Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хто ж так прокачує персонажа?
Додано 06 січ 2025

Хто ж так прокачує персонажа?

@hto_tak_prokachue
Кількість підписників: 370
Фото: 1,940
Відео: 266
Посилання: 195
Опис:
крадені меми
Джерело

Хто ж так прокачує персонажа? | Військова звітністьРозпіарена «новітня» система управління та звітност...

Логотип телеграм спільноти - Хто ж так прокачує персонажа? Хто ж так прокачує персонажа? @hto_tak_prokachue
296 Охват/переглядів 2026-02-18 07:48 Повідомлення №2575
Військова звітністьРозпіарена «новітня» система управління та звітності Mission Control це добре, поки старший начальник не надсилає вам саморобний шаблон екселя, який потрібно щоденно заповнювати тими самими даними, але трішки в іншій формі. Це крім двох інших «звітів» в док файлі та в текстовому чаті.Будь-який військовий підтвердить вам, що в штабах надзвичайно люблять звітність. Скільки того, сього, що зробили, що не зробили. Будь ласка, ось форма на 9 00, на 12 00, на 15 00, ось на 18 00, ось на 21 00. Кожна різна для різних людей.Звісно, у цього всього є single source of truth, і старший начальник легко може отримати ту саму інформацію з тієї ж інформаційної системи, в якій уже ведеться вся діяльність підрозділу.На жаль, через асиметрію влади, нагорі є можливість не обтяжувати себе вивченням документації до різних програмних модулів, натомість просто перекласти цю відповідальність на підлеглих.Як ви можете здогадатися, ту звітність ніхто не читає, та не використовує для аналітики. Тому що, як і у випадку з брехливими доповідями, коли б хто дійсно захотів щось проаналізувати, то скористався б системами, які містять всі необхідні факти та виключають будь-які маніпуляції. Все вже зважено, поміряно, вирахувано та готове до споживання — бери і їж!В МО ймовірно знають про цю проблематику, звідси й плани з впровадження «цифрових офіцерів». Сподіваюсь, що ця ініціатива дійсно покращить ситуацію з передачею інформаційних потоків знизу нагору.Ну а поки що будемо перекидатися ексель файликами в вацапі.#арміяpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot