Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Громада Теремків
Додано 06 січ 2025

Громада Теремків

@hromada_teremkiv1
Кількість підписників: 2 387
Фото: 216
Відео: 31
Посилання: 73
Опис:
Авторський канал інформування громади мікрорайону про критично важливі події. Реклама на цьому каналі не публікується. Новини для публікації шліть сюди @viterzbayraku. Група мікрорайону - @nateremkah
Джерело

Громада Теремків | Обережно! Кулі з неба!!!За вікном лунає повітряна тривога. Слідом за н...

Логотип телеграм спільноти - Громада Теремків Громада Теремків @hromada_teremkiv1
6 400 Охват/переглядів 2025-05-25 19:24 Повідомлення №475
Обережно! Кулі з неба!!!За вікном лунає повітряна тривога. Слідом за нею чутно кулеметні черги. Це працює наша Протиповітряна Оборона - Мобільні Вогневі Групи.Її мета — збити ворожий безпілотник.Незалежно від того, вдалося це зробити, чи ні — кулі повертаються на землю. Принцип роботи такий: дрон фіксують акустично, підсвічують прожектором, наводять зброю на ціль та випускають кулеметну чергу вздовж очікуваної траєкторії польоту. Тобто в повітрі опиняється багато куль, які летять із великою швидкістю в різних напрямках і мають врешті-решт десь приземлитися. Кулі можуть летіти на відстань кількох кілометрів, а, враховуючи кількість мобільних груп, випущених черг та щільність населених пунктів, не дивно, що вони періодично потрапляють у вікна, стіни, автівки чи навіть людей!На жаль, вплинути на те, де саме кулі впадуть, дуже важко. Куля часто зберігає свою кутову балістичну траєкторію і продовжує рух. Це значно зменшує ймовірність того, що вона почне перекидатися в повітрі. Як наслідок, такі кулі втрачають значно менше енергії швидкости, ніж кулі у вільному падінні, і набагато швидше долітають до землі. І ще врахуйте, що попри меншу швидкість, куля, що падає на землю вертикально, з набагато більшою ймовірністю влучить у маківку голови, аніж в іншу, менш смертельну частину тіла.Було, що куля пройшла крізь стіну продуктового магазину, пробивши морозильну бонету, та застрягла в котлеті.Днями на Олексіївці в Харкові куля пройшла навиліт через двері автівки.Було й коли боєприпас влучив у вікно, пробив підвіконня та підлогу за метр від людини...Небезпечними є не лише дрони, а й засоби їхнього ураження.Саме тому, якщо ви вирішили не спускатися в укриття, принаймні не наближайтеся до вікон.Краще перечекати атаку в безпечнішому місці за правилом“двох стін”. Знаходження на вулиці під час роботи кулеметів взагалі фактично є спробою самогубства!!!Бережіть себе та будьте обачними!!! Ілля Бардін