Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Homiak Торгує
Додано 06 гру 2025

Homiak Торгує

@homiak_trade
Кількість підписників: 40 238
Фото: 1,600
Відео: 103
Посилання: 116
Опис:
Трушний трейдер, інколи хомяк 🐹📈 Торгую на OKX: https://www.okx.com/join/HOMIAKTRADER Звязок: @Homiak_Manager
Джерело

Homiak Торгує | Памятаєте, як було раніше? Хто на ринку хоча б більше року - той точно...

Логотип телеграм спільноти - Homiak Торгує Homiak Торгує @homiak_trade
14 300 Охват/переглядів 2025-12-25 11:43 Повідомлення №1746
Памятаєте, як було раніше? Хто на ринку хоча б більше року - той точно згадаєРік тому, восени та в грудні, ми активно торгували альту. Говорили про ICP, AI, Arbitrum, SAGA, ORDI, TIA, UNI, WLD і ще купу всього. Про ці монети тоді було багато контенту і багато рухівПереглядаю свою торгівлю раніше, канал рік тому і точно можу сказати, що трейдинг - це дуже динамічна історіяЗараз ринок виглядає інакше. Фактично торгується біток, ефір і ще кілька топових альтів. Все інше або стоїть, або просто не показує нормальних сетапівЩо це нам дає? Як мінімум розуміння, що ринок не завжди такий як ми хочемо. Він регулярно заходить у фази глибокої корекції або затишшя, і це нормаТут варіант тільки один: 👉 торгувати те, що є, а не те, що хочеться. Підлаштовуватись під ринок і рухатись разом з нимЯкщо зараз торгується тільки біток, ефір і декілька топів, то значить працюємо з ними. Якщо немає руху в крипті, не соромтесь дивитись у бік форексу, індексів або металів, де краще волатильність і більш зрозуміла структураВеду до того, що точно не треба йти проти ринку або шукати позиції там де їх немає, а навпаки вміти адаптуватись і шукати рішення, а не засуджувати ситуацію