Джерело
hexdrunker reflections | Market snapshot 12/08 - макро, біток, дно для ефіра та хай по домінаці...
15 200 Охват/переглядів
2024-08-12 12:54
Повідомлення №192
🌸Market snapshot 12/08 - макро, біток, дно для ефіра та хай по домінації?Залітаю в новий робочий тиждень і вже підготував для вас думки по ринку. Го дивитись, що ми маємо!▫️Macro• Цього тижня в середу о 15:30 в нас виходять дані по інфляції (CPI). Очікується, що вона буде незмінна. Як ви розумієте, якщо вона виросте буде дуже погано. Залишиться незмінна — просто погано. Якщо буде падати — топчик.• За умови росту інфляції ставку не можна понижати, в такому випадку ринок продовжить скатуватись вниз. Ринок не розуміє, чого очікувати в середу, тому ми і бовтаємось на місці.▫️Трохи історіїЯкщо подивитись на те, як реагує крипта на ставку ФРС, то ми побачимо дамп в моменті, але далі — швидке відновлення та вихід на нові хаї. Питання в тому, чи був той дамп?▫️Bitcoin Dominance BTC.DВиглядає дуже цікаво, закололи рівень 57% і пішли вниз. Можливо, для когось це був ключовий рівень для прийняття рішення. І хтось міг зробити поспішні висновки. Зараз було б добре побачити реакцію від цього рівню на 55-54, і тоді можна буде сказати, що хай поставлено 😉.▫️Порівняння з минулим цикломДо речі, щодо домінації. Ще в кінці 2023 накидав як приблизно може піти цей цикл, накладаючи паттерни минулих. Поки ідеально вкладаємось! ▫️ВисновкиПовна невизначеність по макро, якщо будуть давати діпи, то дивився б на них саме на $ETH (але це NFA). По альті зараз важко зрозуміти, що стане наступним наративом. 😎hexdrunker reflections😎