Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #будніейчара
Додано 21 січ 2024

#будніейчара

@hrweekday
Кількість підписників: 867
Фото: 144
Відео: 6
Посилання: 260
Опис:
Історії з рекрутингу. Поради для кандидатів та вакансії від перевірених компаній. Виникло запитання? 📲 Пиши мені https://t.me/yuliiaternova/
Джерело

#будніейчара | Ранкові та нічні співбесіди 🌚🌝#пошук_роботи #співбесіда Раніше, коли щ...

Логотип телеграм спільноти - #будніейчара #будніейчара @hrweekday
433 Охват/переглядів 2025-03-26 08:14 Повідомлення №611
Ранкові та нічні співбесіди 🌚🌝#пошук_роботи #співбесіда Раніше, коли ще працювали в офісі, кандидати частенько просили провести співбесіду після основної роботи, починаючи з 18/19 вечора і це, виявляється, було ще ок. За останні декілька років я назбирала куди цікавіші приклади.💁🏼‍♀️ Як рекрутер, проводила співбесіди о: ︎5:00 ранку, бо команда з найму була в Казахстані, а я в Португалії і ранковий час по KZ їм підходив найбільше 6:00-8:00 ранку, бо проживала в Британії, а співбесідувала кандидатів з України, і їм було зручно зранку перед роботою︎22:00 ночі, бо кандидат проживав у Ванкувері і міг відлучитись на співбесіду лише підчас ланчу🤷🏼‍♀️ Як здобувач, проходила співбесіди о:6:30 ранку, бо проживала в Португалії, а роботодавець був в Україні і вони могли поспілкуватись лиш о 8:30 за українським часом21:30 вечора, бо роботодавець був у Британії і для них це була лише 19:30*в обох випадках отримала Job OfferДля мене співбесіди в ранній час — це трішки каторга, бо потрібно мінімум за годину ДО прокинутись та привести себе до ладу. Але радує, що в більшості таких ранкових та нічних співбесід я/до мене виходили з офером.А розкажіть, чи був у вас досвід співбесід рано-вранці чи вночі