Джерело
hexdrunker reflections | В дурдомі все стабільно!На перший погляд, зараз взагалі немає чим займ...
8 770 Охват/переглядів
2025-12-08 15:45
Повідомлення №1884
В дурдомі все стабільно!На перший погляд, зараз взагалі немає чим займатись в крипті, максимальна відсутність фомо і небажання щось робити, враження ніби нічого не відбувається. Але все-таки двіжуха несеться. Пройдемось по найцікавішому:1) Stable-драма-45% за півтори години, команда сама занесла в перший пул збору, сама собі їх роздала та дампанула, до цього було багато невідомих, потім все одразу заанонсували і сильний дамп. Багато хто пробував шортити, та їх повибивало. Насправді, заднім число здається дуже очевидний та простий шорт. По факту — дуже важко заменеджити. Став 👥 якщо зашортив цей скамчик до нуля. 2) Сейлор купив на черговий (майже) лярд На вихідних купив 10,624 $BTC по середній $90,615, загалом на $962,7М. На цьому і такий памп на вихідних. Цікаво, чи закатають зараз. Можна було непогано катнутись на полімаркеті, як деякі інсайдери, і зробити близько х2. В порівнянні з минулими покупками, ця досить потужна. 3) Том Лі теж не відстаєBitmine купила 138,451 $ETH на $435М за останній тиждень. Наразі холдять 3,864,951 $ETH, загалом на $12,4В.Вже скупив більше 3% саплаю. ОГО!4) Lighter — готуємось до ТГЕСпот потрохи прогрівають, скоро дроп мема, писав про це вище, а потім і дроп + TGE вже основного токена. Тут вже не пофармиш, тільки з мемом погратись. 5) Фармимо предікшн маркетиOpinion / Polymarket — наші фаворити, чекаємо ще на запуск predict.fun, з YzI Labs на борту. Опініон у пацанів взагалі виходить по 4 доллара за поінт. Дуже вигідно. Писав про стратегії тут, хлопці навіть відео зробили.6) Almanak — готуємось до ТГЕЧекаю на ТГЕ 11 грудня і буду лити свої токени. На полімаркеті є ставка — для бажаючих спекульнути. 7) Насичений на "макро" події тижденьТут зроблю окремий пост. Там будуть і думки по риночку.Ви як?❤️ - все гуд, працюю👎 - на ринку глухо, сиджу на заборі