Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - hexdrunker reflections
Додано 14 лип 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Кількість підписників: 32 513
Фото: 1,790
Відео: 78
Посилання: 893
Опис:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Джерело

hexdrunker reflections | Що нового на риночку?Все як завжди, тільки я поїхав і не встигаю слідк...

Логотип телеграм спільноти - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
9 490 Охват/переглядів 2025-11-10 18:09 Повідомлення №1787
Що нового на риночку?Все як завжди, тільки я поїхав і не встигаю слідкувати за криптою, то одразу на ринку з'являється купа активностей. Що на цей раз?Відміна шатдауну вже скороСьогодні Сенат проголосував за законопроєкт, який наближає нас до відміни шатдауну. Риночок відреагував добре. Я, думаю, що сама відміна вже у ціні, але головне те, що після відновлення роботи Баланс Казначейства (TGA) почне скорочуватись і ця ліквідність піде в ринок. Історично завжди був позитив. Чекаю відміну шатдауну вже ось-ось.MegaETH забирає аллокиУ IcoBeast забрали алоку через те, що він публічно сказав, що буде хеджувати свою аллоку. Деталі розписали у DOUBLETOP, але якщо коротко:- усі хто купував токени з локом не мають права хеджити або продавати на OTC, принаймні публічно;Проект поступив цікаво, тому що такі інфли розганяють FUD, а успіх на TGE не мало залежить від настрою ком'юніті.Monad проводить свій сейлСoinbase анонсували свій лаунчпад, а перший проект на ньому буде Monad. Деталі також вже є у DOUBLETOP. Це буде перший сейл за довгий час для резидентів з США. Поки не зрозуміло звідки будуть підтягувати KYC і які країни будуть доступні. Але це точно буде не через Echo, хоч Coinbase і придбав їх. Кобі написав, що це вже було погоджено ще до покупки Echo.Чекаємо більше деталей, але брати участь точно потрібно, хоч і продають за оцінкою $2.5B. Готуємось. Прочитати про лаунчпад можна тут, а про сейл тут.Подобається ринок, коли я в роз'їздах?👍 - звичайно, треба так частіше👎 - не дуже(