Джерело
hexdrunker reflections | Сейлор будує машину для безперевної купівлі біткаДля контексту раджу п...
5 630 Охват/переглядів
2026-04-23 14:22
Повідомлення №2287
Сейлор будує машину для безперевної купівлі біткаДля контексту раджу прочитати мої попередні пости:- Пост 1- Пост 2- Пост 3- Рілс в Інсті. Ми вже побачили, як 2 місяці поспіль Сейлор пампить біток рівно до середини місяця, а далі йде на корекцію. І ось Сейлор придумав нову структуру, яка дозволить купувати біток постійно. В чому суть?Strategy винесли на голосування пропозицію про те, щоб платити дивіденди не раз у місяць, а кожні 2 тижні. Тому що, місячний цикл дає лише 2 тижні, коли STRC торгується вище $100 і дав змогу купувати BTC. Що зміниться?Semi-monthly вбиває цей паттерн, тому що буде:- 2 дати "снепшота" (ex-div дата);- попит на STRC рівномірний;- STRC тримається вище $100 довше, ATM (продажі STRC) працює майже безперервно;- більше грошей — більше покупок — менше пауз. Що по таймлайну?28 квітня – 8 червня - період голосування;30 червня - перший Record-date (якщо схвалять);15 липня - перші виплати. Структурно це добре для бітка, тому що великий покупець на сотні млн в день не буде відключати свої купівлі на пів місяця. Але це запрацює тільки якщо схвалять таку пропозицію, до 30 червня без змін в будь-якому випадку.Детальніше про механізм роботи STRC дивіться в сьогоднішньому відео, з вас актив👍