Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - hexdrunker reflections
Додано 14 лип 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Кількість підписників: 32 513
Фото: 1,790
Відео: 78
Посилання: 893
Опис:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Джерело

hexdrunker reflections | Чому я хочу перелити ETH в HYPE?Попався в Твіттері пост від Ансема про...

Логотип телеграм спільноти - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
6 570 Охват/переглядів 2026-04-22 12:56 Повідомлення №2285
Чому я хочу перелити ETH в HYPE?Попався в Твіттері пост від Ансема про його думки по Ефіру і вони мені сподобались. Тези за ріст ETH поступово падали протягом декількох років: - Solana домінувала над рітейлом;- Hyperliquid - в активності перпів;- L2 роллапи не набрали достатнього трекшену, а Віталік вже від них відмовився. Основа цінності ETH заключалась в безпеці та надійності DeFi та інституціоналів, а ситуація з AAVE - це якраз удар по цінності ETH. ETH в 2026 знаходиться в гіршому положенні ніж в 2023 і зараз він виглядає як актив на $300B з деякими нюансами:- багато холдерів готові продати, коли він хоч трохи підросте;- покупки від Тома Лі, що централізує саплай;- холдери, що сидять без діла в DeFi протоколах. Цим постом я не хочу сказати, що я не вірю в цей актив — ні, він фундаментальний, але ми бачимо, як ETH з кожним роком все гірше себе показує, тому я і хочу зробити деріск, та перелити в більш перспективніший актив на дистанції. Related tweet:https://x.com/blknoiz06/status/2045906485121806580?s