Джерело
Homiak Торгує | Як пережити відкриту позицію? Чіткі правила - найкращий варіант контро...
11 500 Охват/переглядів
2026-03-11 13:36
Повідомлення №1912
Як пережити відкриту позицію? Чіткі правила - найкращий варіант контролю емоцій та металки в трейдингуДекілька простих правил, які мені сильно допомогли на початку та навіть зараз:1️⃣ Торгуйте комфортним об'ємомЯкщо хвилюєтесь за позицію - значить обʼєм великийКраще взяти мінімальний комфортний розмір позиції і поступово його збільшувати по мірі прогресу2️⃣ На мою думку найкращий варіант для старту - проп компаніїНаприклад:за 16$ можна взяти акаунт на 2500$за 37$ можна взяти акаунт на 5000$і після проходження челенджу можна торгувати цим депозитомБо чесно - 16$ свого депозиту не дадуть того досвіду і емоцій, як торгівля більшим депозитом та чітким контролем ризиків з боку пропадетальніше про пропи 👉 https://t.me/homiak_trade/15053️⃣ Після відкриття позиції - не трогати її взагалі!! На початку краще зробити просте правило: стоп або тейкБільш болюче і неприємне - це коли вибило позицію по бу, або ти закрив раніше чим треба було, а ціна пішла до твого тейку (впевнений майже з кожним таке бувало)4️⃣ Мінімальний RRМені дуже допомогло правило 2RВідкрив позицію → поставив тейк 2R → чекаю результатЖодних думок по типу: "а може ще тягнути", "а раптом піде далі", "трохи треба дотягнути вище щоб фазу зарити"Просто 2R фікс - все