Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #будніейчара
Додано 21 січ 2024

#будніейчара

@hrweekday
Кількість підписників: 866
Фото: 145
Відео: 6
Посилання: 260
Опис:
Історії з рекрутингу. Поради для кандидатів та вакансії від перевірених компаній. Виникло запитання? 📲 Пиши мені https://t.me/yuliiaternova/
Джерело

#будніейчара | Останній день літа для рекрутера — це … #пошук_роботи Літо — моя найул...

Логотип телеграм спільноти - #будніейчара #будніейчара @hrweekday
455 Охват/переглядів 2024-08-31 14:04 Повідомлення №538
Останній день літа для рекрутера — це … #пошук_роботи Літо — моя найулюбленіша пора року, але не в професійному сенсі 😅💃🏼Влітку кандидати та hiring manager’и у відпустках і ми по 2-3 тижні не можемо назначити співбесіду чи отримати фідбек по кандидату. 🙆🏻‍♂️Влітку кандидати більш зацікавлені в подорожах та відпочинку і менш зацікавлені у зміні роботи, тож багато хто каже, що готові приступати до роботи з осені. Або ж планувати дзвінок з осені, за умови, що вакансія буде актуальною для всіх.🤷🏼‍♀️Ті, хто все ж готові змінити роботу влітку, повідомляють, що *на другий тиждень роботи підуть у 2-х тижневу відпустку [не всім роботодавцям це ок].💆🏼‍♀️Влітку кандидати часто не можуть оперативно вийти на дзвінок, адже знаходять десь на діча/за містом і так далі. Доводиться чекати днями чи тижнями.Далеко в довоєнний час, на старті своєї карʼєри в ІТ я мріяла працювати з вересня до травня, накопичуючи кошти на літній 3-х місячний career brake. Потім я зрозуміла, що це далеко не найкращий варіант. Незважаючи на все, я підтримую здобувачів у їх бажанні відпочити влітку. У мене декілька разів був досвід виходу на нову роботу перед або на початку літа і я точно скажу, що була не самою щасливою людиною! 😄А ви змінювали колись роботу влітку? Як враження?