Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - війна на вулиці миру
Додано 06 січ 2025

війна на вулиці миру

@hnezdilov
Кількість підписників: 1 653
Фото: 1,870
Відео: 82
Посилання: 346
Опис:
Про війну і мир і чо я не читав ту товсту книжку. Пропозиції та акаунт для зв'язку @hnezdilovs
Джерело

війна на вулиці миру | Зустрічаю колєгу, а на зупинці обстаканівка напряжонна.Стоять ВСПшники...

Логотип телеграм спільноти - війна на вулиці миру війна на вулиці миру @hnezdilov
585 Охват/переглядів 2026-02-20 09:09 Повідомлення №3823
Зустрічаю колєгу, а на зупинці обстаканівка напряжонна.Стоять ВСПшники, пакують різних бідось за разні гріхи, одним словом, за порядочком слідять.Гнезділовщину побачили, так хижо, нехарашо на мене подивились.А я все згадую і не можу згадать: знайоме обличча, де я його бачив?А потім згадав.Дисклеймер: ВСП дуже хароші хлопці, чесне слово, але не всі, окрім цього пана.Після конфєрєнції на який я вирішив шо мені більше всіх нада і орав де терміни служби, прям наступного ранку, прислали до мене ВСП.Ну вони в двері постукали, я відкрив, кажу шо нада, дємони.- Нада пагаваріть. - сказав один з них. - А нам нема про шо гаваріть. - кажу я.- А начальство дуже хоче паабщаца па нармальнаму. - сказав цей падпілковнік.- А начальству нада - нехай і приїжає. Чо це я до них їхать маю? Мені не нада.- Ну пажалуста. Мене виїбуть. - сказав падпілковнік.А людей мені всігда жалко. Я майже погодився. І тут оцей військовий рядовий блюстітєль порядку вирішив мене за плече в моїй квартирі шарпануть. Таксказать, на моїй території. Ну я трішки на повишених їм такий:- А н@хуй не сходите шановні? Ану брись отсюдова, я щас охорону визову.- Ну нє нада.- Я шо, задєржаний?- Нє.- Ну всьо валі отсюдова, дємон, щас как заору шо ви ТЦКшники - габелі вам будуть, Ісуса побачите.Ну і поїхав їхній веселий бусік получать секси від начальства.- Шо ти, галава гавяжья? - кажу я старому знайомому.- Хіхіс. - засмущався він.Краматорськ робе людей добріше. Навіть таких ВСПшників як він.