Джерело
hexdrunker reflections | Coinlist - ObolПости з мейн каналу:https://t.me/doubletop/7854https://...
15 800 Охват/переглядів
2025-03-03 16:15
Повідомлення №821
Coinlist - ObolПости з мейн каналу:https://t.me/doubletop/7854https://t.me/doubletop/7864Відео від Гната:https://youtu.be/4A4F4nR8g6ECL пойомка, а ЕTH ecosystem в говні, але моя думка наступна, тезами:- Сейл непоганий- Інвести від placeholder/delphi/pantera/spartan по 50М и 125М- SSV торгується по 130М (+ там вже все анлокнуто), але SSV краще за метриками- Дають занести по 115М, що гуд, 50% на тге, відскок ринку і ефір еко і легкі х2- Проект в партнерствах з усіма топами з еко- Токеноміка більш менш- Вважаю тут РР на нашій стороні- Відсутність інтересу на КЛ завжди було гарним знаком, той самий ФЛОУ збирали тиждень- З плюсів можна ще додати те, що не треба їбатись і можна занести з одного свого аккаунтаОтже, точно не гем на ікси, але можна спробувати, заношу антифомо менше 1%, щоб потім, якщо вийде в пару іксів не шкодувати, що скіпнув. Бонус:- Якщо задепати WSTETH / WEETH на 20+ долл - буде знижка майже 10%- За промокодом DOUBLETOP підвищена проходка Цікаво, як настрої швидко змінюються в людей. Буде прикольно, якщо зараз не зберуть всю сумму, а потім на тге вийдемо 300М+, якщо ринок хоч трохе відскоче к тому часу.Побачимо =)P.S.: 45 хвилин до кінця заносу