Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - hexdrunker reflections
Додано 14 лип 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Кількість підписників: 32 513
Фото: 1,790
Відео: 78
Посилання: 893
Опис:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Джерело

hexdrunker reflections | Berachain і до чого тут нумерологіяВпевнений всі люблять дати, а тим п...

Логотип телеграм спільноти - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
14 400 Охват/переглядів 2024-08-29 13:38 Повідомлення №210
Berachain і до чого тут нумерологіяВпевнений всі люблять дати, а тим паче ті, на яких ми можемо очікувати наші ікси. Не дивлячись на те, що це поки всього чутки, хочу поділитись з вами можливими датами запуску mainnet Berachain.▫️69Сподіваюсь всі пам'ятають, що Берачейн це культ. Команда реально поважає нумерологію і любить давати анонси в мемні дати. Наприклад, вони зібрали раунд 20 квітня (4.20) на суму $42 млн при оцінці $420.69 млн;Враховуючи, що чекати квітень 2025 року трохи занадто (хоча вони ізі можуть🐻), 6 вересня виглядає досить непоганою датою;Тим не менш, складно уявити, як вони можуть встигнути все підготувати до цього часу, тому ця дата поки все одно сумнівна.▫️18-19 вересня під час конференції TOKEN2049 в Сінгапурі20к людей, Берачейн звісно ж будуть на конфі, тому можуть захотіти гучно запуститись, анонсувавши запуск мейннету на велику і в середньому смартову аудиторію;▫️Ще декілька варіантів з перевіреним джерелом інформації "кум знайомого скинув":• “Десь в вересні” — за словами учасника Nansen Alpha, в якого "багато знайомих працює в Берачейн екосистемі", запуск десь у вересні;"Протягом тижнів” — за словами Бера-інфла MAX LONG;“В жовтні” — за словами Бера-інфла Ser;“early October or mid October” — за словами наших знайомих з екосистеми.ВисновкиОтже, як бачимо, конспірологів та інсайдерів вистачає. Є ще багато інших думок, писати про це немає великого сенсу, адже ніхто не знає дату на 100%, можливо навіть Smokey (поки).Серед всіх теорій вважаю найбільш переоціненою 06.09 — наразі на неї надто багато уваги концентрують люди.💡ТакожЯкщо очікування від 06.09 не виправдаються, мейннет не запустять, а фліппери влаштують через це панік-сейл або понесеться фад про чергове перенесення мейннету на невизначений термін, можна буде розглядати підбір сильних колекцій на корекції.За цим всім треба буде слідкувати в моменті і чекати, чи дадуть суттєві знижки в вересні.😎hexdrunker reflections😎