03 13:32
Операція «Мігрант» у дії: на Полтавщині зловили двох росіянок, які «забули» дорогу додому.З першого червня в області стартувало велике відпрацювання міграційної служби та поліції, і перші результати не змусили себе довго чекати. Під час рейдів по гуртожитках, хостелах та ринках правоохоронці натрапили на двох громадянок російської федерації, яким чомусь дуже не хотілося залишати територію України.Цим панянкам ще раніше виписали рішення про примусове повернення. Тобто їм цілком культурно натякнули, що час самостійно пакувати валізи та повертатися до країни походження. Але жінки вирішили погратися в хованки з державою і просто проігнорували всі встановлені терміни, мабуть, сподіваючись, що про них якось забудуть.Не забули. Тепер замість спокійного добровільного виїзду на любительок порушувати міграційне законодавство чекає примусовий. Жіночок уже запакували та відправили до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців. Далі за планом — квиток в один кінець за межі нашої держави.Підпишись І Хуевая Полтава 🖤