Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Громада Теремків
Додано 06 січ 2025

Громада Теремків

@hromada_teremkiv1
Кількість підписників: 2 387
Фото: 216
Відео: 31
Посилання: 73
Опис:
Авторський канал інформування громади мікрорайону про критично важливі події. Реклама на цьому каналі не публікується. Новини для публікації шліть сюди @viterzbayraku. Група мікрорайону - @nateremkah
Джерело

Громада Теремків | Завтра ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ судове засідання в одній із судових справ по захис...

Логотип телеграм спільноти - Громада Теремків Громада Теремків @hromada_teremkiv1
6 320 Охват/переглядів 2025-06-03 12:38 Повідомлення №477
“Завтра ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ судове засідання в одній із судових справ по захисту лісового урочища Теремки - справ, в яких спеціалізована екологічна прокуратура при Офіс Генерального прокурора намагається видерти з лап забудовника (""КСМ-груп") частину урочища, яку віддала забудовнику Національна академія наук України та її інститут зоології ім. Шмальгаузена!Отже, середа, 04.6.2025 року - о 10 годині - засідання ПО СУТІ в справі № 910/17599/23 в Господарський cуд міста Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, судова зала № 23.Суддя Паламар П.І.Завтрашнє засідання в справі № 910/17599/23 може бути ОСТАННІМ на рівні першої судової інстанції - тобто суддя Паламар прийме рішення! Особисто я схиляюсь до поганого прогнозу - адже було очевидно, як на попередньому засіданні в цій справі судді "валив" прокурора Оксану Кравчук! Причому, вже ясно проглядаються підстави із-за яких суддя може в позові Заступника Генерального прокурора відмовити! Причому вірогідна відмова не по суті спору, а саме по повноваженнях прокурора: мовляв, прокуратура подала позов в інтересах держави в особі КМДА - не переконавшись в бездіяльності КМДА! До речі, суддя Паламар перед засіданням, скажімо, так перебував в спеціфічному гуморі і відповідно, так би мовити, жартував із представниками місцевої громади, яка прийшла захистити свій ліс: вас, так багато! ЦЕ Ж ХТОСЬ ВАС ОРГАНІЗОВУЄ!...Тобто я це однозначно розумію, як прозорий натяк на те, що це замовна акція із проплаченими активістами. Насправді, звичайно, проплачені масовки наймаються забудовником, які виступають саме в інтересах забудовника, тобто ЗА забудову тої чи іншої зеленої зони - як це було, наприклад, в судах по Совським ставкам, по урочищу Бичок та інш. В судах по урочищу Терекми на суди ходять лише ті, хто ПРОТИ ЗАБУДОВИ - тобто переважно місцеві мешканці, для яких Теремківський ліс - це РІДНИЙ ЛІС!Тому, теремківці, долучайтесь до захисту урочища Теремки - подальша його доля нині вирішуєтьсся переважно в судах!Також слід зазначити, що до захисту урочища долучилась депутат Київради Olesya Pynzenyk , на нещодавню зустріч з якою прямо в урочищі прийшло дуже багато людей. Депутат власними очима подивилась на частину урочища - спірну земельну ділянку, за яку йде судова боротьба, та переконалась, чи є там, власне, ліс, чи то тільки здається. ))Тому долучайтесь до захисту лісу - урочища Теремки! Якщо переможе забудовник та його "подружка" НАНУ - лісу, вважаю, буде капець!”Михайло Погребиський