Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - війна на вулиці миру
Додано 06 січ 2025

війна на вулиці миру

@hnezdilov
Кількість підписників: 1 653
Фото: 1,870
Відео: 82
Посилання: 346
Опис:
Про війну і мир і чо я не читав ту товсту книжку. Пропозиції та акаунт для зв'язку @hnezdilovs
Джерело

війна на вулиці миру | Можна багато писати про відповідальність президента і перших осіб держ...

Логотип телеграм спільноти - війна на вулиці миру війна на вулиці миру @hnezdilov
924 Охват/переглядів 2026-01-08 17:21 Повідомлення №3715
Можна багато писати про відповідальність президента і перших осіб держави.Але, насправді, в першу чергу винні в тому, що відбувається - безпосередньо військові.Саме ми і винні в цьому. І якщо ти думаєш, що воно «справжніх бойових ваєнних»ю поважає - я тебе розчарую.Ні, зневажає точнісінько як і тих, хто зараз змушений служити в ТЦК, просто непублічно.В чому винні військові?В вірі що воно «якось само розсосеться». Що президент прийме вірне рішення. Що ми незламні тутка, а там, в тилу людоньки ж з розуму не зійдуть. Винні військові в відсутності системних вимог до суспільства. Так, в тому числі це і апозиційність щодо термінів служби в 2023 році [тоді головною проблемою війська ЧТС називали 8%, зараз - більше 40%, прозріння не за горами, шкода що дуже пізно].Захищати - це суспільний договір, якого в нас не існує. Це про мілітаризовану демократію, це про доктрину «воюватимуть всі». Коли нема вимог - оточуючі сприймають це як норму. Ось вона, наша нова норма і реальність.Те, що голоси розуму були загублені в хаотичному цирку і обіцянках швидкої потужної незламної перемоги - винуваті, в першу чергу, військові.