Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Homiak Торгує
Додано 06 гру 2025

Homiak Торгує

@homiak_trade
Кількість підписників: 40 265
Фото: 1,600
Відео: 103
Посилання: 116
Опис:
Трушний трейдер, інколи хомяк 🐹📈 Торгую на OKX: https://www.okx.com/join/HOMIAKTRADER Звязок: @Homiak_Manager
Джерело

Homiak Торгує | Чому ринок стоїть мертво напередодні Нового року?🎄Об'єми впали на 20–4...

Логотип телеграм спільноти - Homiak Торгує Homiak Торгує @homiak_trade
15 900 Охват/переглядів 2025-12-29 09:08 Повідомлення №1755
Чому ринок стоїть мертво напередодні Нового року?🎄Об'єми впали на 20–40% порівняно з тим що було місяць томуПо бітку за 24г обсяг торгів зараз ~24–27 млрд $ проти 35–40 млрд $ в жовтні та листопаді​Альта звичайно ще гірше, до -50% на менш ліквідних парах​Чому так відбувається?1. Більшість рітейлу на канікулах, а сукупність роздрібних трейдерів і формують ту частину основної ліквідності. Та блін, люди святкують, п'ють шампанське, а не дивляться графіки і намагаються висосати останнє, як це робить більшість початківців2. Плюс великі гравці у вигляді хедж-фондів, банків, ETF-провайдерів та інших - просто йдуть у відпустку з другої половини грудня до початку січня3. Низька ліквідність = флетКоли мало покупців і продавців, ціна просто сидить в одному діапазоні - це те що зараз бачимо по біткуКоли чекати повернення?2–3 січня інституції повертаються, і плюс ще якийсь тиждень та відновлюється активність рітейлуОб'єми почнуть рости і з'явиться рух, до того просто максимум мікро-імпульсиЩо робити зараз?Не шукати позиції там де їх немає, а краще діяти як дядьки з досвідом - сидіти на заборіВідпочивайте, бо ринок нікуди не дінеться, а ви повернетеся свіжими