Джерело
Homiak Торгує | BlackRock зробив з бітка актив який платить кожен місяць як квартира в...
7 370 Охват/переглядів
2026-06-20 07:35
Повідомлення №2244
BlackRock зробив з бітка актив який платить кожен місяць як квартира в оренду16 червня запустили новий фонд BITA на біржі Nasdaq. Купляєш акцію - отримуєш щомісячну виплату на карту. Цільовий дохід 15-25% за рік Фонд тримає BTC і продає іншим людям контракти на опціонах за що BlackRock одразу отримує гроші. Ці гроші йдуть інвесторам як щомісячна виплата- виплати кожен місяць (це рідкість, зазвичай фонди платять раз в квартал або рік)- мінімальна комісія на схожих продуктах (найнижча комісія в категорії - 0.65% проти ~1% у конкурентів)Вперше від такого великого американського гравця можна тримати BTC і отримувати регулярний дохід. Без DeFi або стейкінгаДо речі, BlackRock випередив Goldman Sachs - ті планували подібне тільки на липень Нюанси: продукт поки під американський ринок і європейцям доступ обмежений, плюс потрібен спеціальний статус інвестора і овер капітал, тому заточений під великих інвесторів, або фондидеталі лише на офіційній сторінці 👇 https://www.blackrock.com/us/individual/products/350678/ishares-bitcoin-premium-income-etf