Джерело
hexdrunker reflections | ТокеномікаЩо стосується токеніміки - вона типова. Не буду багато розпи...
12 600 Охват/переглядів
2025-02-06 12:58
Повідомлення №717
ТокеномікаЩо стосується токеніміки - вона типова. Не буду багато розписувати, чекайте скріншот зі скваду (3).——————Загальні думки- проблема з боку Берачейну — критичне затягування з виходом. Через це за кілька років налипло занадто багато людей і проєктів, усіх не прогодуєш. Звідси і розчарування по тестнету;- в захваті від очікувань щодо оцінки на виході. Не буде оверпрайсу при запуску та вічного дампу, а також сценарію Starknet із TGE на локальному піку ринку. Виходимо нижче конкурентів, які відверто гірші за всіма параметрами. Є FUD від незадоволених людей із чекера. Повитрушують “пейперів” — і полетимо далі;- на самому чекері лайфченджу не сталось. дали дроп більше очікувань за нфт і вже ок, ікси були зроблені на нфт задовго до чекеру;- неочікувано було бачити багато нових людей у чатах, хоч і з хейтом. Сподіваюся, ви затримаєтесь із нами та зможете заробити в Берачейні. Можливостей для цього ще буде вдосталь.——————Плани на TGEВідкупати нижче 8 баксів. 50% одразу, 50% якщо піде не запланом, щоб потім вийти по +- нормальний ціні. Депнув на різні біржі. Так як може відрізнятись ціна. Зараз в нас лоі по сантименту і відсутність гарачих наративів. Є шанс, що берачейн впорається. Тут NFA. Став 🐳 якщо було корисно.