Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хроніки луцької шляхти
Додано 06 гру 2025

Хроніки луцької шляхти

@hronikiluckoislahti
Кількість підписників: 2 055
Фото: 415
Відео: 79
Посилання: 345
Опис:
Думаєте, вони всесильні злі генії? Ні! Луцькі багатії і недоолігархи - звичайні шахраї і брехуни. Просто більш везучі. А ще – дурні. Бо думають, що їхні безчинства ніхто не пам’ятає. Про гріхи луцької шляхти пишіть сюди: [email protected]

👥 Кількість підписників

2 055
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 049
Середній/День:: 2,160
Середній/Тиждень:: 1,797
ERR: 99.71%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Якось мляво наша громадськість відреагувала на заміну керівника партії «Слуга народу» у Волинській області.Для тих, хто не в курсі: Валєру Стернійчука (нардепа, якого і так рідко бачили на Волині) замінили на непомітну, скромну ексчиновницю з Горохова – Віру Баландіну.Хоча, якщо бути точним, не зовсім непомітну. Вона є помічницею народного депутата Рубльова, людини реального власника області – Ігоря Палиці.Ні в якому разі не применшуємо попередніх кар’єрних досягнень пані Баландіної, але сміємо стверджувати, що нова її посада – голови президентської партії в області – це не просто так. Це можливість прямої комунікації із правою рукою Президента по партійній лінії і, відповідно, доступ до великої кількості питань, які якщо й не вирішуєш, то принаймні можеш винести у потрібну площину.Але повернімося до історії.Зміна керівника обласного осередку партії цілком може свідчити про продаж «франшизи» Ігорю Палиці.І справа тут зовсім не у бажанні Ігоря Петровича колекціонувати партії, як золоті годинники. Це може бути холодний розрахунок. Волинський політикум досі лихоманить від справи Вітіва і Федіка. Все ближчою є реальність вручення підозри міському голові Поліщуку. Що далі? Який ще козир є в руках НАБУ?Один зі сценаріїв, який реально очікують у Палиці – це отримання підозр депутатами фракції «Слуга народу» і її головою Романом Бондаруком.А якщо так, то Палиці треба втримати контроль у міській раді.Завівши у партію свого очільника, Палиця отримує можливість контролю за списками партійців, які можуть зайти в раду у разі «вибуття» депутатів через кримінальні справи.(Злі язики кажуть, що перед призначенням Віри Баландіної в букеовелівський аквапарк «Мавка» приїздив попаритися керівник партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко).І от тепер до пулу контрольованих Палицею партій – “За майбутнє”, “Свободи” і “Батьківщини” – додається ще й «Слуга народу».Тож не думайте, що це так Палиця “до виборів готується”. Йому б результати старих виборів - не просрати. Підпишіться на Хроніки
🤧 Ще одна смердюча історія про контору гнилих трубНема спокою Гуменюку. Ще не вщух скандал навколо елітної нерухомості його дружини, як нова напасть: викрили розкрадання коштів на модернізації інфраструктури «Луцькводоканалу».Йдеться про привласнення коштів в особливо великих розмірах.За версією слідства, службові особи КП «Луцькводоканал» у змові з приватними компаніями протягом 2024–2025 років привласнювали кошти, виділені:▪️ у рамках природоохоронних програм▪️ з бюджету Луцької міської ради▪️ за програмою захисту довкілля UNICEFТобто мова йде про розкрадання не лише міських грошей, а й міжнародної допомоги!Зокрема, про тендери на реконструкцію очисних споруд у Липлянах.▪️ тендер на реконструкцію очисних споруд Луцькводоканалу 40,1 млн грн▪️ ІІ черга реконструкції очисних споруд — 92,7 млн грнРазом — понад 130 мільйонів гривень лише по двох закупівлях.Пригадуєте, як пафосно міські чиновники презентували цю програму модернізації? Один із найбільших інфраструктурних проєктів Луцька за десятиліття! Проєкт модернізації очисних споруд у Липлянах публічно презентував міський голова Луцька Ігор Поліщук, заявляючи, що він дозволить модернізувати систему очищення стоків і вирішити давні екологічні проблеми міста.А що в реальності?У матеріалах кримінального провадження зазначено, що через неякісне виконання робіт виникає додаткове навантаження на очисні споруди, що може призводити до скидання недостатньо очищених стоків у річку Стир.Екологи навіть зафіксували сіро-білу речовину на поверхні води нижче від випуску очисних споруд.У межах розслідування правоохоронці відібрали десятки проб води зі стоків і з річки, а суд визнав їх речовими доказами і наклав на них арешт.І так — у цій історії знову фігурує добре знайома на Волині компанія «Вельт Капітал».Паралельно СБУ розслідує окреме кримінальне провадження щодо директора КП «Луцькводоканал» Віктора Гуменюка, де фігурують підозри у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та службовому підробленні. Ось тут – прочитайте детальніше.За даними журналістів, у межах цієї справи правоохоронці навіть проводили обшуки та вилучали майно, зокрема понад 3 млн гривень готівки. І якщо виявлять зв'язок цих грошей з історією тендерів на понад 130 мільйонів гривень і каламутною реконструкцією очисних споруд – увесь цей галас навколо «Луцькводоканалу» стане в рази цікавішим. Підпишіться на Хроніки
⁉️То чия все-таки скандальна фірма «Вельт Капітал»? Назва цієї фірми (частіше з приставкою «скандальна») постійно згадується у матеріалах волинських медіа. Щоправда, здебільшого тих, які не залежать від Ігоря Палиці.Кількість бюджетних коштів, які освоїла ця компанія через підконтрольні Ігорю Палиці структури на Волині (здебільшого у Луцьку) за найскромнішими підрахунками сягає сотень мільйонів гривень. Фірма вміє і дороги будувати, і очисні споруди ремонтувати, і реконструкції лікарень проводити, і труби класти, і пам’ятки архітектури реставровувати… При тому часто робить це без конкурентів і завищуючи ціни. З усього видно - її через конкурс просто протягують.При тому має місце два очевидних факти: Перше. Ніхто не знає точно, кому належить ця фірма, зареєстрована в одному з сіл Львівської області. Одноосібна власниця, вона ж керівниця фірми – Тетяна Євгеніївна Павленко – повний ноунейм. Друге. Ніхто не сумнівається, що фірма якось пов’язана з Ігорем Палицею. Ніхто б «чужій» структурі не дозволив так нахабно заробляти волинські гроші. Не по понятіям.Так от. Ми тут трохи подосліджували.І розповімо три факти про Вельт Капітал»ФАКТ 1: РІДНЕ СЕЛОПерший великий тендер, який виграла компанія «Вельт Капітал» у 2018 році – це будівництво школи у селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області. Сума підряду - 166 млн.грн. У тому ж Пустомитівському районі, у сусідньому від Сокільників селі Зубра народилися відомі брати бізнесмени - Богдан і Ярослав Дубневичі. У 2014 роках Богдан балотувався та був обраний до Верховної ради України у ВРУ від округу №118, куди входять ці два села. А сьогодні Богдан Дубневич – голова Солонківської громади, куди входить рідне село братів Дубневичів – Зубра. З усього видно, що Солонківська громада любить фірму «Вельт Капітал». Ми нарахували 15 договорів між ними. Солонківська ОТГ за час головування Дубневича заплатила «Вельт Капіталу» мінімум 46 мільйонів гривень ФАКТ 2: ЗАГАДКОВІ РАДИКИЗаступником директора і начальником юридичного відділу «Вельт Капітал» є такий собі Радик Богдан Васильович. Якщо вірити медіа, «Радик» - то прізвище його дружини, а його рідне прізвище «Москаль». Але цікаве тут інше.Людина з таким же прізвищем - Іван Радик – є фігурантом однієї з найгучніших антикорупційних справ часів проєкту “Повітряний експрес”. Як директор приватної компанії, через яку у 2014 році пройшли понад 81 мільйон гривень державних коштів, він став учасником схеми розтрати грошей, виділених на залізничне сполучення між Києвом і аеропортом “Бориспіль”. Головою парламентського комітету з питань транспорту у 2014 році, коли Радик виводив кошти, був … Ярослав Дубневич.Цей же Іван Радик мав спільні справи з Дубневичами у 2013 році, коли допомагав їм позбутися проблемної частини свого бізнесу – частини компанії «Колійні ремонтні технології» ФАКТ 3: ДУБНЕВИЧ І ПАЛИЦЯКоли у 2019 році Ярослав Дубневич як самовисуванець обрався до парламенту, там він вступив у фракцію... ну звісно ж, «За Майбутнє». А коли у Ярослава почалися проблеми через розкрадання коштів «Укрзалізниці» - Палиця порвав на груді рубаху заявив, що готовий взяти Дубневича на поруки Висновок? Та не буде. Цей текст – швидше запрошення інших нормальних журналістів не лінуватися шукати інформацію. А вас, шановні читачі – запрошення продовжувати читати наші «Хроніки». Бо це точно не остання наша публікація про «Вельт Капітал». Як бачите – ми ще не все сказали. Підпишіться на Хроніки
🤦‍♂️ Послухав інтерв’ю замайбахівського депутата Олега Тарасюка на Інсайдер Медіа. Я знав, що не варто чекати чогось особливого від індивіда, головна ознака якого – «зять Ніті» (покійного місцевого князька Володимира Никитюка, одного з головних грошових кошельків Батьківщини епохи Богдана Шиби і дружбана Саші Товстенюка; недарма ж в інтерв’ю Тарасюк каже, що йому саме у 2006-му почало таланити в бізнесі).Ну але такої грімучої суміші недалекості, зарозумілості і пустослів'я навіть від нього не очікував.Ну а цитати! Кличко обзавідується.💬 «Я в душі навєрно республіканець»💬 «Не то шо критикував мер мене і Разумовського, але це було!»💬«Якщо ви кажете: стовп зелений, а я вперся: стовп чорний. Ну так же не може бути, якшо він зелений. В мойом розумінні – це конструктив»💬 «На моє глубоке переконання не в місті, не на планеті земля не робиться більша»💬 «В мойом розумінні нема опозиції, всі люди»💬 «Якось так получилось, або так є дійсно: в нас у фракції кожний депутат – особистість»💬 «Де я, а де обшуки! Це дві речі для мне незрозумілих»💬 «Я встав і кажу... .Ну... Не встав, а сказав»💬 «Брош цена – всіх мінять»💬 «Управлінчєскі способності нашого міського голови». Підпишіться на Хроніки
💰 Як Луцька міська рада помагає Коломойському і Палиці заробляти гроші зі "спонсором режиму Лукашенка" (Початок – у попередньому пості).Раніше у Луцьку було цілих дев’ять заправок мережі ANP. Це частина величезної мережі АЗС групи «Приват», яка стала для них «чемоданом без ручки» після націоналізації Укрнафти та Кременчуцького НПЗ, що накачували АЗС дешевим пальним. Після процесів націоналізації правдами і неправдами під контролем Коломойського лишилися близько 600 заправок. У травні минулого року з’явилася інформація, що попри кримінальне переслідування Михайло Кіперман і далі виконує функції куратора нафтового бізнесу групи "Приват" – і вивчає варіанти продажу заправок, що залишилися. «Основним претендентом на актив є компанія бізнесмена Володимира Петренка "Укрпалетсистем", яка володіє мережею з 85 заправок під брендом UPG» Раніше вона була великим імпортером білоруського бензину та дизпального з Мозирського та Новополоцького НПЗ. Через це злі язики приписували компанії зв’язки з білоруським олігархом Ніколаєм Воробйом та старшим сином диктатора Олександра Лукашенка Віктором. Фірму навіть називали «преміум-спонсором режиму Лукашенка»» - писала тоді Українська правда. За відсутності Коломойського рішення щодо заправок «Привату» ухвалює Кіперман.Так от. Ми знайшли докази того, що за сприяння Луцької міської ради як мінімум дві заправки ANP у Луцьку уже перейшли до «лукашенківських» партнерів.Справа в тому, що Кіперман не може просто так продати заправки «палетсистему» - бо АЗС стоять на луцькій комунальній землі. А отже міська рада мусить дати згоду, аби суборендарем стала інша фірма. І от 28 січня цього року тихенько, Луцька міська рада дозволила двом фірмам Кіпермана - ТОВ «ЖАСМІ-ТРЕЙД» та ТОВ «КОРСО ТАУН» (в обох серед засновників значиться батько Кіпермана – Юрій Мусійович) передати в суборенду фірмі «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» ділянки під заправками на вул. Конякіна, 20-А та Яровиці, 14.А ви що - подумали, що Луцькрада на чолі з Поліщуком не буде сприяти бізнесу олігарха Палиці, підсудного Коломойського і втікача Кіпермана? 😆 Підпишіться на Хроніки
💅Ірина Вахович, амбасадорка чізкейків і крем-брюлеДнями у Луцьку вручили почесні звання амбасадорів міста. Це люди, які мають публічно представляти і популяризувати місто в Україні та за кордоном. Вони формують позитивний імідж Луцька через свою діяльність — у бізнесі, культурі, спорті, науці чи іншій сфері.Ідея цікава, вибір більшості кандидатів - достойний. Навіть Ірина Констанкевич, попри свою повну залежність від Ігоря Палиці, там логічна - в ПАРЄ буває, в парламенті більш-менш активно працює, відзначення 600-річчя з’їзду монархів лобіювала…Але є тут одна особа, яка притягнута сюди за обидва вуха (це щоб яскравого макіяжу не зіпсувати).Ірина Вахович.Навіть в міській раді не придумали, як до її заслуг втулити слово “міжнародний”. Мусили згадати, що вона - «член Ради транскордонного об’єднання Єврорегіон «Буг». Ану, лучани, згадайте, коли ви востаннє про це утворення чули?Давайте здогадаємося, яким чином Ірина Вахович може забезпечити промоцію Луцька?Ну наприклад розкаже, як можна державною землею розпоряджатися, як своєю, віддавши її під приватний бізнес корєша свого шефа.Чи як у воюючій країні реально витратити сотню мільйонів гривень на Музей науки. Європейці, які чотири роки дають нам гроші на підтримку бюджетних штанів, думаю, оцінять таку промоцію.Взагалі, Вахович якось дуже не по-амбасадорськи користується казьонними грошима.😆З останнього і смішного:Коли в ЛНТУ проходив Український форум якості освіти - ЛНТУ замовив у ресторанному комплексі «Рестпарк» …каву, чай, лимони і вершки на кава-паузи. Заплатив за це 89 тисяч гривеньЧому з дуже нескладним завданням - підготувати кілька великих термосів з окропом і нарізати лимон - не могла впоратися їдальня ЛНТУ - незрозуміло. І взагалі, таке враження, що гламурна пані амбасадорка якось гидує їдальнею очолюваного нею закладу. Бо як булочки на передову відправити - то їдальня робить.Чи студентів ресторанної справи повчити - теж їдальня (а чого не Рестпарк???)Але от коли чизкейків захотілося…6 лютого Вахович підписала договір з «Рестпарком» на купівлю десерту крем-брюле (75 штучок) і чізкейків - манго-маракуйя, класичного і карамельного - по 35 штучок кожного. І ще 75 пляшок лимонаду.Строк поставки - до 31 березня. Тобто якраз по чотири десертики на день. Якраз щоб свіжими підвозили - самій перекусити і подружок пригостити…Ну бо навіщо ще купувати чужу здобу, коли під боком їдальня класні булочки пече? Підпишіться на Хроніки
😡Я ж кажу: наглючий, оборзєвший тіп, якому творити різну хєрню дозволяє міська владаЯ про Гуменюка, директора Луцькводканалу.Антимонопольний комітет України оштрафував «Луцькводоканал» на 6,98 мільйона гривень за зловживання монопольним становищем, пише Сила правди. Витрати на повірку лічильників комунальники поклали на плечі споживачів, включивши їх до абонплати за послуги з водопостачання і водовідведення. Більше того, нараховували її однаково для різних категорій користувачів. Уже не перший рік водоканал доплюсовував в кожну платіжку лучан витрати на повірку лічильників приватними фірмами, які ж сам і обирав АМКУ врешті вирішив: «Луцькводоканал» є монополістом з водопостачання, і зловживаючи цим, встановив економічно необґрунтований розмір плати за абонентське обслуговування для споживачів. У неї включили витрати на повірку 25 тисяч 947 індивідуальних лічильників на суму 4,97 млн грн. Контора Гуменюка рішення антимонопольників, звісно, оскаржує. Початок розгляду справи в Господарському суді міста Києва призначили на 23 лютого. Підпишіться на Хроніки
(З)Ручний опозиціонер МиркаІвана Мирку знають всі. Веселун, балагур, поет. «Політик з людським обличчям».В обласній раді представляє порошенкову партію. По всіх стандартах – опозиція. Бо політичний шеф – в жостких контрах з владою Зеленського. Місцева лідерка Юлія Вусенко теж не раз декларувала опозиційність – до влади Палиці в області. Про тандем Палиці і державної влади знають навіть діти.А друг мого ворога – ворог мені.Ну, мало б так бути.Але Іванцьо не такий.Він хіба там десь на Прямому чи Еспрессо може потужно рознести «зелену владу». Але тут, в області – пухнастий і смирний.Бо Мирці заткнули рота шматком ковбаси.От наприклад. Тільки з 17 по 31 грудня його фірма «Шлях» (дісталася йому у спадок від батька) – виграла 15 (п’ятнадцять!) тендерів у КП «Луцьктепло».Усі конкурси – на послуги з поточного ремонту дорожнього покриття після ремонту теплової мережі (це коли комунальники асфальт роздовбали, землю викопали, труби відремонтували, яму загорнули – і поїхали собі. І треба це все діло до порядку довести). Але... Ще раз: п’ятнадцять дворів! За неповних два тижні. Тобто більш як один двір в день. Пригнати техніку, розгорнутися, спланувати роботу, підготувати основу, перевірити грунт, підготувати асфальт (а то й вкласти бруківку)… І це взимку, коли світловий день – як хвостик у мишки.Ясно, що це – формальне освоєння коштів наприкінці року. І як там насправді роботи виконувалися – ніхто не контролював. Але Мирка – свій. З ним можна такі схеми провертати. Так, потужні тендери йому не дістаються – там свої годуються. А Мирка так – крихти з барського столу їсть.Але, схоже, й цим задоволений.Бо ж мовчить.Жує.А тим часом його руками влада міста вирішує відразу кілька питань: не дає пропасти бюджетним коштам в кінці року (які, криворукі, не змогли освоїти вчасно), не допускає до тендера чужих. А ще, ймовірно, піднімає цим собівартість послуг «Луцьктепла», маючи тим самим змогу включити це у тариф.Зауважте, ми не сказали: наводить лад у дворах після роботи тепловиків.Бо чи справді Мирка чесно освоїв ці кошти – є великі сумніви.Даємо перелік адрес, де, якщо вірити документації, у період між 17 і 31 грудня минулого року відбувся поточний ремонт дорожнього покриття після ремонту теплової мережі. Просимо лучан перевірити: за цими адресами справді був ремонт? Гулака-Артемовського,7-13, Кравчука,8, Соборності,19В, Молоді,6а-8г Відродження,45, Відродження,18, Винниченка,15, Богдана Хмельницького,19, Коцюбинського,9, Олімпійська,13, Задворецька,20, Княгині Ольги,1, Княгині Ольги,15а, Володимирська,108-112, Шота Руставелі,9.Про результати перевірки пишіть нам на [email protected] Підпишіться на Хроніки
Цієї ночі Луцьк пронесло. Після закінчення мікроскопічного «енергетичного перемир’я» кацапи знову стали бити шахедами і ракетами. В розпал найлютіших морозів. Знову дісталося столиці.Хоча це тільки цієї ночі. Як буде далі – невідомо. Загроза лишається. Навіть дурень не міг не помітити, що за останній рік увага ворога до нашого міста принципово посилилася. А значить і увага до збереження життя людей має бути на рівні. Як мінімум – не менш важливою за два інші пріоритети: забезпечення життєво важливих функцій міста (світло, тепло, вода, каналізація, транспорт, вивезення сміття тощо) і підтримка ЗСУ.Багато можна сказати про те, як ці два пріоритети у нас хєряться по повній програмі.Але давайте поговоримо про перший пріоритет: збереження життя людей під час повітряних атак.Стежимо за хронологією.🗓 2023 РІК. На березі Стиру доруйновують рештки «Електротермометрії» і починають будувати елітно-фешенебельний ЖК Skywalker. Реальний власник – колись ворог, тепер соратник Ігоря Палиці Степан Івахів. Відтак від мерії цьому проекту – повне зелене світло і сприяння. З будівництвом, ймовірно, знищують одне з найбільших укриттів у місті. Знищують тихо, бо з реєстрів укриттів його не забирають. Бо ж підсудне діло. 🗓 СЕРПЕНЬ 2024 Р. По будинку на Відродження прилітає шахед. Тим самим даючи зрозуміти мешканцям і владі міста: війна ближче, смерть з неба можлива будь коли, беріться за розум, готуйтеся до нових прильотів!!! 🗓 КВІТЕНЬ 2025 Р. Поліція починає розслідування можливе підроблення генплану Луцька. Виявилося, землі під Електротермометрією змінили призначення – з промислової на житлову забудову. Мотив, так би мовити, злочину, зрозумілий: партнеру Палиці треба посприяти у будівництві елітного ЖК. 🗓ЧЕРВЕНЬ 2025 РОКУ. Одна з наймасовіших атак ворога на Луцьк. Ракета нищить панельку біля «Мотору». Гинуть люди. Влада багато говорить про компенсацію постраждалим, але ні слова – про посилення уваги до укриттів. 🗓 СЕРПЕНЬ 2025 РОКУ. Через річку від Електротермометрії на Набережній починають облаштовувати лугопарк. Проект грантовий, але з бюджету виділяють співфінансування, а там – десятки мільйонів гривень. Мер Поліщук розповідає, як лучанам буде файно гуляти по цьому парку, милуватися набережною. Куди треба буде втікати людям на випадок загрози з повітря – не каже. Могли б в укриття колишньої Електротермометрії. Якби воно там було.🗓 ТОЙ ЖЕ СЕРПЕНЬ 2025 РОКУ Омбудсмен (Лубінець, соратник Палиці по фракції) проводить моніторинг об’єктів фонду захисних споруд у Луцьку. Браво звітується: перевірили найбільші укриття міста, в тому числі – колишнє укриття Електротермометрії на Ковельській, 40.Далі цитата: «Більшість з них відповідають базовим критеріям безпеки: є освітлення та альтернативні джерела живлення, облаштовані місця для перебування, майже в усіх укриттях була в наявності питна вода та аптечка. Всі (!) укриття обладнанні Wi-Fi роутерами.Разом із тим, були виявлені й проблемні об’єкти цивільного захисту. Зокрема, укриття за адресами вул. Підгаєцька, 13а та вул. Дубнівська, 22а не придатні до використання, оскільки знаходяться в аварійному стані, затоплені, мають сліди плісняви Ну, отож омбудсмен стверджує, з укриттям колишньої Електротермометрії – все гаразд!!!! Хоча це, звісно, повна брехня…Я от думаю: яким буде наступний запис у цій тривожній хронології?Варіанти два:Перший - фантастичний: Луцька влада нарешті взялася наводити лад з укриттям. Забудовника території Електротермометрії зобов’язали відновити укриття і забезпечити до нього безперешкодний доступ.Варіант другий, песимістичний, реальний. Після чергової ворожої атаки в Луцьку загинуло "ікс" людей. Отож, спасіння лучан - справа рук самих лучан. А аж ніяк не влади міста... Підпишіться на Хроніки
🤬 Як на мене, одна лише дискусія про те, хто «має право», а хто «не має права» ховатися в укритті під час реальної загрози удару з повітря – це трохи сюр. Ну бо якщо є укриття, і людина може там врятувати власне життя – то вона має право на це. Це я, як ви розумієте, про дискусію у Луцьку після вчорашніх шахедних атак. Коли після скарг на директорів шкіл, що не пускали людей в укриття, головний освітянин Віталій Бондар заявив: якщо не просто десь там літають, а буквально падають на голови, але в цей час у школах "освітній процес" – то в укриття шкіл все одно не можна. Тупа, ідіотська, обмежена чиновницька позиція! Як в історії з працівницею ПриватБанку, що змушувала безрукого ветерана тримати картку на рівні обличчя. До сраки людяність і логіку, головне – ІНСТРУКЦІЯ! І щоб начальник не насварив.😡😡😡😡😡😡😡😡😡...Але ну кого сьогодні здивуєш тупими переляканими чиновниками, та ще й в Луцькій міській раді?Зрозуміють вони свою помилку тільки після того, як хтось, кого вони не пустили в укриття (не дай Бог, звісно), реально загине від кулі ППО чи уламка шахеда.От тоді задниці у них почнуть палати аж бігом. Тому все, що мені лишається: нагадати лучанам, що не варто вірити списку укриттів, розміщеному на сайті Луцької міської радиВін некоректний.Бо як мінімум, одне укриття – колись одне з найбільших в місті – тепер у Луцьку знищене. Це укриття Електротермометрії, на місці якого сьогодні будується помпезний ЖК. Ось тут я про це писав: https://t.me/hronikiluckoislahti/226Бережіть себе 🙏